ДЛЯ БІЗНЕСУ ТА РОЗВАГИ

On-line сервіси

ДЛЯ БІЗНЕСУ ТА РОЗВАГИ

On-line сервіси ДЛЯ БІЗНЕСУ ТА РОЗВАГИ

Онлайн сервіси – це сайти, які надають різноманітні послуги, що значно полегшує роботу і дозволяє істотно заощадити час. За допомогою таких сайтів в Інтернеті можна робити що завгодно: проводити грошові операції, спілкуватися, шукати, зберігати, редагувати, пересилати та розповсюджувати інформацію та багато іншого.

On-line сервіси
AVADA-MEDIA

Групи онлайн -послуг AVADA-MEDIA

Незважаючи на всю різноманітність сайтів і послуг, які вони надають, онлайн сервіси можна розділити на наступні основні групи, в залежності від їх тематики і призначення:

 • Інформаційно-пошукові. Дані ресурси призначені для пошуку необхідної інформації. До них відносяться не тільки пошукові бази, а й онлайн-бібліотеки з книгами, музикою або фільмами, різні каталоги і довідники, а також онлайн-перекладачі.
 • Соціальні. До цієї групи відносяться всілякі соціальні мережі, онлайн-комунікатори, а також електронні поштові служби. За допомогою таких сервісів можна не тільки спілкуватися з людьми, незалежно від їх дислокації, а й вести ділову переписку, пересилати файли і багато іншого.
 • Сервіси покупок. Дані ресурси призначені для придбання речей або замовлення послуг. До цієї категорії відносяться не тільки онлайн-магазини, але і сервіси на замовлення і бронювання квитків (починаючи від театральних і закінчуючи залізничними), готелів і багато чого іншого.
 • Банківські сервіси. За допомогою таких ресурсів можна оплатити покупку або послугу, наприклад, замовлення в інтернет-магазині, або навіть заплатити за комунальні послуги, без необхідності особистого відвідування банку.
 • Дорожні сервіси дають можливість швидко прокласти маршрут незалежно від способу пересування, оцінити транспортну завантаженість на дорогах, отримати інформацію про тривалість поїздки тощо.
AVADA-MEDIA

Типи онлайн-сервісів AVADA-MEDIA

Також, онлайн сервіси бувають як платними, так і безкоштовними. На платному основі, після проходження процедури реєстрації та оплати членства, користувач отримує доступ до послуг, який даний сервіс надає. Це може бути як доступ до перегляду фільмів онлайн в високій якості, можливість завантаження книг і багато іншого. Безкоштовні ресурси пропонують свої послуги безоплатно часто навіть не вимагають проходження процедури реєстрації. Однак, і якість цих послуг, часто, набагато нижче, ніж в платних сервісах.

При розробці онлайн-сервісу основна увага приділяється його інтерфейсу, оскільки він повинен бути інтуїтивно зрозумілим користувачам, а також швидко завантажуватися з будь-яких пристроїв. Наприклад, дорожніми сервісами користувачі часто користуються вже перебуваючи в дорозі і завантажують їх на смартфонах або планшетах.

Розробка власного онлайн сервісу може зацікавити представників кожної сфери. Також, вони можуть бути як цілком самостійними одиницями, так і доповнювати основний сайт компанії. Наприклад, на корпоративному сайті можна розмістити сторінку з онлайн-сервісом по замовленню послуги або покупки продукції, яку пропонує дана компанія.

On-line сервіси
Projects AVADA-MEDIA

ВІДЕО-ПРЕЗЕНТАЦІЇ Projects AVADA-MEDIA

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом