ПРОФЕСІЙНА РОЗРОБКА

CRM-система на Python

Розробка CRM-систем на Python

ПРОФЕСІЙНО, ШВИДКО, ЯКІСНО

Розробка CRM-систем на Python ПРОФЕСІЙНО, ШВИДКО, ЯКІСНО

CRM-система – це інструмент, призначений для покращення взаємин компанії зі своїми клієнтами. Вона не просто зберігає дані, а допомагає менеджерам закривати угоди: інформує про необхідність здійснити важливий дзвінок, збирає кореспонденцію, документи, історію листування та виконує інші важливі функції.

Згідно з останніми американськими дослідженнями, у 2021 році кожен долар, інвестований компаніями у розробку CRM, згодом приніс прибуток $30,48, що вкотре демонструє рентабельність таких вкладень.

Розробка CRM-систем на Python

Які завдання вирішує CRM

Можливості системи

Які завдання вирішує CRM Можливості системи

Сучасна CRM-система – це багатофункціональний інструмент, призначений для вирішення безлічі завдань. Ось основні їх.

Поліпшення відносин із клієнтами

CRM зберігає не тільки особисті дані, такі як ім’я, вік, стать, контактний телефон та пошта, але й поведінкові, наприклад, коли людина відкриває електронний лист, заходить на сайт або підписується на розсилку. У сукупності ця інформація допомагає бізнесу краще розуміти своїх клієнтів та вибудовувати з ними міцніші стосунки.

Зручне керування даними

CRM являє собою єдиний data-центр, доступний одночасно всім співробітникам компанії, відповідно до їхніх ролей та посад, що робить взаємодію з даними більш зручним і швидким.

Підвищення продуктивності

Система управління взаємовідносинами автоматизує безліч ручних процесів, наприклад, планування зустрічей або введення даних з форм. Завдяки цьому продуктивність роботи працівників суттєво підвищується.

Підвищення задоволеності клієнтів

Оскільки історію взаємодії з контактом може відстежити кожен співробітник компанії, клієнт не матиме дискомфорту у разі зміни менеджера. Історія діалогів, документи, індивідуальні потреби людини — це вже є в системі.

Скорочення витрат

Завдяки автоматизації багатьох процесів, CRM заощаджує час співробітників, а отже, зменшує витрати бізнесу на оплату їх праці.

Зручна взаємодія працівників

CRM система може використовуватися як спілкування з клієнтами, але й організації внутрішніх процесів у компанії. Наприклад, за допомогою такої системи можна побудувати співпрацю маркетингового відділу з відділом продажів, для досягнення найкращих результатів.

Розробка CRM-систем на Python

Як почати використовувати CRM

AVADA-MEDIA

Як почати використовувати CRM AVADA-MEDIA

Сьогодні існує два варіанти впровадження CRM – це може бути “коробковий” продукт, що надається за моделлю SaaS, або власна система управління взаємовідносинами. Оскільки кожен бізнес є індивідуальним, готові CRM не завжди можуть повністю задовольнити його потреби.

Тому таке рішення стане гарним вибором, якщо потрібний швидкий та недорогий запуск. В інших випадках буде краще розробка власної CRM, спеціалізованої на роботі з конкретними завданнями.

Розробка CRM-систем на Python

5 причин використовувати Python для розробки CRM

від розробки мобільних додатків до створення штучного інтелекту

5 причин використовувати Python для розробки CRM від розробки мобільних додатків до створення штучного інтелекту

CRM може бути написана багатьма мовами програмування, і вибір конкретного з них залежить від цілей та завдань бізнесу. Але в більшості випадків оптимальним вибором залишається Python. Це високорівнева мова загального призначення, яка використовується в різних сферах: від розробки мобільних додатків до створення штучного інтелекту.

Ось 5 основних причин вибрати Python для своєї CRM:

 • Популярність. Python використовують у своїх програмних продуктах найбільші корпорації світу, такі як Google, Meta (Facebook), Amazon, Uber, NASA, Netflix та інші.
 • Безпека. Python – це оптимальний вибір з точки зору безпеки, що особливо важливо, коли йдеться про роботу з персональними даними клієнтів та співробітників.
 • Продуктивність. Python відрізняється простим синтаксисом і дає можливість розробникам повторно використовувати шаблони та модулі, що суттєво прискорює процес розробки та випуск подальших оновлень для CRM.
 • Висока переносимість. Код, написаний мовою Python, підтримується більшістю операційних систем, включаючи Windows, Linux, UNIX і macOS. При цьому в різних середовищах він може працювати без змін. Відтак бізнес фактично отримує кроссплатформенний продукт, який можна використовувати на різних ОС та їх версіях.
 • Величезна кількість готових бібліотек. Python може похвалитися розвиненим ком’юніті, і підтримує безліч сторонніх бібліотек, які програмісти можуть використовувати під час створення CRM. Оскільки у розробників зникає необхідність щоразу «винаходити велосипед», швидкість продакшну збільшується, а вартість відповідно зменшується.

Етапи розробки CRM на Python

AVADA-MEDIA

Етапи розробки CRM на Python AVADA-MEDIA

Створення CRM-системи це складний процес, що складається з кількох етапів:

 • Визначення цілей — збирання інформації про бізнес та формування чітких цілей, яких компанія зможе досягти за допомогою CRM.
 • Вивчення бізнес-процесів — розробники аналізують, як влаштована робота компанії та складають план її оптимізації та автоматизації. На цьому етапі формується ТЗ для технічних фахівців.
 • Продакшн — стадія технічної розробки проекту, коли дизайнери, програмісти та верстальники на підставі технічного завдання та рекомендацій клієнта втілюють програмний продукт у життя.
 • Тестування — після розробки відділу контролю якості перевіряє, щоб усі функції CRM працювали так, як це було задумано на етапі планування.
 • Інтеграція — у готову CRM імпортується поточна база клієнтів, а також виконується синхронізація із сайтом, додатками та сторонніми сервісами, які компанія використовує у роботі.
 • Навчання – співробітники компанії навчаються працювати з новим програмним забезпеченням.
  Технічна підтримка – профільні співробітники допомагають вирішити всі питання, пов’язані з обслуговуванням ПЗ та випуском оновлень.

CRM в AVADA-MEDIA

Унікальний інструмент для вашого бізнесу

CRM в AVADA-MEDIA Унікальний інструмент для вашого бізнесу

AVADA-MEDIA понад 10 років працює на ринку інноваційних технологій. Ми використовуємо сучасний стек технологій, у тому числі мова програмування Python для розробки високотехнологічних програмних продуктів.

Останні роботи

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Наші клієнти

Що про нас кажуть

Наші клієнти Що про нас кажуть

Успішні проєкти створюються тільки командою

Наша команда

Успішні проєкти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12

Зв'яжіться з експертами

З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

+
@
Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:

 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації. </ Li>
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта. </ Li>
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень . </ li>
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу. </ li>
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua </ li>
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі. </ Li>
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа. </ Li>
  </ Ol>
Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

+
@
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом