ШВИДКІ ЦИФРОВІ РІШЕННЯ

РОЗРОБКА SPA-ДОДАТКІВ

SPA-додатки

Універсальний спосіб створення швидких цифрових рішень SPA-додатки

Створення SPA-додатків (від англ. Single Page Application – «додаток з однієї веб-сторінки») і односторінкових веб-сайтів – один з найбільш зростаючих трендів в сфері розробки програмних веб-продуктів. Цей підхід до проектування веб-проектів дає можливість запускати складні програмні інструменти, що складаються всього з однієї HTML-сторінки, на будь-яких пристроях, де є веб-браузер. Створення SPA-додатків дозволяє оформити багатосторінковий портал або цифрове бізнес-рішення в вигляді швидкого і стабільного веб-сервісу, інтерфейс якого нагадує не сайт, а прикладну програму.

Односторінкові SPA-програми – це окремий випадок веб-додатків, які повсюдно приходять на зміну класичним веб-сайтів і Лендінгем. Головна відмінність веб-додатків від традиційних сайтів в тому, що користувач тут одержує не статичну інформацію у вигляді тексту, графіки або таблиць, а динамічно згенеровані структуровані дані. Вони можуть являти собою все той же текст, графіку, таблиці та мультимедійну інформацію, отриману при інтерактивній взаємодії клієнта і сервера, де зберігається веб-додаток.

На відміну від сайту веб-додаток – це не набір HTML-документів, а цілий програмний комплекс, який завантажується на клієнтський пристрій після попередніх обчислень. Робиться це на підставі даних користувача та інформації, яка зберігається в базі даних веб-додатки. Обчислення проводяться як на стороні сервера (Back-end), так і на стороні клієнта, тобто на пристрої користувача (Front-end).

Такий підхід дає можливість швидко і безпечно запускати найскладніші програмні комплекси на будь-яких гаджетах – від десктопних ПК і ноутбуків до смартфонів і планшетів, без прив’язки до якоїсь конкретної операційної системи. При цьому значна частина апаратної навантаження і обчислень лягає на свідомо потужний сервер, тоді як на пристрої виповнюється лише модулі та компоненти веб-додатки відповідальні за побудову призначеного для користувача інтерфейсу.

Відмінності

SPA-програми та багатосторінкові веб-додатків Відмінності

Односторінковий SPA-додаток – це в певному сенсі оптимум в побудові програмної логіки і функціональності веб-проектів. В цьому випадку веб-додаток завантажується на пристрій користувача і працює в рамках всього однієї веб-сторінки. Функціональність односторінкового SPA-додатки вдається реалізувати, використовуючи не тільки класичну мову верстки та розмітки веб-докаументов HTML / CSS, але і сучасні програмні технології, такі як:

 • JavaScript – мова виконуваних сценаріїв для веб-сайтів.
 • React.js, Vue.js і Angular.js – популярні JavaScript-бібліотеки і фреймворки для побудови призначених для користувача інтерфейсів і розробки односторінкових або мобільних додатків.

Фактично односторінкове SPA-додаток – це веб-сторінка, до якої підключено безліч модулів, сценаріїв і інших файлів, які виконуються в повному обсязі одночасно, а при виклику клієнтським пристроєм.

Тобто це лише оболонка для реалізації виконуваних модулів, які вдається запускати так званим асинхронним методом, тобто за запитом. Асинхронний принцип обміну даними між пристроями і північчю, або технологія Ajax значно прискорює роботу SPA-додатків і економить інтернет-трафік.

Попередньо на пристрій завантажуються лише модулі, відповідальні за початковий запуск SPA-додатки. Причому в залежності від апаратної моделі клієнтського гаджета, набір активних сценаріїв і бібліотек, необхідних для запуску SPA-додатки, буде своїм.

Настільки своєрідна логіка роботи SPA-додатків дає можливість запускати на будь-яких пристроях, де є веб-браузер і доступ до інтернету. Наприклад, найпопулярніші сервіси компанії Google – поштовий клієнт Gmail і перекладач Google Translate не що інше, як виконуються SPA-додатки.

Ключові аргументи

Переваги SPA-додатків Ключові аргументи

Як вже говорилося, створення SPA-додатків дає можливість надавати легким і швидким веб-сайтам функціональність важких програмних комплексів з інтерфейсом, нагадує не веб-ресурси, а прикладні програми. Асинхронний підхід з поетапним виконанням сценаріїв дозволяє лише частково оновлювати вікно SPA-додатки при виклику тієї чи іншої функції веб-програми. При цьому історія навігації і логіка роботи користувача зберігається в адресному рядку і в кеші браузера.

Навігація по розділах SPA-додатки або односторінкового порталу виконується без регулярної перезавантаження документів, і клієнтська веб-програма не вимагає періодичного перезапуску при повторенні різних дій, як це відбувається у випадку зі звичайними сайтами. Природно, це економить інтернет-трафік і апаратні ресурси клієнтського пристрою.

Сумарно варто виділити такі аргументи на користь створення SPA-додатків.

 • Доступність і кроссплатформенность. SPA-додатки будуть запускатися на всіх пристроях, де є веб-браузер, а це значить не потрібно виділяти додаткові кошти для написання софта під різні платформи та операційні системи.
 • Універсальність і масштабованість. Односторінковим SPA-програми не потрібна установка і оновлення. Для запуску веб-програми користувачеві досить лише ввести потрібну адресу в рядку веб-браузера.
 • Швидкодія і легкість. Складні апаратні обчислення відбуваються на стороні сервера, а завантаження функцій веб-додатки відбувається без повного оновлення веб-сторінок. Це прискорює роботу навіть найскладніших програмних комплексів.
 • Надійність і безпека. Дані користувача і інформаційна база веб-додатки зберігається в хмарі. Таким чином користувач може повернутися до відкладеного сеансу навіть при збої і підключенні до SPA-додатком з іншого пристрою.
SPA-додатки
Avada-Media

Чому розробку SPA-додатків варто довірити саме нам Avada-Media

Створення SPA-додатків з розгорнутою функціональністю затребуване в самих різних сегментах ринку. Це можуть бути і веб-програми для структурування і автоматизації бізнес-комунікацій, такі як масивні CRM- або ERP-системи, і веб-сервіси для освіти, розваг, медицини або бухгалтерії, і комерційні інструменти для інтернет-маркетингу, реклами або онлайнових продажів . Поява в тому чи іншому сегменті ринку функціонального веб-сайту, що представляє собою SPA-додаток, – однозначна заявка на лідерство в своїй ніші.

Компанія Avada Media має багаторічний досвід розробки програмних рішень такого типу (докладніше – дивіться посилання в нашому портфоліо проектів) і висококласний згуртований колектив, знайомий з технологіями HTML / CSS, JavaScript, React / Vue.js / Angular і Ajax на рівні просунутих девелоперів.

Ми використовуємо сучасний підхід до розробки програмних продуктів за принципом SCRUM, коли робота ділиться на етапи (спринти) по 1-2 тижні і замовник може безпосередньо впливати на хід створення програмного забезпечення.

В команду розробників в обов’язковому порядку включаються не тільки системні архітектори, девелопери і дизайнери інтерфейсу, але і фахівці з контролю якості, системні інженери і інтернет-маркетологи.

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом