AVADA-MEDIA

Впровадження блокчейну в CRM-системи

AVADA-MEDIA

Впровадження блокчейну в CRM-системи AVADA-MEDIA

Технологія блокчейн швидко розвивається і знаходить застосування у все більшій кількості галузей. Цілком ймовірно, що в найближчому майбутньому її вплив на різні сфери посилиться і стане повсюдним.

Потенціал технології викликав інтерес у IT-розробників, які використовували його для оптимізації управління клієнтськими даними.

Інноваційні CRM-системи на базі блокчейна не тільки допомагають систематизувати і автоматизувати роботу відділів, але і спростити багато бізнес-процеси.

Команда AVADA MEDIA також активно використовує можливості нової технології при розробці безпечних і стабільних блокчейн-рішень, що поєднують в собі ефективність і високий рівень конфіденційності.

Впровадження блокчейну в CRM-системи
AVADA-MEDIA

Інтеграція блокчейну в CRM: переваги для бізнесу AVADA-MEDIA

Блокчейн є технологією розподілених реєстрів, в якій дані про кожної транзакції зберігаються в незмінної ланцюга. Весь масив інформації знаходиться в децентралізованої мережі, захищеної за допомогою механізмів криптографії.

Технологія пропонує потужну і гнучку основу для управління даними. Вона може перетворити CRM-систему, прискорити бізнес-процеси, підвищити рівень безпеки при роботі з даними і оптимізувати витрати. Блокчейн виключається ризик несанкціонованого доступу до інформації, оскільки для роботи з блоками учасники повинні використовувати криптографічні ключі.

Інтеграція технології в CRM-систему може виявитися одним з кращих і ефективних рішень, і на це є цілий ряд причин:

 • Блокчейн-мережі децентралізовані, тому навіть якщо один або декілька пристроїв, задіяних в безперервного ланцюга, дадуть збій, інформація не пропаде. Також технологія виключає будь-яка зміна даних, оскільки для цього потрібно дуже багато обчислювальної потужності. Таким чином ймовірність шахрайства фактично зводиться до нуля.
 • Блокчейн може забезпечити кращу узгодженість даних без зменшення гнучкості програми. На відміну від традиційного програмного забезпечення, технологія передбачає відкритий вихідний код і розроблена таким чином, щоб бути доступною і простою в реалізації.
 • Протокол консенсусу – один з невід’ємним елементів блокчейна. Саме він гарантує, що транзакції відбуваються довіреною способом, що виключає з ланцюга взаємодій посередників. Сторони можуть вести справи безпосередньо через тимчасову мережу.

Блокчейн не має центрального органу, тому перевіркою транзакцій займаються всі учасники системи. Такий підхід дозволяє значно спростити процедуру і відмовитися від впливу третіх осіб.

 • Найважливіший принцип, на якому базується технологія, – це її прозорість. Користувачі можуть відстежувати транзакції в блокчейн-мережах, що дає їм повне уявлення про всі операції в ланцюзі.
 • Одна з поширених проблем, з якою стикаються користувачі CRM-систем, стосується появи неточних, застарілих або дубльованих даних. Найчастіше це пов’язано з халатністю або використанням неправильного набору інструментів для імпорту інформації. Блокчейн вирішує цю проблему і надає користувачам доступ тільки до перевірених даних.
 • Інформацію, що знаходиться в ланцюзі блоків, не можна змінити, наприклад, підробити або стерти дані про транзакції. Ця перевага блокчейна є одним з ключових, оскільки виводить систему безпеки на новий рівень.
  Всі користувачі можуть довіряти такого реєстру, оскільки без їх відома і згоди видалити інформацію неможливо.

Технологія надає компаніям нові зручні способи для взаємодії з клієнтами. Згодом блокчейн може перетворитися в технологічно досконалий інструмент, незамінний при розробці CRM-систем.

AVADA-MEDIA

Як компанії використовують блокчейн для розвитку і підвищення продажів AVADA-MEDIA

Висока конкуренція на ринку підштовхує багато стартапи до пошуку нових ефективних рішень, які допомогли б їм заявити про себе і залучити клієнтів.

Деякі компанії вже активно використовують блокчейн для розвитку і масштабування бізнесу, і їх успіхи виглядають досить переконливо.

Впровадження токенов сприяє появі нових способів монетизації. “Користувачі можуть отримувати винагороду (в токенах), беручи участь в різних формах зворотного зв’язку, наприклад, в опитуваннях про задоволеність клієнтів”, – стверджує Пол Себастьян, директор по маркетингу Helpshift, компанії з управління відносинами з клієнтами.

Стартап Howdoo впроваджує блокчейн в додаток для обміну повідомленнями та соціальні мережі. Компанія пропонує користувачам токен μDoo – криптовалюта, яка використовується для оплати цифрових продуктів і послуг. Рекламодавці можуть розпоряджатися токенами для зв’язку зі своєю цільовою аудиторією або винагороди користувачів, а компанії – для заохочення творців контенту за дохід від реклами, який вони приносять.

Аналітична компанія Beagle Research Group вважає найбільш доцільним використання блокчейна при плануванні ресурсів підприємства і діджіталізаціі робочих процесів.

Також блокчейн допомагає організаціям захищати персональні дані. Технологія дозволяє зберігати інформацію і здійснювати її перевірку без розкриття будь-яких подробиць. Крім того, користувачі мають можливість контролювати дані без участі центрального органу.

Інтеграція блокчейну в CRM значно розширює можливості системи і сприяє створенню довірчих відносин з клієнтами. Компанія AVADA MEDIA займається розробкою і впровадженням надійних CRM з широким функціоналом і високим рівнем безпеки. Наша команда пропонує комплексні повнофункціональні рішення, розроблені з нуля і адаптовані під потреби вашого бізнесу.

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом