AVADA MEDIA

АВТОКЕРУВАННЯ НА ОСНОВІ НЕЙРОМЕРЕЖЕЙ

Автопілот авто (автоуправління) на основі нейромереж

AVADA MEDIA

Автопілот авто (автоуправління) на основі нейромереж AVADA MEDIA

Штучний інтелект (ШІ) поступово займає все більш важливе місце в багатьох сферах життя людини. Так, нейронні мережі і машинне навчання застосовуються при розробці безпілотних автомобілів і автоуправління, які, на думку експертів, з часом здійснять революцію в автопромі.

Потенціал технології робить її затребуваною і викликає інтерес у цілого ряду компаній, оскільки дозволяє взаємодіяти з динамічним середовищем і величезною кількістю змінних.

 

Нейронні мережі виявляють закономірності в даних, за допомогою яких машина вчиться розпізнавати світлофори, дерева, бордюри, пішоходів, вуличні знаки, інші авто та інші елементи зовнішнього середовища. Ця особливість перетворює інтелектуальні системи в одні з найперспективніших у світі.

Впровадження автоуправління на основі нейромереж

AVADA MEDIA

Впровадження автоуправління на основі нейромереж AVADA MEDIA

Використання штучного інтелекту в різних сферах стає загальносвітовою тенденцією, і автомобільна промисловість не є винятком. Можливості ШІ застосовуються для спрощення взаємодії користувача з технікою, в процесі складання транспортних засобів і навіть для розробки автоуправління.

Системи розпізнавання мови, засновані на нейронних мережах, є однією з інноваційних технологій, інтегрованих в сучасні автомобілі. Завдяки їм водії можуть використовувати голосові команди, щоб здійснювати дзвінки, змінювати радіостанції або включати музику. Такі функції допомагають створити комфортні умови під час водіння, при цьому не відволікаючи людину від безпосереднього керування автомобілем і ситуації на дорозі.

Зрозуміло, цим сфера застосування нейромереж не обмежена. Великі компанії та стартапи почали працювати над створенням власних автономних моделей і автопілотів. У число лідерів увійшли Audi, BMW, Ford, Google, General Motors, Tesla, Volkswagen, Volvo та інші. Більшість систем використовує комбінацію різних датчиків (візуальних, ультразвукових і радарних), які аналізують дорожній рух, щоб поліпшити керування автомобілем. Датчики забезпечують хорошу видимість в будь-яку погоду, якісне зображення і виявлення об’єктів з близької відстані. Завдяки їх інтеграції транспортний засіб може зчитувати знаки, паркуватися і реагувати на рух навколо.

Згідно з даними NHTSA (Національного управління безпекою руху на трасах), можна виділити п’ять рівнів автоматизації:

 • Водій використовує вдосконалену система допомоги (ADAS), яка дозволяє обертати кермо, управляти гальмуванням і прискоренням (але не одночасно).
 • ADAS може одночасно використовувати кермо, гальмувати або прискорюватися, але водій як і раніше бере участь в управлінні транспортним засобом.
 • Автоматизована система керування (ADS) виконує всі завдання при певних обставинах, наприклад, під час паркування автомобіля, але водій повинен перебувати за кермом і контролювати процес.
 • ADS може виконувати завдання водія і контролювати середу водіння в певних обставинах.
 • ADS діє як віртуальний шофер і повністю управляє автомобілем при будь-яких обставинах.

Впровадження нових технологій в автомобілі має ряд переваг:

 • Підвищення безпеки дорожнього руху
  Автоматизація допомагає істотно знизити кількість аварій на дорогах. Згідно зі статистикою, причинами майже 90% аварій є невірні рішення, прийняті людиною, наприклад, перевищення швидкості або неуважність. Машини з автономним управлінням можуть вирішити цю проблему і зменшити кількість помилок водія.
 • Економія коштів
  Автопілот дозволяє уникнути витрат, пов’язаних з аваріями, включаючи оплату медичних послуг, втрату робочого часу і ремонт транспортних засобів. Крім того, в перспективі це значно знизить витрати на страхування.
 • Екологічність
  Менша кількість аварій означає не таку інтенсивну завантаженість доріг, що призведе до зниження споживання палива і менш активному забруднення навколишнього середовища.
 • Економія пального
  Автомобілі з автономним управлінням зможуть забезпечити зниження витрати палива на 4-10%.
 • Скорочення часу в дорозі
  Технологія забезпечує вибір найбільш комфортного і короткого маршруту, тому водій зможе проводити за кермом набагато менше часу.

Автономна навігація допомагає гнучко управляти транспортним засобом і знаходити правильні рішення навіть у найскладніших ситуаціях на дорозі. Програмне забезпечення дозволяє замінити застарілі системи, підвищити безпеку водіїв і пішоходів, а також змінити і оптимізувати галузь в цілому.

Переваги розробки автопілота для авто на основі нейромереж в компанії AVADA MEDIA

AVADA MEDIA

Переваги розробки автопілота для авто на основі нейромереж в компанії AVADA MEDIA AVADA MEDIA

Компанія AVADA MEDIA спеціалізується на розробці масштабованого програмного забезпечення, включаючи сучасне автоуправління на основі штучного інтелекту і машинного навчання.

Автономна навігація сприяє появі більш ефективних і екологічно безпечних транспортних засобів, обмежує кількість автомобілів на дорозі, розвантажує трафік і знижує негативний вплив на навколишнє середовище.

Саме тому наші фахівці впевнені, що потенціал нових систем допоможе створити автомобілі, які будуть безпечно доставляти людей в пункт призначення за максимально короткий проміжок часу.

Наприклад, завдяки технології 360-градусного сприйняття автопілот ефективно виявляє пішоходів, інші транспортні засоби, велосипедистів, дорожні роботи і інші перешкоди, тому відмінно справляється зі своїм завданням.

Штучний інтелект змінює не тільки автомобілі на дорогах, а й компанії, які їх виробляють. Системи на базі нейронних мереж роблять виробничі лінії більш ефективними і підвищують їх конкурентоспроможність.

Команда AVADA MEDIA пропонує надійні та гнучкі IT-рішення, засновані на нейронних мережах і машинному навчанні, які допомагають компаніям автоматизувати і оптимізувати процеси, відповідають індивідуальним вимогам клієнтів і потребам бізнесу.

Автопілот авто (автоуправління) на основі нейромереж

Останні роботи

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Наші клієнти

Що про нас кажуть

Наші клієнти Що про нас кажуть

Успішні проєкти створюються тільки командою

Наша команда

Успішні проєкти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12

Зв'яжіться з експертами

З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

+
@
Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:

 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації. </ Li>
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта. </ Li>
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень . </ li>
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу. </ li>
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua </ li>
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі. </ Li>
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа. </ Li>
  </ Ol>
Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

+
@
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом