AVADA-MEDIA

Розробка технічного завдання на створення сайту

AVADA-MEDIA

Важливість ТЗ для сайту AVADA-MEDIA

Чому технічне завдання для створення сайту – найбільш важливий крок у його проектуванні? справа в тому що зазвичай замовник і технічний фахівець мислять і виражають свої думки по різному.

Тому грамотно складене ТЗ для створення сайту дозволяє з’єднати бажання замовника і технічний опис проекту і зробити його максимально ефективним. Це якась оптимізація побажань замовника в зрозумілу для виконавця форму.

Залежно від того, що хоче наш замовник – технічні завдання по створенню сайту можуть сильно відрізнятися. І за форматом, і за складністю. Проте, незалежно від складності проекту, ми застосовуємо завжди один і той же максимально ефективний підхід в проектуванні і створенні ТЗ.

Спільними зусиллями всіх наших фахівців. ми складаємо таке технічне завдання, яке б на 100% відображало структуру майбутнього сайту і давало максимальний результат по ефективності після запуску.

Розробка технічного завдання на створення сайту
AVADA-MEDIA

Процес створення ТЗ для сайту AVADA-MEDIA

Як зазвичай відбувається створення технічного завдання? Нам важливо знати, якого кінцевого результату хоче домогтися наш клієнт. Бачити продукт так само, як його бачить власник. Для цього перед проектуванням ми влаштовуємо конференц-зустріч, де менеджер проекту ретельно вивчає бажання, цілі і бачення нашого клієнта. Задаються все уточнюючі питання, обговорюються деталі, фіксуються цілі майбутнього проекту.

Ми не беззаперечно виконуємо всі задумки і побажання клієнтів. Ми рекомендуємо, як краще зробити, щоб домогтися потрібного результату. Після чого знаходимо оптимальні і компромісні шляхи реалізації ідеї замовника. Це резонно, адже тільки професіонали знають про всі нюанси web проектування. Клієнт також може помилятися в оцінці ризиків, технічної частини, пошукової оптимізації.

Після цього, ТЗ передається проектувальнику, або до відділу проектування, якщо проект об’ємний і різноплановий.

З такими замовленнями працюють UX / UI-фахівці, SEO-оптимізатори, бізнес-аналітики, інтегратори, дизайнери і маркетологи. По ходу процесу менеджер проекту постійно коммуницирует з замовником, при необхідності вносить правки в ТЗ.

Чи є конкретний приклад технічного завдання на розробку сайту?

Єдиного шаблону немає з описаних вище причин – для кожного проекту своя ступінь складності ТЗ.

Нижче ви можете побачити варіанти проектів для інтернет-магазинів, корпоративних сайтів і web-додатків. За 10 років досвіду у нас накопичилися приклади технічних завдань практично для будь-якої галузі бізнесу.

Розробка технічного завдання на створення сайту
AVADA-MEDIA

Чому варто замовити ТЗ на розробку сайта у нас AVADA-MEDIA

При складанні технічного завдання на сайт ми прагнемо поєднати всі побажання клієнта з найпередовішими технологіями і рішеннями.

Які інструменти для цього ми використовуємо?

В першу чергу ми робимо прототипи майбутнього сайту в сервісі Moqups. Цей інструмент використовують в своїх розробках – Microsoft, Intel, Cisco, Amazon, Sony, Oracle та ін.

Цей інструмент дає можливість наочно продемонструвати замовнику майбутній інтерфейс продукту. Прототипування допомагає уникнути багатьох непорозумінь в процесі розробки front і backend-а, ​​а також надати замовнику візуалізований майбутній продукт. Ми викочуємо повноцінну версію майбутнього інтерфейсу, по якій можна оцінити зручність і дизайн сайту, врахувати зауваження клієнта. Відмальовані сторінки, розділи і категорії майбутнього сайту прототіпіруются з максимальною деталізацією. Такий підхід створення технічного завдання оцінили десятки наших клієнтів і відзначили його як найбільш ефективний і зручний для них.

Після опрацювання інтерфейсу ми переходимо до опису інтерактивного функціоналу. Спочатку робиться чек-лист всіх функцій, зводиться в таблицю, після цього ми записуємо відео-пояснення з докладним розбором роботи майбутнього ресурсу. Воно буде зрозумілим замовнику, і одночасно будь-який розробник отримає детальну інформацію для своїх завдань.

У нас величезний досвід з проектування великих інтернет-магазинів, маркет-Плейс і інформаційних порталів з мільйонними аудиторіями. Тому, ми ретельно опрацьовуємо маркетингову стратегію і враховуємо це в складанні ТЗ для сайту. Наш відділ маркетингу проаналізує цільову аудиторію, УТП, переваги і дасть рекомендації по ТЗ.

SEO-оптимізатори зберуть семантичне ядро, зроблять грамотну кластеризацию запитів, розроблять стратегію майбутнього поступу при необхідності. А фахівці з юзабіліті продумають варіанти рішень, які зроблять перебування користувача максимально зручним на вашому сайті.

І найголовніше – ми не сліпо робимо все, що хоче клієнт. Ми ретельно зважуємо за і проти, оцінюємо ризики, аналізуємо потенційний результат і даємо свої рекомендації. Ми знаємо, що принесе користь вашому бізнесу, а чого краще уникати.

Таким чином, звертаючись до нас із замовленням на розробку технічного завдання, ви отримаєте найбільш докладну і технічно грамотну візуалізацію вашого майбутнього проекту. У розробці вашого ТЗ братиме участь ціла команда висококласних фахівців, в кейсах яких є відомі проекти і бренди в зоні СНД і всього світу. Як підсумок – на виході ви отримаєте топовий і ефективно працюючий для аудиторії продукт.

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


  1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
  2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
  3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
  4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
  5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
  6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
  7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом