BLOCKCHAIN TECHNOLOGY

Розробка ігор NFT

ігри NFT

Професійна розробка

ігри NFT Професійна розробка

NFT – це різновид цифрових активів, які представляють предмети реального мистецтва у віртуальному світі. Це можуть бути фото, картини, відео, музичні треки або інші об’єкти. NFT є незамінними токенами. Це означає, що кожен токен унікальний завдяки вбудованому смарт-контракту і має свою власну цінність.

У 2022 році одним з основних драйверів зростання криптовалютного ринку став сектор GameFi, який об’єднує блокчейн-ігри, що працюють за моделлю play-to-earn. Такі проєкти відкривають можливість реального заробітку не тільки для видавців, але й для самих геймерів — виконуючи різні завдання, вони заробляють цифрові активи, які згодом можуть вивести та обміняти на криптобіржах.

За підсумками 2021 року до ігор сектору GameFi було підключено понад 1,4 мільйона гаманців, а сумарний обсяг торгів внутрішньоігровими незамінними токенами перевищив $4,5 мільярда. В результаті, навіть великим видавцям стало складно ігнорувати нові тенденції. Наприклад, сьогодні можливості використання NFT у своїх AAA проєктах розглядають такі компанії, як Ubisoft, Epic Games, EA та Square Enix.

Незважаючи на великі цифри, багато експертів переконані, що ринок NFT ігор все ще перебуває в зародковому стані, і він має значний потенціал зростання. Тому, якщо ви планували інвестувати в розвиток ігрового проєкту, пропонуємо розглянути розробку GameFi проєкту з використанням невзаємозамінних токенів.

Розробка ігор NFT

5 основних етапів розробки NFT ігри

Формування концепції

5 основних етапів розробки NFT ігри Формування концепції

Цикл розробки NFT ігор відрізняється від традиційного геймдева, оскільки вони створюються з використанням технології блокчейн і інтегруються з популярними криптобіржами для забезпечення внутрішньої економіки.

Весь процес продакшену можна умовно поділити на кілька етапів. Розглянемо основні їх трохи докладніше.

Крок 1. Формування концепції

Насамперед формується ідея та загальні обриси майбутнього ігрового проєкту. На цьому етапі важливо відповісти на низку ключових питань:

 • Жанр NFT-ігри: аркада, карткова, файтинг та ін.
 • Який формат графіки використовуватиметься — 2D або 3D.
 • Якими будуть персонажі.
 • На яку аудиторію геймерів розраховано проєкт.
 • Головні особливості сценарію та ігрового процесу.

Таким чином закладається фундамент майбутнього проєкту, який багато в чому визначає успіх майбутньої гри. Тому формуванню концепції та плануванню потрібно приділити достатньо уваги.

Крок 2. Вибір блокчейна

У NFT іграх блокчейн забезпечує передачу внутрішньоігрових активів, можливість монетизації, зберігання винагород та безпеку користувачів. Тому важливо вибрати мережу, яка найбільше підходить для реалізації завдань проєкту. Наприклад, це може бути Ethereum, Solana, Binance Smart Chain або власне рішення.

Крок 3. Підготовка до розробки

На стадії пре-продакшену фахівці визначають, як саме втілюватимуться у життя ідеї, сформовані на етапі планування, і яка технічна можливість їх реалізації з урахуванням запропонованого бюджету. Наприклад, сценарист погоджує з геймдизайнером кількість ключових героїв проєкту та їх передісторії, програмісти визначають допустиме навантаження за умов технічних обмежень обраного середовища, а дизайнери роблять перші прототипи персонажів.

Крок 4. Виробництво

Більшість часу та ресурсів для реалізації NFT гри припадає саме на етап продакшену. Під час цього процесу виконуються всі основні роботи:

 • Створюються та анімуються моделі персонажів.
 • Формується аудіодизайн і робиться озвучка.
 • Геймдизайнери визначають складність та особливість рівнів для забезпечення максимальної залучення гравців.
 • Програмісти пишуть тисячі рядків коду для того, щоб проєкт працював відповідно до задуманого плану.
 • За допомогою інтерфейсів API гра інтегрується з популярними криптовалютними біржами, для можливості швидкого придбання внутрішньоігрового контенту та виведення гравцями NFT-токенів.

Крок 5. Тестування

Після завершення розробки проєкт передається до відділу Quality Assurance, де проходить обов’язкове тестування. Існує кілька найпоширеніших методів тестування NFT-ігор. В AVADA-MEDIA ми використовуємо найпоширеніші з них:

 • Функціональне — проєкт перевіряється на наявність багів та помилок, проблеми із підключенням до Мережі чи інтеграціями та інше.
 • Дослідницьке – тестувальник перевіряє проєкт вручну і, використовуючи людське мислення та уяву, виявляє неочевидні проблеми з проєктом.
 • Регресійне — допомагає виявити повторну появу дефектів на перевірених ділянках коду.
 • Тестування сумісності – визначається сумісність та коректність роботи проєкту на операційних системах, які були включені до технічного завдання.
 • Play-тестування – тестувальник заходить у гру від імені кінцевого користувача, і перевіряє коректність роботи всіх функцій “зсередини”. Це допомагає визначити загальну атмосферу гри, залучення користувача та інші важливі нюанси.

Запуск та підтримка

Реліз є найбільш хвилюючим етапом, після якого гра NFT стає доступною для широкого кола споживачів, і починає приносити бізнесу реальний прибуток. Однак на цьому технічна робота над грою не зупиняється.

Для забезпечення позитивного користувальницького досвіду і підтримки залученості, гра потребує постійних доопрацювань – правки балансу, створення нових рівнів і персонажів, створення унікальних внутрішньоігрових подій і т.д.

Закритий бета-тест

На цьому етапі обмеженій кількості користувачів пропонується взяти участь у тестуванні нового ігрового проєкту. Це допомагає розробникам виявити та усунути максимальну кількість помилок ще до оголошення офіційного релізу.

Розробка NFT ігор у AVADA-MEDIA

Професійна розробка

Розробка NFT ігор у AVADA-MEDIA Професійна розробка

Промисловість NFT швидко розвивається. Якщо у вас вже є оригінальна ідея для власної блокчейн-ігри або ви тільки замислюєтеся про інвестиції в цьому напрямку, зв’яжіться з AVADA-MEDIA.

Наші фахівці мають досвід створення та запуску аналогічних проєктів і допоможуть з технічною реалізацією на всіх етапах продакшену.

Останні роботи

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Наші клієнти

Що про нас кажуть

Наші клієнти Що про нас кажуть

Успішні проєкти створюються тільки командою

Наша команда

Успішні проєкти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12

Зв'яжіться з експертами

З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

+
@
Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:

 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації. </ Li>
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта. </ Li>
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень . </ li>
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу. </ li>
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua </ li>
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі. </ Li>
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа. </ Li>
  </ Ol>
Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

+
@
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом