Що це і де вони використовуються?

ПАРСЕРИ

Компанія AVADA MEDIA розробляє готові рішення під ключ

Парсери Компанія AVADA MEDIA розробляє готові рішення під ключ

Обробити вручну значні обсяги даних в мережі інтернет неможливо. В такому випадку задіють спеціально розроблене програмне забезпечення – парсер. Ці програми створюються для різних завдань, перш за все пов’язаних з маркетингом і просуванням сайтів. Компанія AVADA MEDIA пропонує як готові рішення в даній області, так і парсери на замовлення.

Парсери

Що таке парсинг і як він працює? Парсери

Парсер – програма, що забезпечує парсинг, тобто синтаксичний аналіз контенту в мережі по певної математичної моделі, створеної на одній з мов програмування, зазвичай на Python, PHP або Java. Алгоритм роботи програми-парсера в кожному випадку приблизно однаковий:

 • програма отримує доступ до ресурсу в мережі інтернет;
 • завантаження коду сторінки, парсинг якою необхідно провести;
 • читання і обробка інформації;
 • надання результату в одному із зручних форматів – .html, .xml, .sql та інших.

Програма порівнює заданий набір слів або значень з знайденим в мережі – з урахуванням заданих же обмежень. Алгоритм подальших дій зі знайденим контентом також прописаний заздалегідь – це може бути просто надання інформації або певні дії, наприклад, вчинення ставок при парсінгу спортивних подій.

На ділі зазвичай проводиться парсинг більш ніж одного ресурсу або сторінки сайту. Так що процес міг би затягнутися на досить значний час, якби алгоритм виконувався послідовно для кожної нової сторінки. При цьому ресурси комп’ютера, на якому працює парсер, використовувалися б лише в малому ступені. Рішення проблеми – багато-парсер, здатний обробляти величезну кількість сторінок і задіяти ресурси вашого комп’ютера максимально раціональним чином. Таким чином час парсинга скорочується в десятки разів. Багатопотоковий парсер від AVADA MEDIA, що встановлюється на локальний комп’ютер або сервер – це рішення, більш підходяще для великих компаній.

Інше рішення від AVADA MEDIA – хмарний парсер як SaaS-додаток. Тобто програма не встановлюється на комп’ютер клієнта, а знаходиться на сервері, ресурси якого і використовуються при парсінгу. Клієнт оплачує лише абонентський доступ до парсеру і використовує його в міру необхідності, не витрачаючи ресурси свого комп’ютера. Парсер онлайн за передплатою – це відмінне рішення для малого бізнесу в сфері реклами і маркетингу.

Ще одне застосування парсинга для автобізнесу – парсер великих авто-аукціонів США.

Парсери

А навіщо і кому це взагалі потрібно? Парсери

Найбільш відомий приклад використання парсеров – пошукові системи. Також використовують парсинг програми пошуку плагіату і аналізу семантики в текстах, без яких не обійдеться жоден копірайтер і SEO-спеціаліст. Тому основна область використання – інтернет-маркетинг і пошукове просування. За допомогою парсера складається семантичне ядро ​​сайту, проводиться аналіз сайтів конкурентів.

Дуже потрібен парсер власникам інтернет-магазинів. З його допомогою вони отримують опису товарів, задаючи модель. В іншому випадку це довелося б щоразу робити вручну, що займало б сотні годин. AVADA MEDIA пропонує рішення для інтернет-торгівлі – це може бути як хмарний парсер, так і завантажувати програмне забезпечення.

Окрема сфера застосування – парсинг валютних курсів і курсів криптовалюта. Для тих, хто торгує на біржі Forex, важливо вчасно отримувати актуальну інформацію про зміни курсів. Допоможе спеціальна програма-біржової парсер-бот.

Ця програма не просто збирає актуальну інформацію, а й торгує на біржі в рамках заданих користувачем змінних – біржовий комісії, бажаного прибутку.

Активно застосовуються боти і в області ставок на спортивні події, в тому числі кібердісціпліни. В такому випадку програма-парсер займається збором коефіцієнтів в різних букмекерських конторах. Користувач задає область пошуку – наприклад, певні дисципліни, змагання або дати. Бот шукає коефіцієнти і самостійно здійснює ставки в заданих користувачем прикладах. Робити це можна і вручну, однак займає набагато більше часу. Крім того, бот працює цілодобово, так що ви можете робити ставки на події в реальному часі, що відбуваються в інших часових поясах.

Компанія AVADA MEDIA розробляє готові рішення під ключ для області онлайн-беттінга і торгівлі валютами з урахуванням ваших вимог до програми. Наші фахівці також розробляють парсери під конкретні вузькі завдання для вашого бізнесу.

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом