ПЗ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Розробка облікової програми для рекрутингової агенції

Облікова програма для рекрутингової агенції

AVADA-MEDIA - ПРОФЕСІОНАЛИ, ЯКІ ВИРІШУЮТЬ ЗАДАЧІ ВАШОГО БІЗНЕСУ

Облікова програма для рекрутингової агенції AVADA-MEDIA - ПРОФЕСІОНАЛИ, ЯКІ ВИРІШУЮТЬ ЗАДАЧІ ВАШОГО БІЗНЕСУ

Облікова програма для рекрутингового агентства – це ідеальна платформа для компаній, що прагнуть автоматизувати свої бізнес-процеси, а також позбавиться рутинних ручних операцій і повністю контролювати свої фінанси.

Ви можете використовувати її для управління виставленням рахунків, з легкістю створювати податкову звітність та зберігати всі свої дані в будь-якому сховищі, щоб забезпечити безпеку та доступність. Забудьте про електронні таблиці та перейдіть на просте та зручне програмне забезпечення, яке ми можемо розробити спеціально для вашої компанії.

Ось короткий виклад основних переваг, які наше програмне забезпечення надає агенціям з підбору персоналу:

 • Створюйте та відстежуйте рахунки на нашій платформі, щоб спростити контроль взаєморозрахунків
 • Створюйте та контролюйте податкову звітність
 • Ефективно керуйте своїми витратами
 • Експортуйте звіти, щоб поділитися ними зі своїм персоналом, або надайте доступ до системи будь-якому з ваших співробітників
Розробка облікової програми для рекрутингової агенції

Комплексне рішення для агенцій з найму персоналу

Можливості системи

Комплексне рішення для агенцій з найму персоналу Можливості системи

Підбір персоналу – важливе завдання будь-якої компанії. Фахівці з кадрів переглядають десятки, сотні, а часом і тисячі резюме, щоб знайти кандидата для роботи з підходящим освітою, досвідом та кваліфікацією. Пошук забирає час, якого бізнес не має. Облікова програма для рекрутингових агентств розроблена спеціально для того, щоб прискорити процес пошуку та знайти варіанти, що підходять компанії.

Існує багато аспектів, що впливають на роботу рекрутингових агенцій. Не останню роль цьому грає автоматизація бізнес-процесів. Наше комплексне рішення позбавить ваш персонал виконання багатьох рутинних завдань. Такі функції, як таблиці обліку робочого часу, панель управління виставленням рахунків, панель розрахунку заробітної плати, шаблони, що легко настроюються, для різних типів документів дозволяють значно мінімізувати частку трудомісткої ручної праці, включаючи введення даних і роботу з електронними таблицями.

 • Додайте кандидатів на один клік. Миттєва інтеграція з Linkedin, поштовими сервісами та сайтами пошуку роботи. Додайте кандидатів через спеціальний модуль або браузерне розширення.
 • Швидкі звіти з вакансій. Усі звіти створюються автоматично за кілька секунд.
 • Рекомендації відповідних кандидатів. Алгоритми системи пропонують кандидатів із вашої бази, які максимально відповідають критеріям вакансії.
 • Шаблони листів, що настроюються. Надсилайте автоматичні листи кандидатам за шаблонами, що налаштовуються.
 • Технологія пошуку резюме. Завантажуйте резюме будь-якого формату і облікова програма конвертує його в потрібний формат.
 • Автоматичне виставлення рахунків. Усуньте людський фактор, довіривши формування рахунків програмі.
 • Інтеграція розрахунку заробітної плати. Заощаджуйте час, відмовившись від ручного введення даних.
 • Детальна фінансова звітність. Створюйте звіти, що настроюються, легко експортуйте звіти в Exel, Pdf або Word.
 • Мобільний доступ. Адаптивний дизайн гарантує, що ви можете отримати доступ до програми будь-якого місця. Ми можемо розробити програми, адаптовані для iOS та Android, а також сумісні з усіма мобільними браузерами.
 • Швидкий доступ до бази даних. Отримайте швидкий доступ до бази даних за допомогою будь-якого пристрою. Зберігайте дані на будь-якому вибраному сховищі: власному/орендованому сервері або хмарному сховищі.
Розробка облікової програми для рекрутингової агенції

Замовити розробку облікової програми для рекрутингової агенції в AVADA-MEDIA

Універсальний спосіб перекладу бізнесу в онлайн

Замовити розробку облікової програми для рекрутингової агенції в AVADA-MEDIA Універсальний спосіб перекладу бізнесу в онлайн

Облікова програма – це просте програмне забезпечення, створене спеціально для рекрутингових агенцій. Якщо ви шукаєте програмне забезпечення, здатне відслідковувати витрати, миттєво формувати звіти та працювати з великими масивами даних, ми готові його розробити. AVADA-MEDIA є лідером ринку у наданні простих та ефективних рішень у сфері автоматизації бізнесу. Ми пропонуємо:

 • Створити облікову програму для рекрутингової агенції з урахуванням ваших потреб

Індивідуальний підхід дозволяє розробити справді унікальний продукт. Ви отримаєте інструмент, здатний автоматизувати багато завдань.

 • Створити облікову програму для рекрутингової агенції під ключ на фреймворках Laravel, Yii 2.0 та Symfony

Облікова програма – чудовий варіант підвищити ефективність вашого бізнесу з мінімальними витратами. Фреймворки Laravel, Yii 2.0 та Symfony дозволяють реалізувати будь-яку ідею у сфері автоматизації бізнесу.

Як професійна компанія з розробки програмного забезпечення, ми знаємо, що наші клієнти цінують ПЗ за надійність, стабільність, бездоганну безпеку та гнучкість із широким набором функцій.

Ми освоїли стек технологій, який допомагає нам надавати найкращі рішення. Ми адаптуємо наші послуги відповідно до вимог наших клієнтів та можемо розробити продукт будь-якої складності.

Розробка облікової програми для рекрутингової агенції

Останні роботи

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Наші клієнти

Що про нас кажуть

Наші клієнти Що про нас кажуть

Успішні проєкти створюються тільки командою

Наша команда

Успішні проєкти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12

Зв'яжіться з експертами

З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

+
@
Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:

 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації. </ Li>
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта. </ Li>
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень . </ li>
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу. </ li>
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua </ li>
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі. </ Li>
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа. </ Li>
  </ Ol>
Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

+
@
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом