ЦИФРОВА ТРАНСФОРМАЦІЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

РОЗРОБКА WEB-ДОДАТКІВ І СЕРВІСІВ

Чому вигідно розвивати бізнес в інтернеті?

РОЗРОБКА WEB-ДОДАТКІВ Чому вигідно розвивати бізнес в інтернеті?

Створення веб-додатків для пк, смартфонів, планшетів – найкраща інвестиція в розвиток компанії. Ці універсальні рішення дозволяють спростити і оптимізувати бізнес-процеси як власникам, так і клієнтам. При цьому всі комерційні дані будуть розташовані в відмовостійкому і захищеному хмарному сховищі, а доступ до потрібних функцій програми легко отримати через веб-браузер на будь-якому пристрої.

Щоб відповідати запитам часу і витримувати конкуренцію веб-ресурси компанії повинні однаково добре і швидко відкриватися і на пк, і на мобільних пристроях.

Але сама по собі зміна підходу до верстки сайтів не дозволяє зробити якісний стрибок у розвитку бізнесу. Для зростання інтернет-конверсій і різкого збільшення показників потрібна інтерактивність.

Веб-ресурс організації повинен надавати не статичну інформацію за запитом користувача, а динамічно генерувати веб-сторінки саме з тими даними, які потрібні клієнтові. Саме тому повсюдно на зміну створення статичних веб-сайтів, порталів і лендінгів приходить розробка веб-додатків.

Що таке веб-додатки?

Функціональність і архітектура Що таке веб-додатки?

Багато сайтів і порталів, на які ми заходимо щодня, насправді є веб-додатками. Це поштові ресурси, сторінки соцмереж, пошукові інструменти, системи інтернет-банкінгу, інтернет-магазини, онлайнові редактори, ігри та багато іншого.

Як мовилося раніше, ключова відмінність веб-додатків від веб-сайтів у тому, що вони відібражають не статичні дані як документи в Інтернеті, а динамічні програми. Веб-програми – це клієнт-серверні рішення, які зберігаються на сервері, а виконуються і на сервері, і на комп’ютері або смартфоні користувачів.

 • Серверна частина веб-застосунку (Back-end) – основна частина програми, де відбуваються обчислення. Вони виконуються на основі інтернет-запитів користувачів, надісланих через веб-браузери. Причому одночасно до серверної частини веб-програм можуть мати доступ безліч клієнтів. Для розробки Back-end частин веб-застосунків залучають девелоперів, знайомих з технологіями PHP, Java, Python і т.д.
 • Клієнтська частина веб-додатку (Front-end) – інтерактивна частина програми, що виконується в веб-браузері на комп’ютері, смартфоні або планшеті користувача. Вона реалізує користувальницький інтерфейс веб-додатку і завантажується на пристрої у вигляді динамічних веб-сторінок. Веб-додатки запускаються на будь-яких пристроях та операційних системах, де є інтернет-браузери. Для розробки Front-end частин веб-додатків привертають девелоперів, знайомих з технологіями React.js, Vue.js, JavaScript, HTML, CSS, Ajax і іншими. Дуже популярна останнім часом розробка web-додатків на Java
 • База даних веб-додатку – це величезні масиви найрізноманітнішої інформації, яка необхідна бізнесу. За запитом користувача серверна частина веб-додатку використовує ці дані для обробки та надання кінцевому клієнту.

Таким чином, розробка веб-додатків дозволяє відмовитися від прив’язки мобільної або прикладної програми до якоїсь однієї платформі – Windows, MacOS, Android або iOS. Веб-додатки будуть працювати скрізь, де є веб-браузер і доступ до інтернету.

Single Page Application

SPA: односторінкові веб-додатки Single Page Application

Окремий випадок розробки веб-додатків, який на сьогодні є безсумнівним трендом, – це створення так званих «додатків з однієї веб-сторінки» (Single Page Application). Вони являють собою ресурс (наприклад, багатосторінковий портал) з однієї веб-сторінки, на яку в залежності від дій користувача завантажується необхідний виконуваний код у вигляді програмних сценаріїв і контенту. На сервері такого веб-додатку можуть зберігатися тисячі файлів, документів і програмних сценаріїв, але на пристрої користувача будуть запущені лише деякі з них.

Таким чином істотно економиться трафік, оскільки на пристрій завантажуються тільки ті сценарії і той контент, який потрібен користувачу, а не всі програмні компоненти веб-додатку. І одночасно створюється універсальне рішення для різних пристроїв: для кожного смартфона, планшета або ноутбука скачується свій набір програмних сценаріїв. Такий підхід до розробки веб-додатків дає можливість запускати в інтернет-браузері програмні рішення зі складною архітектурою і інтерфейсом, близьким не до стандартного веб-сайту, а скоріше до прикладної програми.

WEB-SYSTEM

Які переваги дає розробка веб-додатків WEB-SYSTEM

Головний плюс, який бізнес отримує від розробки веб-додатків – це стратегія win-win по відношенню до власника інтернет-ресурсу і до клієнта. Користувач отримує зручний, швидкий і доступний цифровий сервіс, а власник сайту – інструмент для автоматизації бізнес-процесів. Ключові переваги веб-додатків можна сформулювати в декількох тезах:

 • кроссплатформенність: доступ до веб-додатків здійснюється за будь-якого пристрою;
 • економічність: замовнику не потрібно платити за розробку додатків для різних операційних систем;
 • універсальність: веб-додатків не потрібна установка і оновлення;
 • швидкодія: обчислення даних відбувається на сервері, а ресурси пристроїв використовуються по мінімуму;
 • масштабованість: поліпшити якість роботи веб-додатки (наприклад, при збільшенні кількості користувачів) можна шляхом удосконалення апаратної частини сервера;
 • безпека: дані користувачів зберігаються в хмарі на сервері, а не на пристрої;
 • інтерактивність: взаємодія сервера і клієнта дає можливість персоналізувати користувача і надати кожному індивідуальні дані;
 • системність: веб-додатки полегшують роботу бізнесу і отримання послуг клієнтом.
WEB-ДОДАТКИ
Етапи розробки

Як відбувається професійна розробка веб-додатків Етапи розробки

Для того щоб замовити розробку веб-додатків досить орієнтуватися на загальну схему розробки програмного забезпечення, яку ми використовуємо в нашій роботі. Для цього ми застосовуємо сучасний підхід до управління проектами за системою SCRUM. Ця модель розробки передбачає гнучкий підхід до створення цифрових послуг, розбитий на тимчасові інтервали у вигляді спринтів по 1-2 тижні. По закінченню кожної з тимчасових ітерацій клієнт може контролювати процес розробки веб-додатків, вносячи свої пропозиції і корективи.

Загальний цикл розробки веб-додатків включає такі етапи.

 • Аналіз бізнес-вимог і ситуації на ринку необхідний для з’ясування цільової аудиторії цифрового продукту, розуміння його функціональності і перевірки наявності конкурентів.
 • Складання технічного завдання: вимоги до розробки веб-додатки повинні бути оформлені документально.
 • Прототипування веб-додатків – ключовий етап, що дозволяє продумати і візуалізувати всю логіку роботи цифрового продукту.
 • Розробка дизайну інтерфейсу має на увазі промальовування графічних рішень, максимально повно і зручно відповідають функціональності веб-додатку.
 • Адаптивна верстка веб-додатку – це реалізація дизайну інтерфейсу на різних пристроях.
 • Програмування серверної і клієнтської частин програми – основний етап розробки веб-додатків.
 • Тестування веб-додатків обов’язково здійснюється не тільки на етапі фінального релізу, а й в процесі розробки.
 • Запуск і технічна підтримка має на увазі розміщення веб-додаток на сервері замовника з подальшим обслуговуванням ресурсу.

Крім безпосередньої розробки веб-додатків, ми також готові надати послуги з просування нового цифрового сервісу.

WEB-ДОДАТКИ
AVADA-MEDIA

Чому варто замовити розробку веб-додатків в нашій компанії AVADA-MEDIA

Ми займаємося проектуванням і розробкою таких веб-додатків, як:

 • системи електронної комерції і онлайнових продажів;
 • сервіси в сфері реєстрації та бронювання послуг;
 • веб-ресурси в сфері освіти і розваг;
 • системи автоматизації бізнес-процесів за типом CRM- і ERP-рішень;
 • веб-додатки в сфері бухгалтерії та логістики;
 • інтернет-рішення для будівельного ринку і нерухомості;
 • фінансові системи платежів і переказів, сервіси кешбек (FinTech-проекти);
 • рішення в сфері онлайнового маркетингу та реклами (MarTech- і AdTech-проекти);
 • інтерактивні багатофункціональні веб-портали тощо

Для розробки і тестування веб-додатків в нашому штаті є команди з кваліфікованих Back-end- і Front-end-розробників, фахівців з контролю якості цифрових послуг (QA) і системних інженерів (DevOps). Маючи чималий портфель виконаних проектів і багатогодинний командний досвід спільної розробки веб-додатків, ми створюємо цифрові проекти, які якісно поліпшать бізнес-показники вашої компанії.

Системи дистанційного контролю і управління проектами, які ми використовуємо, дозволяють прозоро бачити ефективність всього процесу розробки веб-додатки від постановки технічного завдання до фінального релізу і приймального тестування.

WEB-SYSTEM

Основні етапи створення веб-додатки WEB-SYSTEM

Аналіз бізнесу-вимоги та ситуації на ринку

Необхідність виявлення цільової аудиторії цифрового продукту, розуміння його функціональності та перевірка наявності конкурентів.

Складання технічного завдання

Вимоги до розробки веб-додатки повинні бути оформлені документально.

Прототипування веб-додатків

Ключовий етап, що дозволяє продумати і візуалізувати всю логіку роботи цифрового продукту.

Розробка дизайну інтерфейсу

Має на увазі промальовування графічних рішень, максимально повно і зручно відповідають функціональності веб-додатки

Адаптивна верстка веб-додатку

Це реалізація дизайну інтерфейсу на різних пристроях.

Програмування серверної і клієнтської частин програми

Це основний етап розробки веб-додатків.

Тестування веб-додатків

Обов'язково здійснюється не тільки на етапі фінального релізу, а й в процесі розробки.

Запуск і технічна підтримка

Має на увазі розміщення веб-додаток на сервері замовника з подальшим обслуговуванням ресурсу.

Масштабування і допрацювання

У разі необхідності будь-який веб-додаток може обростати новими функціями і інтегруватися в сторонні системи

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом