ОДЕСА, КИЇВ, УКРАЇНА

Контекстна реклама

AVADA-MEDIA

Контекстна реклама в Google Ads AVADA-MEDIA

Контекстна реклама – це відмінний інструмент для негайного старту бізнесу в інтернеті. Однак не варто забувати про те, що реклама повинна була ефективною, а не просто загоном трафіку, сайт повинен в підсумку конвертувати тепленьку аудиторію в клієнтів!

БАЗИСНІ ЕЛЕМЕНТИ УСПІШНОЮ РЕКЛАМИ

 • Правильна настройка кампаній
 • Градація на групи оголошень
 • Правильно спланований бюджет
 • Моніторинг та оптимізація

НАСТРОЙКА КАМПАНІЙ

Не важливо, з якою рекламної системою ви вирішили почати свій бізнес в інтернеті: Google Adwords або Яндекс Директ або з обох відразу, найважливішим етапом в старті є основна настройка кампанії в цілому.

Орієнтування, частота показів, стратегія призначень ставок і багато іншого – це елементи налаштувань рекламної кампанії.

Наші фахівці добре знайомі з цими термінами і знають, для якої тематики і спрямованості бізнесу які параметри встановлювати.

Контекстна реклама
ГРУПИ ОГОЛОШЕНЬ

Основні закони успішної рекламної кампанії ГРУПИ ОГОЛОШЕНЬ

Також одним з істотних елементів продуктивної рекламної кампанії є правильний розподіл оголошень по групах.

Від такого розподілу залежить багато, а головне – вартість переходу по оголошенню на сайт.

Фахівці з контекстної реклами нашого агентства знають всі тонкощі роботи з групами оголошень, і знають як економити ваш бюджет.

ПЛАНУВАННЯ БЮДЖЕТУ

Дефіцит бюджету може істотно відіб’ється на видимості оголошень в пошуку. Якщо денний бюджет реклами не дотягує до трійки конкурентів, то, швидше за все, ваше оголошення не відображатиметься з тією частотою, яка принесе вам максимальну кількість переходів.

Важливо також налаштовувати необхідні бюджети з розрахунком на геотаргетинг і розуміти, що бюджети в містах-мільйонниках зазвичай повинні бути на 10-15% більше.

Всі ці тонкощі добре відомі нашим експертам, тому настройка бюджетів під нашим керівництвом буде максимально продуктивною.

AVADA-MEDIA

МОНІТОРИНГ ТА ОПТИМІЗАЦІЯ AVADA-MEDIA

Немає межі досконалості. Контекстна реклама – не виняток. Ваші конкуренти не стоять на місці, і кожен з них бореться за місце в першій трійці.

Наші фахівці пильні, і не дадуть вибити вас з першої сторінки видачі.

Тільки щоденний моніторинг, коригування ставок і оголошень – запорука успішної рекламної кампанії.

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Лучшим подтверждением нашей квалификации и профессионализма являются истории успеха наших клиентов и различия в их бизнесе до и после сотрудничества с нами .

Що о нас кажуть

Наші контакти Що он нас кажуть

(En) Photo 11
(En) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(En) Photo 12
(En) Появились вопросы?

(En) Свяжитесь с экспертами (En) Появились вопросы?

(En)
Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

(En)
Согласие на обработку персональных данных

(En) Пользователь, оформляя заявку на сайте https://avada-media.ua/ (далее – Сайт), соглашается с условиями настоящего Согласия на обработку персональных данных (далее – Согласие) в соответствии с Законом Украины “Про захист персональних даних”. Принятием (акцептом) оферты Согласия является отправка заявки с Сайта или заказ у Оператора по телефонам Сайта.

Пользователь дает свое согласие на обработку своих персональных данных со следующими условиями:

 1. Данное Согласие дается на обработку персональных данных как без, так и с использованием средств автоматизации.
 2. Согласие распространяется на следующую информацию: ФИО, телефон, электронная почта.
 3. Согласие на обработку персональных данных дается в целях предоставления Пользователю ответа на заявку, дальнейшего заключения и выполнения обязательств по договорам, осуществления клиентской поддержки, информирования об услугах, которые, по мнению Оператора, могут представлять интерес для Пользователя, проведения опросов и маркетинговых исследований.
 4. Пользователь, предоставляет Оператору право осуществлять следующие действия (операции) с персональными данными: сбор, запись, систематизация, накопление, хранение, уточнение (обновление, изменение), использование, обезличивание, блокирование, удаление и уничтожение, передача третьим лицам, с согласия субъекта персональных данных и соблюдением мер, обеспечивающих защиту персональных данных от несанкционированного доступа.
 5. Персональные данные обрабатываются Оператором до завершения всех необходимых процедур. Также обработка может быть прекращена по запросу Пользователя на электронную почту: info@avada-media.com.ua
 6. Пользователь подтверждает, что, давая Согласие, он действует свободно, своей волей и в своем интересе.
 7. Настоящее Согласие действует бессрочно до момента прекращения обработки персональных данных по причинам, указанным в п.5 данного документа.
Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

(En)

Свяжитесь с нами любым удобным для Вас способом:

+ 38 (097) 179 96 63
(En) Файлы cookies
(En) Пожалуйста, разрешите использование cookies для более эффективной работы с сайтом