ОДЕСА, КИЇВ, УКРАЇНА

Контекстна реклама

Контекстна реклама в Google Ads

AVADA MEDIA

Контекстна реклама в Google Ads AVADA MEDIA

Контекстна реклама – це відмінний інструмент для швидкого старту бізнесу в інтернеті. Однак не варто забувати про те, що реклама повинна бути ефективною, а не просто загоном трафіку, сайт повинен в підсумку конвертувати теплу аудиторію в клієнтів!

БАЗИСНІ ЕЛЕМЕНТИ УСПІШНОЇ РЕКЛАМИ

 • Правильна настройка кампаній
 • Градація на групи оголошень
 • Правильно спланований бюджет
 • Моніторинг та оптимізація

НАСТРОЙКА КАМПАНІЙ

Не важливо, з якою рекламною системою ви вирішили почати свій бізнес в інтернеті: Google Adwords чи інша, найважливішим етапом в старті є основна настройка кампанії в цілому.

Орієнтування, частота показів, стратегія призначень ставок і багато іншого – це елементи налаштувань рекламної кампанії.

Наші фахівці добре знайомі з цими термінами і знають, для якої тематики і спрямованості бізнесу які параметри встановлювати.

Контекстна реклама

Основні закони успішної рекламної кампанії

ГРУПИ ОГОЛОШЕНЬ

Основні закони успішної рекламної кампанії ГРУПИ ОГОЛОШЕНЬ

Також одним з істотних елементів продуктивної рекламної кампанії є правильний розподіл оголошень по групах.

Від такого розподілу залежить багато, а головне – вартість переходу по оголошенню на сайт.

Фахівці з контекстної реклами нашого агентства знають всі тонкощі роботи з групами оголошень, і знають як зекономити ваш бюджет.

ПЛАНУВАННЯ БЮДЖЕТУ

Дефіцит бюджету може істотно відбитися на видимості оголошень в пошуку. Якщо денний бюджет реклами не дотягує до трійки конкурентів, то, швидше за все, ваше оголошення не відображатиметься з тією частотою, яка принесе вам максимальну кількість переходів.

Важливо також налаштовувати необхідні бюджети з розрахунком на геотаргетинг і розуміти, що бюджети в містах-мільйонниках зазвичай повинні бути на 10-15% більше.

Всі ці тонкощі добре відомі нашим експертам, тому настройка бюджетів під нашим керівництвом буде максимально продуктивною.

Контекстна реклама

МОНІТОРИНГ ТА ОПТИМІЗАЦІЯ

AVADA MEDIA

МОНІТОРИНГ ТА ОПТИМІЗАЦІЯ AVADA MEDIA

 

Немає межі досконалості. Контекстна реклама – не виняток. Ваші конкуренти не стоять на місці, і кожен з них бореться за місце в першій трійці.

Наші фахівці пильні, і не дадуть вибити вас з першої сторінки видачі.

Тільки щоденний моніторинг, коригування ставок і оголошень – запорука успішної рекламної кампанії.

Останні роботи

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Наші клієнти

Що про нас кажуть

Наші клієнти Що про нас кажуть

Успішні проєкти створюються тільки командою

Наша команда

Успішні проєкти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12

Зв'яжіться з експертами

З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

+
@
Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:

 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації. </ Li>
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта. </ Li>
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень . </ li>
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу. </ li>
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua </ li>
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі. </ Li>
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа. </ Li>
  </ Ol>
Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

+
@
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом