AVADA MEDIA

Нейромережі в іграх

Нейромережі в іграх

AVADA MEDIA

Нейромережі в іграх AVADA MEDIA

Штучний інтелект (ШІ) стрімко розвивається і захоплює все нові сфери життя – від промисловості до індустрії розваг і розробки ігор. Ігровий світ – ідеальний майданчик для тестування ШІ без ризику і можливих проблем.

 

У гейм-індустрії нейромережі найбільш активно впроваджуються в ігри для консолей і ПК, але, разом зі збільшенням потужностей телефонів, вони все частіше застосовуються і на мобільних пристроях.

Як нейромережі використовуються в іграх

AVADA MEDIA

Як нейромережі використовуються в іграх AVADA MEDIA

Принцип роботи нейромережі можна порівняти з нервовою системою людини, яка самонавчається за рахунок накопиченого досвіду і використовує його для того, щоб не робити помилок.

Прикладом успішного впровадження нейромереж в мобільні ігри може послужити Artie’s Adventure від Google, в якій представлені персонажі зі штучним інтелектом. Вони взаємодіють з гравцями і надають їм унікальні відповіді. Геймплей Artie’s Adventure спрощений і орієнтований на дітей, але наочно демонструє, як мобільні ігри можуть ефективно використовувати ШІ.

Роль нейромереж виходить за рамки надання “розумних” персонажів для взаємодії, наприклад, вони можуть брати участь в генерації контенту, дизайні локацій, створенні анімацій і персонажів, таким чином забезпечуючи унікальний досвід для кожного гравця і кожного проходження.

Вже сьогодні ШІ дає значні конкурентні переваги при розробці ігор, його можливості дозволяють:

 • створювати захоплюючі світи, які гнучко підлаштовуються під користувача;
 • змінювати гру призначення із записаними даними і пропонувати користувачеві нове середовище;
 • зробити геймплей більш непередбачуваним для гравців;
 • урізноманітнити всілякі реакції персонажів, повідомлення, відповіді, інформацію і дані в грі.

Переваги впровадження нейромереж в ігри

AVADA MEDIA

Переваги впровадження нейромереж в ігри AVADA MEDIA

Штучний інтелект допомагає при створенні мобільних ігор, оскільки аналізує поведінку користувачів і адаптує накопичений досвід. В майбутньому це призведе до розробки продуктів, які будуть автоматично підлаштовуватися під навички і переваги гравців, пропонувати їм динамічні підказки, регулювати рівень складності та ін.

Можна виділити кілька важливих переваг застосування ШІ в розробці ігор:

 • У мобільних іграх технологія дозволяє збирати дані про всі дії клієнтів (прогрес, лайки, взаємодії, уподобання, витрати, демографічні дані, моделі поведінки і т.д.) для подальшої оптимізації маркетингу.
 • Машинне навчання допомагає при прогнозуванні довічної цінності клієнта в мобільних іграх і монетизації. Моделі машинного навчання можуть автоматично передбачити, скільки грошей конкретний клієнт витратить на ваш продукт. Така інформація буде корисна при сегментації нових користувачів, щоб в майбутньому ви могли вибирати тільки тих споживачів, які принесуть дохід.
 • ШІ дозволяє розробникам мобільних ігор оптимізувати доходи за рахунок налаштування процесу монетизації. Система використовує машинне навчання, щоб вибирати оптимальний час для пропозиції покупки в додатку або показу реклами, грунтуючись на поведінці користувача і прогрес у грі.
 • Нейросети здійснюють інтелектуальний аналіз кожного користувача. Набір алгоритмів штучного інтелекту автоматично формує шаблони на основі зібраних даних і застосовує їх до гравців.
 • Ще однією перевагою технології є виявлення шахрайства при залученні гравців. Нерідко в іграх діють боти, що імітують користувачів. Вони постійно завантажують мобільні ігри і перешкоджають монетизації. Штучний інтелект виявляє їх, істотно знижує витрати на залучення клієнтів і допомагає отримати справжніх користувачів.
 • Механізм рекомендацій з використанням машинного навчання дозволяє персоналізувати пропозицію і контент для гравців. Наприклад, система може показати користувачам іншу гру, яка їх напевно зацікавить, або запропонувати додаткову покупку, щоб швидше досягти своєї мети в грі. Це підвищить ступінь задоволеності клієнтів продуктом, що безпосередньо вплине на зростання доходів.

Потенціал штучного інтелекту дає йому можливість оперативно освоювати нові механіки в іграх і показує результати, які нерідко перевершують навички професійного тестера.

Нейромережі в іграх

Розробка ігор з штучним інтелектом від компанії AVADA MEDIA

AVADA MEDIA

Розробка ігор з штучним інтелектом від компанії AVADA MEDIA AVADA MEDIA

Гейм-індустрія швидко змінюється, попит на нові поліпшені гри зростає з кожним днем, а гравці шукають новий унікальний досвід.

Компанія AVADA MEDIA реалізувала безліч успішних проєктів в сфері мобільної розробки під Android та iOS, які показали відмінний результат і швидко капіталізувалися. Наші фахівці працюють як з низькорівневими правилами і алгоритмами, так і з компонентами більш високого рівня, на яких базується тактичний і стратегічний ШІ.

Процес розробки гри включає наступні основні етапи:

 • Аналітика. Команда збирає інформацію про продукт, обговорює з клієнтом його побажання, конкурентів і аналогічні проєкти, також стверджується категорія майбутньої гри і вибирається платформа.
 • Проєктування. На наступному етапі починається робота над концепцією і логікою гри, процесами, особливостями геймплею і т.д. Ми складаємо детальну карту екранів з описом.
 • Побудова моделі монетизації.
 • Дизайн. Фахівці малюють графічні елементи, зручні і зрозумілі інтерфейси і інші компоненти.
 • Безпосереднє втілення в коді. Команда займається написанням чистого і стабільного коду, а також інтегрує його з сервісами замовника.
 • Тестування. В обов’язковому порядку проводиться тестування ранньої версії і перевірка її поведінки в позаштатних ситуаціях. Збирається статистика, після чого продукт допрацьовується і оптимізується.

Ми не тільки створюємо надійні, стабільно працюючі гри зі зручним і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, але і виводимо продукт на ринок в найкоротші терміни.

Останні роботи

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Наші клієнти

Що про нас кажуть

Наші клієнти Що про нас кажуть

Успішні проєкти створюються тільки командою

Наша команда

Успішні проєкти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12

Зв'яжіться з експертами

З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

+
@
Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:

 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації. </ Li>
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта. </ Li>
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень . </ li>
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу. </ li>
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua </ li>
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі. </ Li>
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа. </ Li>
  </ Ol>
Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

+
@
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом