ПРОДАЖ НЕРУХОМОСТІ ОНЛАЙН

Сайт для жк

ПРОДАЖ НЕРУХОМОСТІ ОНЛАЙН

САЙТ ЖИТЛОВОГО КОМПЛЕКСУ «ПІД КЛЮЧ» ПРОДАЖ НЕРУХОМОСТІ ОНЛАЙН

На сьогодні новий стандарт якості міського житлової нерухомості – це не просто сучасний багатоповерховий будинок з продуманим плануванням і надійними будівельними матеріалами. Все більше забудовників і покупців нерухомості роблять вибір на користь багатофункціональних житлових комплексів – високотехнологічних міських оазисів в законсервованому пострадянському просторі. Створений за типом «міста всередині міста» ЖК, повинен мати власну інфраструктуру, що охороняється прибудинкову територію і сучасні цифрові сервіси. Тому створення сайту ЖК або новобудови – це must have для забудовника.

Сьогодні споживачі і клієнти будь-сфери ринку – від покупки товарів і одержання послуг до інвестицій в нерухомість – вважають за краще інноваційні типи послуг. Люди вибирають цифрові сервіси, так як вони дозволяють персоналізувати клієнта і в той же час залишають за ним анонімність. Старі моделі ведення бізнесу, на кшталт телефонних продажів і особистих переговорів поступово відходять у минуле. Вони поступаються місцем прозорим цифрових рішень, коли можна порівнювати комерційні пропозиції онлайн. Визначившись з вибором, клієнт спочатку перевіряє його на особистому досвіді (наприклад, оцінює товар в шоурумі або відвідує будівельний об’єкт) і тільки потім виходить на контакт з продавцем або постачальником послуг.

Така модель, що застосовується в більш дорогому сегменті ринку, з одного боку полегшує та автоматизує ведення бізнесу, а з іншого – вимагає надання клієнту більш функціональних інструментів і максимально повної інформації про товар або послугу. І чим вище вартість об’єкта, що цікавить, тим ціннішою і прибутковою буде інформація про нього.

Тому щоб успішно продавати нерухомість не обов’язково наймати великі відділи ріелторів і менеджерів з продажу. Набагато важливіше створити багатофункціональний і адаптивний сайт житлового комплексу або новобудови, який надасть зацікавленому клієнту всю інформацію про об’єкт.

Природно, цифрові сервіси на сайті житлового комплексу повинні не тільки інформувати, а й полегшувати процес бронювання або покупки житла клієнтам. Компанія Avada Media здатна розробити і запустити багатофункціональний сайту ЖК всього за один місяць. Для цього у нас є власна готова платформа.

AVADA-MEDIA

Структура і функціональність сайту житлового комплексу AVADA-MEDIA

Головні розділи, які повинні бути представлені на сайті ЖК або новобудови, стосуються двох ключових питань:

 • Вибір житла. Перш за все важливо, щоб відвідувач сайту ЖК відразу бачив, які квартири або апартаменти вже доступні або незабаром з’являться в продажу. На сайті повинні бути представлені існуючі варіанти планування квартир, які можна детально розглянути не тільки у вигляді двомірних зображень і планів, а й у вигляді тривимірних графічних візуалізацій з відображенням секції споруди, поверху, географічного спрямування і можливого варіанту оформлення інтер’єру.

Компанія Avada Media на сайтах ЖК і новобудов реалізує доступний і привабливий спосіб вибору житла з використанням тривимірної візуалізації всього житлового комплексу. Покупець бачить на екрані зображення будівлі і може швидко і просто вибрати саме ту квартиру, яка йому подобається. При цьому всі дані про статус (будується, вільний або продано) і характеристики об’єкта (площа, кількість кімнат і т.д.) відразу наводяться в супровідному описі.

 • Хід будівництва – інший ключовий розділ сайту ЖК і новобудов, який повинен регулярно оновлюватися. Клієнти, що вже купили квартиру або уклали інвестиційний договір, повинні мати можливість стежити за ходом будівельних робіт онлайн. В цьому розділі сайту житлового комплексу час від часу публікуються повідомлення, а також фото- або відеозвіти про будівництво окремих секцій, здійснюються трансляції з будмайданчика в режимі реального часу і т.д.

Решта розділів і сторінки сайту ЖК або новобудови включають додаткову інформацію довідкового і допоміжного характеру.

 • Головна Лендінг-сторінка, розділи «Про комплекс» і «Переваги» розкриють всі переваги і принади споруджуваного об’єкта. Тут будуть показані візуалізації житла, будівель та прибудинкової території, докладно описані можливості багатофункціонального житлового комплексу.
 • Розділи «Галерея», «Новини» і «Акції» призначені для періодичного опублікування фото і статей про події, пов’язані з будівництвом або змінами в корпоративній політиці забудовника.
 • Розділ «Контакти» потрібен для полегшення зворотного зв’язку і точної локалізації об’єктів компанії на картах Google.
  Не менш важливою є розробка внутрішньої функціональності і серверної частини сайту ЖК або новобудови, доступ до якої здійснюється співробітниками компанії-забудовника через веб-інтерфейс.

Адміністративний розділ сайту ЖК або новобудови застосовується для простого оновлення інформації силами менеджерів компанії-забудовника без зміни програмного коду веб-проекту.

Сайт житлового комплексу «під ключ»
AVADA-MEDIA

Чому розробку сайту житлового комплексу варто довірити саме нам? AVADA-MEDIA

Розробка типового сайту ЖК або новобудови «з нуля» займає досить багато часу. Крім дизайну інтерфейсу і наповнення контенту сайту потрібно витратити час на прототипирование і продумування архітектури, функціональності веб-проекту.

Головна перевага компанії Avada Media в тому, що в нашому портфелі виконаних замовлень вже є кілька сайтів житлових комплексів. Ми готові надати скелет типового проекту сайту ЖК, який наша команда розгорне протягом одного місяця. Розробка веб-проекту ведеться на платформах WordPress або Yii2. При бажанні кінцеву функціональність сайту ми можемо гнучко налаштовувати і змінювати.

На практиці, використання власної готової платформи сайту ЖК від Avada Media зводить всі роботи по впровадженню веб-проекту до таких етапів:

 • розробка дизайну інтерфейсу сайту;
 • програмування, складання та адаптивна верстка сайту;
 • тестування і налагодження веб-проекту.

Всі роботи по запуску повнофункціонального сайту ЖК команда Avada Media може завершити в 2-3 рази швидше, ніж у випадку з розробниками, у яких немає досвіду виконання замовлень, пов’язаних з будівництвом і нерухомістю.

Додаткові можливості сайту житлового комплексу

Створення якісних веб-сервісів для сфери будівництва від Avada-Media Додаткові можливості сайту житлового комплексу

Компанія Avada Media займається реалізацією різних проектів, пов’язаних з нерухомістю, а не тільки сайтами ЖК і новобудов. До проекту ми зможемо підключити й інші функції. Серед них:

 • CRM-система для забудовників. «Новобуд» дозволяє інтегрувати в сайт ЖК онлайновий інструмент миттєвого бронювання і продажу нерухомості. CRM – це комплекс для автоматизації роботи з клієнтами. При підключенні до сайту ЖК ви отримаєте можливість вести облік всіх даних про нерухомість, клієнтів і ріелторів, які займаються об’єктом без будь-якої додаткової синхронізації.
 • Веб-система для керуючої компанії. Сервіс «Мій Дім 24» може бути підключений до сайту ЖК після здачі об’єкта. Він спрощує взаємодію комунальних служб і власників квартир. Сервіс оснащений можливістю онлайнового виставлення рахунків на квартплату і формування заявок від мешканців через особисті кабінети. Таким чином, сайт ЖК стане головним майданчиком для взаємодії мешканців будинку і керуючої компанії.

Замовте в Avada Media розробку сайту ЖК або новобудови на базі існуючих платформ для ринку нерухомості і вирішите назавжди проблему створення якісних веб-сервісів для свого будівництва. Нас вибирають компанії-забудовники не тільки в Одесі, але і в інших містах України.

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом