(Ua) Підходи, процеси, інструменти

(Ua) Управління IT проектами:

(Ua) Підходи, процеси, інструменти

(Ua) Управління IT проектами: (Ua) Підходи, процеси, інструменти

(Ua) Проектна схема управління, заснована на делегування і розподіл повноважень, поступово стає панівною парадигмою в бізнесі взагалі, і зокрема, в сфері інформаційних технологій. Проектний менеджмент в IT – це дисципліна і підхід, який об’єднує політики, процедури і принципи. Все підпорядковано одній ідеї – отримання результату в певні терміни, при цьому способи досягнення можуть – і повинні – бути максимально гнучкими. Тобто, проджект менеджмент в IT передбачає конкретизацію результатів, а не процесів. Проект має терміни початку і закінчення, конкретні цілі та завдання, певний інструментарій.

Але в той же час управління проектами в IT – вельми складний процес, який вимагає чіткої злагодженості. При правильному підході економія ресурсів будь-якого виду може скласти до 20-30%, при неправильному проект не вдасться завершити або він втратить ринкові перспективи через дії конкурентів, і ресурси будуть просто витрачені даремно.

(Ua) Тому краще всього звернутися до професіоналів, які зможуть налагодити управління IT проектом на всіх рівнях для отримання гарантованого результату у встановлені терміни.

Компанія AVADA MEDIA пропонує весь спектр послуг в області управління проектами в IT. Наші фахівці можуть допомогти на кожному етапі. Ми пропонуємо:

  • настройку робочого оточення і процесів з використанням передового інструментарію;
  • підбір кваліфікованого персоналу для вирішення конкретних завдань;
  • повний цикл управління проектом в ІТ від аналітики до його завершення;
  • постановку технічного завдання;
  • контроль проведення робіт і управління командою розробників;
  • контроль метрик ефективності.
(Ua) Project Management

(Ua) Інструменти управління проектами в ІТ (Ua) Project Management

(Ua) Для вирішення перерахованих вище завдань ми використовуємо найкращий інструментарій та методологію управління ІТ проектами. Наприклад, ми використовуємо інструмент TeamWork, який дозволяє легко налагодити віддалену роботу в команді, бачити, хто над чим працює, легко обмінюватися інформацією і планувати. Цей інструмент робить управління ІТ проектами значно більш простою справою незалежно від обраної методології. Для тієї ж мети призначений інструмент Confluence, який допоможе замінити електронну пошту і позбавлений всіх її недоліків. Ще один «вбивця корпоративної пошти», який успішно використовується фахівцями AVADA MEDIA при організації командної роботи над проектами в IT – це бізнес-месенджер Slack. Його використовують такі гіганти галузі, як Adobe, а також багато інтернет-компанії і цифрові медіа.

Для команд, що працюють за методологією agile, ми використовуємо інструмент Jira Software Cloud. Він дозволяє легко вести беклог розробки, керуючи знаннями, які генерує команда. Підтримує автоматичне оновлення завдань і статусів і дозволяє проводити безперервну інтеграцію, відстежуючи статуси збірок в режимі реального часу. З інших зручних функцій – планування спринтів, ведення історій користувачів і прозора процедура обговорення.

Описуючи сучасні інструменти проджект менеджера, не можна не згадати GitLab. Це веб-інструмент з відкритим кодом, який є системою управління репозиторіями коду Git. Має власну вікі з великою базою знань, а також систему стеження за вадами, пайплайн і інші корисні функції. Розпочавшись як інді-проект, сьогодні GitLab – це повноцінне інтегроване рішення, яке використовується в усьому циклі розробки ПЗ, а також в життєвому циклі DevOps. Стек технологій GitLab включає Vue.js, Go, Ruby.

(Ua) Ще один веб-сервіс, який використовується фахівцями AVADA MEDIA в управлінні ІТ-проектами – Bitbucket. Він використовується в якості хостингу і спільної розробки на основі системи контролю версій Git і Mercurial. Схожий на попередній інструмент, але має деякі відмінності. По-перше, це можливість безкоштовного хостингу непублічних репозиторіїв, а по-друге, можливість задавати права доступу на рівні окремих гілок кожного проекту. Bitbucket орієнтується на невеликі професійні команди розробників, тому його для користувача база менше, ніж, наприклад, у GitHub.

А GitHub є найбільшим веб-сервісом для хостингу проектів в IT, який робить їх спільну розробку зручною і простою. Розроблено однойменною компанією на Ruby on Rails і Erland. Послуги сервісу безкоштовні для проектів з самого початку відкритим кодом, а також для невеликих приватних проектів. Для комерційного використання сервіс надає гнучкий тарифний план. Сервіс GitHub дозволяє легко створювати окремі проекти-відгалуження від основного, і організовувати командну роботу з ними.

Для візуалізації концепцій в управлінні IT-проектами фахівці AVADA MEDIA використовують сервіс Moqups, який дозволяє створювати і зберігати для командної роботи іконки, шрифти, типографіку і інші об’єкти. З сервісом Moqups стає можливим створення і подальша робота з UI-макетами для будь-яких ІТ-проектів.

Компанія AVADA MEDIA напрацювала великий досвід в управлінні IT-проектами та розробки програмного забезпечення для різних сфер. Ми будемо раді поділитися ним з вами.

We create space projects

Fresh works

The best confirmation of our qualifications and professionalism are the stories of the success of our clients and the differences in their business before and after working with us.

What they say about us

Our clients What they say about us

Our team

Successful projects
are created only by the team Our team

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
Have a question?

Contact the experts Have a question?

Join us

Send CV

Personal data processing agreement

The user, filling out an application on the website https://avada-media.ua/ (hereinafter referred to as the Site), agrees to the terms of this Consent for the processing of personal data (hereinafter referred to as the Consent) in accordance with the Law of Ukraine “On the collection of personal data”. Acceptance of the offer of the Consent is the sending of an application from the Site or an order from the Operator by telephone of the Site.

The user gives his consent to the processing of his personal data with the following conditions:

1. This Consent is given to the processing of personal data both without and using automation tools.
2. Consent applies to the following information: name, phone, email.

3. Consent to the processing of personal data is given in order to provide the User with an answer to the application, further conclude and fulfill obligations under the contracts, provide customer support, inform about services that, in the opinion of the Operator, may be of interest to the User, conduct surveys and market research.

4. The User grants the Operator the right to carry out the following actions (operations) with personal data: collection, recording, systematization, accumulation, storage, clarification (updating, changing), use, depersonalization, blocking, deletion and destruction, transfer to third parties, with the consent of the subject of personal data and compliance with measures to protect personal data from unauthorized access.

5. Personal data is processed by the Operator until all necessary procedures are completed. Also, processing can be stopped at the request of the User by e-mail: info@avada-media.com.ua

6. The User confirms that by giving Consent, he acts freely, by his will and in his interest.

7. This Consent is valid indefinitely until the termination of the processing of personal data for the reasons specified in clause 5 of this document.

Join Us

Send CV

Contact us in any way convenient for you:

+ 38 (097) 179 96 63
Cookies
Please allow cookies to be more efficient with your site.