ПРОДАЖ НЕРУХОМОСТІ ОНЛАЙН

Сайт для жк

ПРОДАЖ НЕРУХОМОСТІ ОНЛАЙН

САЙТ ЖИТЛОВОГО КОМПЛЕКСУ «ПІД КЛЮЧ» ПРОДАЖ НЕРУХОМОСТІ ОНЛАЙН

На сьогодні новий стандарт якості міського житлової нерухомості – це не просто сучасний багатоповерховий будинок з продуманим плануванням і надійними будівельними матеріалами. Все більше забудовників і покупців нерухомості роблять вибір на користь багатофункціональних житлових комплексів – високотехнологічних міських оазисів в законсервованому пострадянському просторі. Створений за типом «міста всередині міста» ЖК, повинен мати власну інфраструктуру, що охороняється прибудинкову територію і сучасні цифрові сервіси. Тому створення сайту ЖК або новобудови – це must have для забудовника.

Сьогодні споживачі і клієнти будь-сфери ринку – від покупки товарів і одержання послуг до інвестицій в нерухомість – вважають за краще інноваційні типи послуг. Люди вибирають цифрові сервіси, так як вони дозволяють персоналізувати клієнта і в той же час залишають за ним анонімність. Старі моделі ведення бізнесу, на кшталт телефонних продажів і особистих переговорів поступово відходять у минуле. Вони поступаються місцем прозорим цифрових рішень, коли можна порівнювати комерційні пропозиції онлайн. Визначившись з вибором, клієнт спочатку перевіряє його на особистому досвіді (наприклад, оцінює товар в шоурумі або відвідує будівельний об’єкт) і тільки потім виходить на контакт з продавцем або постачальником послуг.

Така модель, що застосовується в більш дорогому сегменті ринку, з одного боку полегшує та автоматизує ведення бізнесу, а з іншого – вимагає надання клієнту більш функціональних інструментів і максимально повної інформації про товар або послугу. І чим вище вартість об’єкта, що цікавить, тим ціннішою і прибутковою буде інформація про нього.

Тому щоб успішно продавати нерухомість не обов’язково наймати великі відділи ріелторів і менеджерів з продажу. Набагато важливіше створити багатофункціональний і адаптивний сайт житлового комплексу або новобудови, який надасть зацікавленому клієнту всю інформацію про об’єкт.

Природно, цифрові сервіси на сайті житлового комплексу повинні не тільки інформувати, а й полегшувати процес бронювання або покупки житла клієнтам. Компанія Avada Media здатна розробити і запустити багатофункціональний сайту ЖК всього за один місяць. Для цього у нас є власна готова платформа.

Сайт житлового комплексу «під ключ»
AVADA-MEDIA

Структура і функціональність сайту житлового комплексу AVADA-MEDIA

Головні розділи, які повинні бути представлені на сайті ЖК або новобудови, стосуються двох ключових питань:

 • Вибір житла. Перш за все важливо, щоб відвідувач сайту ЖК відразу бачив, які квартири або апартаменти вже доступні або незабаром з’являться в продажу. На сайті повинні бути представлені існуючі варіанти планування квартир, які можна детально розглянути не тільки у вигляді двомірних зображень і планів, а й у вигляді тривимірних графічних візуалізацій з відображенням секції споруди, поверху, географічного спрямування і можливого варіанту оформлення інтер’єру.

Компанія Avada Media на сайтах ЖК і новобудов реалізує доступний і привабливий спосіб вибору житла з використанням тривимірної візуалізації всього житлового комплексу. Покупець бачить на екрані зображення будівлі і може швидко і просто вибрати саме ту квартиру, яка йому подобається. При цьому всі дані про статус (будується, вільний або продано) і характеристики об’єкта (площа, кількість кімнат і т.д.) відразу наводяться в супровідному описі.

 • Хід будівництва – інший ключовий розділ сайту ЖК і новобудов, який повинен регулярно оновлюватися. Клієнти, що вже купили квартиру або уклали інвестиційний договір, повинні мати можливість стежити за ходом будівельних робіт онлайн. В цьому розділі сайту житлового комплексу час від часу публікуються повідомлення, а також фото- або відеозвіти про будівництво окремих секцій, здійснюються трансляції з будмайданчика в режимі реального часу і т.д.

Решта розділів і сторінки сайту ЖК або новобудови включають додаткову інформацію довідкового і допоміжного характеру.

 • Головна Лендінг-сторінка, розділи «Про комплекс» і «Переваги» розкриють всі переваги і принади споруджуваного об’єкта. Тут будуть показані візуалізації житла, будівель та прибудинкової території, докладно описані можливості багатофункціонального житлового комплексу.
 • Розділи «Галерея», «Новини» і «Акції» призначені для періодичного опублікування фото і статей про події, пов’язані з будівництвом або змінами в корпоративній політиці забудовника.
 • Розділ «Контакти» потрібен для полегшення зворотного зв’язку і точної локалізації об’єктів компанії на картах Google.
  Не менш важливою є розробка внутрішньої функціональності і серверної частини сайту ЖК або новобудови, доступ до якої здійснюється співробітниками компанії-забудовника через веб-інтерфейс.

Адміністративний розділ сайту ЖК або новобудови застосовується для простого оновлення інформації силами менеджерів компанії-забудовника без зміни програмного коду веб-проекту.

Сайт житлового комплексу «під ключ»
AVADA-MEDIA

Чому розробку сайту житлового комплексу варто довірити саме нам? AVADA-MEDIA

Розробка типового сайту ЖК або новобудови «з нуля» займає досить багато часу. Крім дизайну інтерфейсу і наповнення контенту сайту потрібно витратити час на прототипирование і продумування архітектури, функціональності веб-проекту.

Головна перевага компанії Avada Media в тому, що в нашому портфелі виконаних замовлень вже є кілька сайтів житлових комплексів. Ми готові надати скелет типового проекту сайту ЖК, який наша команда розгорне протягом одного місяця. Розробка веб-проекту ведеться на платформах WordPress або Yii2. При бажанні кінцеву функціональність сайту ми можемо гнучко налаштовувати і змінювати.

На практиці, використання власної готової платформи сайту ЖК від Avada Media зводить всі роботи по впровадженню веб-проекту до таких етапів:

 • розробка дизайну інтерфейсу сайту;
 • програмування, складання та адаптивна верстка сайту;
 • тестування і налагодження веб-проекту.

Всі роботи по запуску повнофункціонального сайту ЖК команда Avada Media може завершити в 2-3 рази швидше, ніж у випадку з розробниками, у яких немає досвіду виконання замовлень, пов’язаних з будівництвом і нерухомістю.

Сайт житлового комплексу «під ключ»
Додаткові можливості сайту житлового комплексу

Створення якісних веб-сервісів для сфери будівництва від Avada-Media Додаткові можливості сайту житлового комплексу

Компанія Avada Media займається реалізацією різних проектів, пов’язаних з нерухомістю, а не тільки сайтами ЖК і новобудов. До проекту ми зможемо підключити й інші функції. Серед них:

 • CRM-система для забудовників. «Новобуд» дозволяє інтегрувати в сайт ЖК онлайновий інструмент миттєвого бронювання і продажу нерухомості. CRM – це комплекс для автоматизації роботи з клієнтами. При підключенні до сайту ЖК ви отримаєте можливість вести облік всіх даних про нерухомість, клієнтів і ріелторів, які займаються об’єктом без будь-якої додаткової синхронізації.
 • Веб-система для керуючої компанії. Сервіс «Мій Дім 24» може бути підключений до сайту ЖК після здачі об’єкта. Він спрощує взаємодію комунальних служб і власників квартир. Сервіс оснащений можливістю онлайнового виставлення рахунків на квартплату і формування заявок від мешканців через особисті кабінети. Таким чином, сайт ЖК стане головним майданчиком для взаємодії мешканців будинку і керуючої компанії.

Замовте в Avada Media розробку сайту ЖК або новобудови на базі існуючих платформ для ринку нерухомості і вирішите назавжди проблему створення якісних веб-сервісів для свого будівництва. Нас вибирають компанії-забудовники не тільки в Одесі, але і в інших містах України.

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Лучшим подтверждением нашей квалификации и профессионализма являются истории успеха наших клиентов и различия в их бизнесе до и после сотрудничества с нами .

Що о нас кажуть

Наші контакти Що он нас кажуть

(En) Photo 11
(En) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(En) Photo 12
(En) Появились вопросы?

(En) Свяжитесь с экспертами (En) Появились вопросы?

(En)
Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

(En)
Согласие на обработку персональных данных

(En) Пользователь, оформляя заявку на сайте https://avada-media.ua/ (далее – Сайт), соглашается с условиями настоящего Согласия на обработку персональных данных (далее – Согласие) в соответствии с Законом Украины “Про захист персональних даних”. Принятием (акцептом) оферты Согласия является отправка заявки с Сайта или заказ у Оператора по телефонам Сайта.

Пользователь дает свое согласие на обработку своих персональных данных со следующими условиями:

 1. Данное Согласие дается на обработку персональных данных как без, так и с использованием средств автоматизации.
 2. Согласие распространяется на следующую информацию: ФИО, телефон, электронная почта.
 3. Согласие на обработку персональных данных дается в целях предоставления Пользователю ответа на заявку, дальнейшего заключения и выполнения обязательств по договорам, осуществления клиентской поддержки, информирования об услугах, которые, по мнению Оператора, могут представлять интерес для Пользователя, проведения опросов и маркетинговых исследований.
 4. Пользователь, предоставляет Оператору право осуществлять следующие действия (операции) с персональными данными: сбор, запись, систематизация, накопление, хранение, уточнение (обновление, изменение), использование, обезличивание, блокирование, удаление и уничтожение, передача третьим лицам, с согласия субъекта персональных данных и соблюдением мер, обеспечивающих защиту персональных данных от несанкционированного доступа.
 5. Персональные данные обрабатываются Оператором до завершения всех необходимых процедур. Также обработка может быть прекращена по запросу Пользователя на электронную почту: info@avada-media.com.ua
 6. Пользователь подтверждает, что, давая Согласие, он действует свободно, своей волей и в своем интересе.
 7. Настоящее Согласие действует бессрочно до момента прекращения обработки персональных данных по причинам, указанным в п.5 данного документа.
Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

(En)

Свяжитесь с нами любым удобным для Вас способом:

+ 38 (097) 179 96 63
(En) Файлы cookies
(En) Пожалуйста, разрешите использование cookies для более эффективной работы с сайтом