ПРОЕКТУВАННЯ, РОЗРОБКА І ВПРОВАДЖЕННЯ

WEB-ІНТЕРФЕЙСИ

Готові компоненти для веб-інтерфейсів

WEB-ІНТЕРФЕЙСИ Готові компоненти для веб-інтерфейсів

Мобільні програми та веб-додатки, які мають як призначену для користувача сферу застосування, так і бізнес-функціональність за типом CRM- і ERP-систем, складаються з декількох частин. Це Front-end – її клієнтська візуальна частина, Back-end – серверна складова програми і база даних. Основні обчислення реалізує серверна частина, тоді як Front-end потрібна для взаємодії з користувачами через графічний інтерфейс. Для прискорення роботи програми якісний веб-інтерфейс ми створюємо з готових компонентів Devias React Material Kit.

Створення бізнес-додатків за типом CRM- і ERP-систем, а також інших програм і систем Enterprise-рівня, передбачає автоматизацію більш-менш типових операцій.

У систему потрібно включити всю існуючу бізнес-логіку компанії і використовується документообіг, включаючи бухгалтерію, складської і кадровий облік, а також канали комунікації – від веб-протоколів і фінансових транзакцій до електронної пошти, месенджерів і телефонії.

Незважаючи на складність і унікальність кожного бізнесу, а значить і унікальність архітектури кожного конкретного бізнес-додатки, окремі модулі і операції, які використовуються в роботі програм можна стандартизувати.

Саме тому для побудови веб-інтерфейсу бізнес-додатків можна використовувати готовий комплект UX / UI-шаблонів і компонентів.

Компанія AVADA MEDIA використовує для складання веб-інтерфейсу додатків UX / UI-шаблони:

 • Devias Kit
 • Vuexy
 • ArchitectUI
 • Ці рішення дають можливість створювати гарний, зручний, швидкий і гнучко настроюється веб-інтерфейс.

При цьому Front-end частина програми, можна реалізувати у вигляді унікального дизайну в необхідних корпоративних кольорах зі спеціально створеної для системи Back-end-функціональністю і анімацією.

Бізнес-аналіз та прототипування

Як відбувається проектування веб-інтерфейсу? Бізнес-аналіз та прототипування

Створення дизайну інтерфейсу програми – це один з найважливіших етапів розробки софта, який повинен бути виконаний до написання програмного коду. Помилки в структурі призначеного для користувача інтерфейсу не вийде виправити під час програмування, і створення софта в результаті неправильним шляхом. При цьому виправлення недоробок в UX / UI-інтерфейсі з подальшим перепрограмуванням зажадає витрат значних ресурсів.

Однак розробка дизайну інтерфейсу – це не перший етап роботи над цифровим рішенням. Для того щоб створити якісний веб-інтерфейс потрібно виконати прототипирование системи у вигляді набору мокап, блок-схем і діаграм. Подібний прототип, або програмна архітектура системи повинна враховувати всю бізнес-логіку, документообіг та схему комунікацій в компанії.

Тому для правильної побудови веб-інтерфейсу і створення робочого прототипу цифровий бізнес-системи компанія AVADA MEDIA виконує аналіз бізнесу компанії. Розробка програм рівня підприємства, включаючи CRM- і ERP-системи, починається з формування вихідних вимог, де враховані:

 • бізнес-схеми і алгоритми, за якими працює компанія;
 • функції і ролі тих чи інших фахівців;
 • канали та рівні комунікацій, документообіг і т.д.

Прототип, створений на основі аналізу бізнесу і стає скелетом, який використовується для складання веб-інтерфейсу за допомогою Devias Kit.

WEB-ІНТЕРФЕЙСИ
Гнучкий і швидкий веб-інтерфейс

Можливості Devias Kit Гнучкий і швидкий веб-інтерфейс

Набір компонентів Devias Kit являє собою перелік готових до використання елементів і шаблонів. Елементи призначеного для користувача інтерфейсу представлені у вигляді дашборда – утиліт, віджетів і модулів з можливістю відображення:

 • стандартних іконок і типових-веб сторінок;
 • типових кнопок і форм для внесення і редагування даних;
 • елементів бізнес-логіки, таких як календар, адресна або телефонна книга, графік або діаграма;
 • функціональних елементів, включаючи блок електронної пошти, картографічний модуль, вікно обміну повідомленнями, модулі погоди, часу і дати і т.д.

Кожен з елементів доступний для використання в розробляється веб-додатку може індивідуально налаштовуватися. Замовнику не доведеться витрачати ресурси на промальовування і програмування окремого рішення в веб-інтерфейсі для підключення соціальної мережі, модуля управління замовленнями, інструментів фінансової аналітики або блоку для авторизації користувача. При цьому UX / UI-компоненти Devias Kit повністю оптимізовані для використання в веб-програмах.

WEB-ІНТЕРФЕЙСИ
Devias Kit

Програмні технології, сумісні з Devias Kit Devias Kit

Елементи з набору Devias Kit можна інтегрувати в системи, створені з використанням сучасних цифрових технологій. У поєднанні з Devias Kit застосовує такі інструменти:

 • JavaScript – мова сценаріїв для створення веб-систем;
 • React – JavaScript-бібліотека для призначених для користувача інтерфейсів односторінкових додатків;
 • Node.js – серверна JavaScript-платформа;
 • Next.js і Express.js – фреймворки для створення серверних частин веб-додатків;
 • GraphQL – клієнт-серверний мова запитів для веб-додатків від Facebook;
 • React Relay – фреймворк для управління даними в React-додатках;
 • Material-UI – фреймворк для побудови призначеного для користувача інтерфейсу React-додатках;
 • Styled components – інструмент для управління стилями веб-інтерфейсів на базі React;
 • React Intl – бібліотека для локалізації призначених для користувача інтерфейсів від Facebook;
 • Luxon – бібліотека для роботи з функціями дати і часу;
 • FaunaDB – глобально розподілена транзакційна база даних на основі технологій Twitter.

Звертайтеся до нас для більш докладного обговорення можливостей Devias React Material Kit і особливостей побудови веб-інтерфейсів в системах цифрової трансформації бізнесу.

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом