ЦИФРОВА ТРАНСФОРМАЦІЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

СТВОРЕННЯ 3D-КОНФІГУРАТОРІВ

ЦИФРОВА ТРАНСФОРМАЦІЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

Створення 3D конфігураторів ЦИФРОВА ТРАНСФОРМАЦІЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

3D конфігуратор – це досить новий тренд в інтернет-маркетингу, який активно розвивається завдяки браузерної технології WebGL. Вона дає можливість використовувати елементи тривимірної графіки без завантаження відповідних програм і тривалого навчання їх використання.

3D конфігуратор можливо використовувати прямо в браузерному режимі, і він дуже простий в освоєнні. Завдяки цьому ваші потенційні клієнти мають можливість отримати уявлення про товар у різних варіаціях. Адже кожен клієнт хоче бачити, як буде виглядати саме той товар, який він хоче отримати.

Революційний інструмент для бізнесу

Кому знадобиться 3D конфігуратор? Революційний інструмент для бізнесу

Багатьом сферам бізнесу, особливо з реального сектора і торгівлі, необхідні 3D конфігуратор. Необхідні, щоб залучати та утримувати клієнтів, збільшувати продажі і монетизацію своїх інтернет-ресурсів. Компанія AVADA MADIA пропонує готові гнучкі рішення в даній сфері для таких сфер:

 • автосалони – з можливістю підбору кольору, вибору дисків і спойлерів, салону і т.д .;
 • дизайнери, виробники і продавці оздоблювальних матеріалів – ми пропонуємо 3D конфігуратор інтер’єру з широким вибором налаштувань і можливостей;
 • виробники меблів, меблеві салони – онлайн конфігуратор меблів дозволить вашим клієнтам підбирати меблі онлайн і навіть створювати власні моделі;
 • ювелірні салони і виробники;
 • виробники і продавці побутової електроніки – клієнти зможуть підбирати техніку до інтер’єру за кольором;
 • виробники промислового устаткування.

Кожен 3D конфігуратор, який пропонує наша компанія, унікальний, хоча створюється з використанням приблизно одного стека технологій. Адже у кожного клієнта – свій товар і своя логіка створення тривимірних моделей. Деякі конфігуратор пропонують клієнту послідовний вибір варіантів, в результаті якого він приходить до конкретного виробу в каталозі. Інші дають більший простір для фантазії, особливо в тому, що стосується вибору, наприклад, кольору.

3D

Які інструменти ми використовуємо для створення 3D конфігуратор 3D

Перш за все, варто розповісти про фреймворк, заснованих на вже згаданій технології WebGL. У роботі ми користуємося переважно двома з безлічі – це Three.js і Babylon.js, які найбільш підходять для наших завдань. Three.js – це кросбраузерності бібліотека JavaScript, що має інтерфейс прикладного програмування. Її використовують для створення і подальшого відображення тривимірної графіки з анімацією прямо в браузері – тобто, саме того, що хоче клієнт. Скрипти Three.js можуть застосовуватися з елементами WebGL, а також HTML5 і SVG. Завдяки технології WebGL фреймворк використовує мову JavaScript як частина веб-сайту при створенні анімації.

Схожий за своєю функціональністю і Babylon.js. Він також використовує API WebGL для того, щоб відображати дво- і тривимірну графіку в браузері, обходячись без використання додаткових плагінів.

Фреймворк володіє широкими можливостями для створення 3D-грфікі для конфігуратор:

 • фізичний движок на модулі oimo.js;
 • апаратне масштабування;
 • система частинок;
 • автоматична оптимізація сцени;
 • згладжування;
 • призначені для користувача матеріали;
 • покрокова завантаження;
 • експортери для програм тривимірного моделювання і т.д.

Також при створенні 3D конфігуратор ми часто використовуємо фреймфорк blend4web. Він також дозволяє створювати і відтворювати тривимірну анімацію, використовуючи компоненти, які раніше застосовувалися в ігрових движках. Використання кросбраузерності WebGL дозволяє відтворювати її практично в будь-якому браузері. Разом з цим фреймворком використовується програмне забезпечення з відкритим кодом для створення тривимірної графіки Blender. Він надає кошти симуляції, постобработки, рендеринга, моделювання та монтажу відео з додаванням звуку. Ще одна програма, широко використовувана як при створенні тривимірних моделей, так і анімації – 3DSMax.
Процес створення конфігуратора зазвичай виглядає приблизно наступним чином. Спочатку моделі завантажуються з онлайн каталогів, наприклад, Turbosquid. Потім проводиться її доведення в програмах типу 3DSMax. Після цього у вигляді графічних файлів модель вивантажується для роботи з нею в одному з фреймворків, таких, як описаний вище Babylon.js. Тут все сцени, які може викликати користувач, програмуються вручну. Потім конфигуратор тестують в різних браузерах і впроваджують на сайт.

AVADA-MEDIA

Що ми можемо запропонувати AVADA-MEDIA

3D конфігуратор відмінно показали себе при створенні віртуальних турів для нерухомості. В такому випадку моделювання проводиться за допомогою програми 3DSMax, а потім модель можна візуалізувати, використовуючи технологію matterport. Це дозволяє відкривати такий віртуальний тур за допомогою звичайного веб-браузера. Також ми пропонуємо автоконфігуратор для автосалону, СТО тощо, створений на основі технології Blender на фреймфорке Blend4Web. Панорамні відеоролики і сцени створюються на базі платформи Unity. Фахівці компанії AVADA MEDIA мають величезний досвід в роботі з тривимірною графікою і програмуванням 3D конфігуратор і готові допомогти вам в цьому.

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом