ГОТОВІ РІШЕННЯ ВІД AVADA-MEDIA

Сайт агентства нерухомості

Автоматизація комерційної діяльності

Чому агентству нерухомості важливо мати свій сайт? Автоматизація комерційної діяльності

Цифрова трансформація бізнесу і автоматизація комерційної діяльності ставить під загрозу існування цілих професій. Наприклад, відомий футуролог і автор книг про майбутнє Юваль Харари пророкує, що в найближчі роки багатьох фахівців в сфері послуг, таких як банківські службовці, біржові трейдери, туристичні агенти і брокери на ринку нерухомості, замінять роботи і алгоритми. А значить, щоб вже сьогодні агентство нерухомості витримувало конкуренцію на ринку, йому необхідно мати власний автоматизований сайт.

Цифрова епоха змінює все схеми взаємин. Раніше, щоб купити квартиру на первинному або вторинному ринку житла доводилося спочатку переглянути величезну кількість оголошень про продаж. Потім потрібно було вибрати і впорядкувати найбільш відповідні пропозиції, зробити ряд телефонних дзвінків і особистих зустрічей, і тільки потім приступати до порівняння більш-менш придатних об’єктів.

І на етапі телефонних дзвінків, і в процесі перегляду житла чимало часу і сил йшло на те, щоб відкинути неактуальні або шахрайські оголошення. У підсумку остаточний вибір квартири, особливо на вторинному ринку, майже завжди ставав компромісом (а не ідеальним варіантом, який, можливо, не вдалося знайти в довгому списку оголошень).

До слова, звернення в агентство нерухомості в доцифровую епоху не спрощувало пошук квартири і не гарантувало оптимальний результат. А ось автоматичні фільтри для пошуку квартир на сайті агентства нерухомості дають можливість за дві секунди знайти ідеальний варіант житла з тих, що є в базі даних компанії. Причому така автоматизація роботи агентства нерухомості вигідна не тільки клієнтам, але і ріелторам. Сайт дозволить оперативно реагувати на запити користувачів і здійснювати тільки цільові телефонні дзвінки. Як результат – високий рівень конверсій і фінальних продажів.

Як же працює сучасний сайт агентства нерухомості?

Структурована інформаційна база

Масиви даних і функціонал сайту агентства нерухомості Структурована інформаційна база

Компанія Avada Media пропонує використовувати власні напрацювання на фреймворками Yii2 і Laravel для проектування і впровадження нового сайту для агентства нерухомості. Основа і прототип проекту – система бронювання та продажу житла «Новобуд», випущена програмістами Avada Media.

Сайт агентства нерухомості повинен мати набір стандартних для інтернет-проекту лендінгових розділів ( «Про компанії», «Контакти», «Новини», «Акції», «Вакансії» і т.д). Крім цього, команда Avada Media розробила зручний інтерфейс для управління базами даних житла, клієнтів і продавців. Так сайт агентства нерухомості буде являти собою структуровану інформаційну базу з декількох масивів даних. Серед них:

 • База об’єктів нерухомості (квартир, паркувальних місць, офісів) повинні бути реалізована у вигляді карток з фотографіями, описом і характеристиками об’єктів. Завдяки тому, що вся інформація на сайті агентства нерухомості систематизована, потрібну квартиру можна знайти, задавши необхідну ціну і площа житла або вибравши в фільтрі відповідний район, поверх, кількість кімнат і інші параметри. При цьому, у відібраному списку квартир з’являться тільки ті пропозиції, які дійсно є в продажу (передання і заброньовані об’єкти не відобразяться).
 • База новобудов (окремих споруд і житлових комплексів) – інша важлива частина сайту агентства нерухомості. У разі якщо мова йде про покупку на первинному ринку житла, клієнта може цікавити не тільки квартира, а й переваги конкретного житлового комплексу.
 • База клієнтів і покупців, що включає особисті профілі користувачів з можливістю завантажити документи для купівлі-продажу житла, – ключовий елемент CRM-системи для ріелторів. Для кожного клієнта агентства нерухомості теж потрібно створити в особисту картку, де будуть вказані всі його побажання стосовно квартири. Менеджеру з продажу, який займається обліком покупців, нескладно буде отримати доступ до даних клієнта, передзвонити йому при появі нової пропозиції, швидко підготувати пакет документів на продаж і зарезервувати бронь, чекаючи оплати.
 • База ріелторів і менеджерів з продажу дозволить розподіляти клієнтів і об’єкти нерухомості між різними продавцями. Тут стане в нагоді такий елемент управління інтерфейсом готового порталу, як зміна ціни з урахуванням відсотка продавця від продажу квартіри.Также можна буде сортувати базу за принципом обліку кількості проданих тим чи іншим ріелтором об’єктів.

Важливо, щоб синхронізувати дані між масивами інформації відбувалася без затримок, а сам сайт був адаптивним і швидко запускався на всіх поширених платформах, версіях смартфонів, планшетів, десктопних комп’ютерів (з будь-якої ОС).

Вигоди співпраці з Avada-Media

Чому розробку сайту агентства нерухомості потрібно доручити саме нам? Вигоди співпраці з Avada-Media

Компанія Avada Media має величезний досвід в розробці інтернет-проектів по нерухомості, включаючи:

 • створення порталів для агентств нерухомості;
 • розробку сайтів забудовників, житлових комплексів і новобудов;
 • програмування веб-систем для компаній, що управляють.

Використовуючи ці напрацювання – готові рішення Avada Media – наша команда готова розгорнути і впровадити сайт агентства нерухомості всього за один місяць. А це мінімум в 2-3 рази швидше, ніж індивідуальна розробка порталу для АН програмістами, які не знайомі з будівельним ринком.

Якщо ви замовте розробку сайт агентства нерухомості в компанії Avada Media, то заощадите час, який було б витрачено на прототипирование проекту і постановку детального технічного завдання. При цьому дизайн і кінцевий функціонал сайту агентства нерухомості гарантовано будуть відповідати всім вашим потребам.

Існуючий скелет сайту агентства нерухомості команда Avada Media створює на фреймворками Yii2 і Laravel. Це забезпечує можливість гнучко налаштовувати і змінювати кінцевий продукт. При цьому, дизайн інтерфейсу сайту буде підігнаний виключно під ваші вимоги, відповідно до корпоративного стилю вашої компанії.

Хочете вести успішний бізнес і відповідати новим вимогам до якості послуг в сфері нерухомості? Доручіть команді Avada Media створення сайту вашого АН. Нас вибирають компанії в сфері купівлі-продажу і оренди нерухомості не тільки в Одесі, але і в інших містах України.

Сайт агентства нерухомості
Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом