AVADA-MEDIA

РОЗРОБКА ВИСОКОНАГРУДЖЕНИХ САЙТІВ

AVADA-MEDIA

Розробка високонавантажених сайтів AVADA-MEDIA

Вибір правильної архітектури – важливе питання, яке необхідно вирішити власникам сайтів з високою відвідуваністю. Перш за все, ресурс повинен бути масштабованим і витримувати високі навантаження. Особливо, якщо ви створюєте сайт по онлайн-бронювання житла чи білетів, сервіс онлайн комерції, для обробки різних транзакцій і т.д.

Згадайте «Чорні п’ятниці», які так люблять люди? Далеко не секрет, що іноді веб-сайти електронної комерції «лягають», не витримуючи величезний наплив користувачів, що виливається в значні фінансові втрати.

Можливо, вас також дратувало те, що вам доводилося довго чекати поки завантажиться веб-сторінка або коли ваша транзакція буде остаточно схвалена. Можливо, ви навіть припинили вести справи з компанією, яка погано обслуговувала клієнтів.

Повільне завантаження сторінок і часткове завантаження контенту, збої, випадкові помилки, відключення від інтернету – можливі наслідки відсутності високонавантаженої архітектури. Ось чому має значення створення програмної системи, здатної витримувати високі навантаження. Навіть якщо ваш веб-проект досить невеликий, в якийсь момент може виникнути приплив користувачів і перед вами неминуче постане питання масштабування системи.

AVADA-MEDIA

Факти про високе навантаження: AVADA-MEDIA

 • Високе навантаження починається, коли один фізичний сервер стає нездатним ефективно виконувати обробку даних.
 • Якщо один сервер одночасно обслуговує 10 000 підключень і більше – це велике навантаження.
 • Якщо ви розгортаєте веб-рішення на AWS (Amazon Web Services), Microsoft Azure або Google Cloud Platform, ви підтримуєте архітектуру з високим навантаженням.

Якщо ваш веб-ресурс не витримує високих навантажень, ви можете зіткнутися з наступними проблемами:

 • Повільна або нескінченна завантаження сторінки
 • Випадкові помилки
 • Помилка підключення до веб-сервера
 • Часткове завантаження контенту
 • Зниження активності відвідувачів
 • Втрата клієнтів

Таким чином, архітектура проекту впливає на його успіх. Немає задоволених клієнтів – немає успіху і прибутку. Для реалізації масштабованих веб-додатків необхідно розуміти принципи розробки високопродуктивних програмних рішень.

Розробка високонавантажених сайтів
AVADA-MEDIA

Принципи розробки високонавантажених сайтів в компанії AVADA-MEDIA AVADA-MEDIA

 • Динаміка і гнучкість

Ніколи не знаєш, що саме буде з твоїм проектом завтра. Можливо, деякі другорядні функції продукту почнуть набирати популярність або можуть знадобитися додаткові функції. Або ви вирішите просувати свій додаток і залучати більше клієнтів. Отже, ви повинні мати можливість масштабироваться і витримувати високі навантаження.

 • Поступове зростання проекту

Практично неможливо передбачити розмір аудиторії на найближчі роки, тому краще зосередитися на масштабованості. Те ж саме і з архітектурою додатки. Поступові рішення – основа успішної розробки програмного забезпечення. При запуску нового продукту, немає сенсу миттєво надавати інфраструктуру, здатну витримати мільйони користувачів і одночасно обробляти їх численні запити. Ми рекомендуємо використовувати хмара для розміщення нових проектів, оскільки це дозволяє знизити вартість сервера, спростити управління і легко розгортати нові додатки.

У більшості випадків нове програмне рішення запускається на одному сервері, на якому працюють веб-сервер, база даних і саме рішення. Якщо ви не будуєте великий проект з самого початку, ми рекомендуємо зосередиться на масштабованості продукту з можливістю використання потужного сервера, який при необхідності зможе впоратися з високими навантаженнями. Такий підхід допоможе заощадити час і знизити витрати на розробку.

Розробка високонавантажених сайтів нашими фахівцями може включати наступні операції:

 • Поділ бази даних

Кожен запит від користувача до додатка зазвичай становить від 10 до 100 запитів до бази даних. Розгалуження бази даних на окремому сервері підвищить її продуктивність і знизить негативний вплив на інші компоненти.

 • Перенесення бази даних на більш продуктивний сервер

У деяких випадках перенесення бази даних на інший сервер може стати єдиним рішенням для масштабування вашого бізнесу.

 • Налаштування черги завдань і балансування DNS

Черги завдань дозволяють асинхронно виконувати важкі операції, які не сповільнюючи роботу основного додатка. Поки сервер черзі буде отримувати завдання від веб-рішення, інші сервери будуть їх обробляти. DNS підтримує балансування на основі циклічного перебору, що дозволяє вказати кілька IP-адрес приймають веб-серверів, які називаються інтерфейсами.

Розробка високонавантажених сайтів
AVADA-MEDIA

Замовити розробку високонавантажених сайтів в компанії AVADA-MEDIA AVADA-MEDIA

Розробка високонавантажених сайтів – це інженерна дисципліна, яка починається з вимірювання продуктивності існуючої системи і узгодження її з бізнес-очікуваннями. Реалізація цього завдання неможлива без щоденної кваліфікованої підтримки з боку фахівців, що мають відповідний досвід у розробці складних багатокомпонентних рішень і адмініструванні системних серверів і сервісів.

Замовивши послугу у нас, ви отримаєте наступні переваги:

 • Впевненість в стійкій роботі сайту при високих навантаженнях
 • Міцні та захист від DDoS-атак
 • Аварійне відновлення сервера

Спеціалізовані групи розробників компанії AVADA-MEDIA мають значний досвід роботи з різними технологіями, які використовуються в високонавантажених системах. Ми розробимо для вашого бізнесу сайт будь-якої складності, який здатний впоратися з будь-якими проблеми продуктивності.

Ми проектуємо системні архітектури, що забезпечують високу швидкість обчислень і безперебійне обслуговування з коротким часом відгуку. Наші фахівці використовують можливості балансування навантаження і хмарних обчислень для критично важливих для користувача операцій і обробки даних в реальному часі.

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом