ІНТЕРФЕЙСИ І ДИЗАЙН

UX/UI дизайн

ІНТЕРФЕЙСИ І ДИЗАЙН

UX/UI ДИЗАЙН ІНТЕРФЕЙСИ І ДИЗАЙН

У програмуванні використовуються терміни UX дизайн і UI дизайн, і ми постараємося пояснити вам, що це і чим одна абревіатура відрізняється від іншої. UX (User Experience) дизайн – це ціла концепція, що включає в себе і візуальний дизайн, і інформаційну архітектуру, і usability, і принципи взаємодії людини і комп’ютера. UX проектування основною метою вважає поліпшення ступеня задоволеності користувачів та підвищення його лояльності шляхом максимального спрощення процесу взаємодії з програмним продуктом.

Ми реалізували безліч кейсів, використовуючи підхід, орієнтований на призначений для користувача досвід – як в сфері мобільних додатків, так і дизайну інтерфесом.

Іншими словами, хороший дизайн UX – це коли користувачеві хочеться повертатися до вашого продукту знову і знову. Ідеальний – це коли він використовує його сам, радить іншим і ставить гарну оцінку. В принципі, це ж визначення можна застосувати і до звичайних товарів, не тільки програмного забезпечення. Або ось ще одне визначення: це процес, в ході якого можна визначити, який досвід отримує людина при використанні вашого продукту (і робота над тим, щоб цей досвід був позитивним).

UI (User Interface) дизайн – це процес візуалізації якогось прототипу, розробленого на підставі минулого досвіду користувачів і глибокого вивчення вашої цільової аудиторії. Тобто це те, як буде виглядати продукт і як його можна буде використовувати.

UX/UI дизайн
AVADA MEDIA

UX / UI ВІД AVADA MEDIA AVADA MEDIA

Хоча UX і UI дизайн легко сплутати, і зазвичай вони згадуються разом, відмінність між ними є. Перший швидше відноситься до досвіду користувача і спрямований на те, щоб цей досвід був позитивним – щоб клієнт задовольняв свої потреби. Другий же більше відноситься до зовнішнього вигляду продукту. Дуже часто вони згадуються і зовсім як UX / UI дизайн, існуючи в нерозривній симбіозі.

 

Компанія AVADA MEDIA реалізує саме такий підхід. Ми пропонуємо створення клікабельних прототипів для веб-сайтів і мобільних додатків c використанням графічних платформ для розробки Axure, Marvel і Figma. UX / UI дизайн адміністративних панелей і CRM-систем створюється за допомогою Admin LTE kit і Deviac, що дозволяють реалізувати золотий стандарт юзабіліті.

UX/UI дизайн
UX/UI

Що важливіше в програмуванні - UI або UX дизайн UX/UI

Взагалі, поняття UX дизайну ширше, так як охоплює всі можливі нюанси взаємодії з користувачем. Це і його шлях в IT-продукті – чим коротше маршрут до потрібного місця, тим краще. Сюди входять і послідовність дій, і загальні враження від ресурсу або програми, і викликані продуктом думки і почуття.

Звичайно, для того, щоб отримати таку потужну зворотний зв’язок, проектування UX передбачає багаторазове тестування прототипу і потужну постмаркетингові зворотний зв’язок.

Останнє – це збір відгуків та вражень реальних користувачів усіма зручними способами.

UI дизайн більш вузький і включає в себе виключно роботу над графічної складової:

 • ілюстрації і анімація;
 • інфографіка;
 • слайдери;
 • кнопки;
 • меню;
 • шрифти;
 • палітра кольорів.

Звичайно, і тут обов’язково потрібно тестування, в ході якого дизайнер отримує цінну інформацію – чи зручно читається текст, чи легко використовувати форми, не ріже чи очей шрифт і колірна гамма.

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом