ЦИФРОВА ТРАНСФОРМАЦІЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

РОЗРОБКА СКЛАДНИХ І ФУНКЦІОНАЛЬНИХ САЙТІВ

Одеса, Київ, Україна

Розробка сайтів будь-якої складності і призначення Одеса, Київ, Україна

Складно уявити собі розвинений бізнес без власного інтернет-сайту. Соціальні мережі дають тільки частковий функціонал класичного сайту і не дозволяють реалізовувати деякі види просування. Компанія AVADA MEDIA пропонує розробку корпоративних сайтів будь-якої складності для реалізації найамбітніших бізнес-планів.

Розробка сайтів для бізнесу – це комплексна задача, яку ми вирішуємо під ключ. В результаті ви отримуєте інструмент комунікації, пристосований для ваших потреб. На першому етапі важливо зрозуміти цілі і завдання, які вирішуватиме корпоративний сайт. На яку цільову аудиторію він розрахований, якого роду і типу (текст, фото, медіа) інформація буде на ньому розміщуватися.

На цьому етапі ми попросимо вас підготувати технічне завдання за встановленим зразком, щоб ми знали:

 • ваші побажання по дизайну;
 • який функціонал повинен містити сайт – наприклад, систему реєстрації;
 • ваше бачення структури;
 • технічні вимоги.

Безпосередньо робота над сайтом починається з розробки унікального дизайну. При розробці враховуємо ваш корпоративний стиль і брендбук, а готовий макет узгоджуємо з вами. Дизайн сайту розробляється з урахуванням сучасних тенденцій і з доробком на майбутнє. Подивіться портфоліо компанії AVADA MEDIA, щоб переконатися – наші дизайнери вміють створювати унікальний стиль, що привертає увагу відвідувачів.

Створення сайтів

Верстка, програмування, наповнення Створення сайтів

Наступний етап – верстка. При верстці задаються правила відображення контенту сайту на його сторінках. На даному етапі застосовуються інструменти HTML і CSS, макет майбутнього сайту вбудовується в рамки, які задають сучасні браузери. Ми відразу реалізуємо адаптивну верстку: ваш корпоративний сайт буде виглядати відмінно на екранах з будь-якою роздільною. Інтерфейс також адаптується для різних пристроїв, в тому числі смартфонів.

Після верстки вибираємо і підключаємо CMS – систему управління контентом. Складний корпоративний сайт вимагає продуманого вибору CMS. Це може бути WordPress або 1С Бітрікс. Але для деяких складних корпоративних проектів можливе застосування фреймворків Yii або Laravel. Саме за допомогою CMS створюються окремі сторінки, категорії і т.д. Після здачі сайту ваш адміністратор зможе створювати, змінювати і видаляти сторінки, використовуючи CMS, самостійно. Ми обов’язково навчаємо ваших співробітників роботі з адмінкою сайту і записуємо зрозумілі відео-інструкції

Програмування індивідуальних модулів. Цей етап найбільш значимий при створенні складних корпоративних сайтів, вирішенні нестандартних завдань. Наприклад, для фінансових установ може знадобитися онлайн-калькулятор прибутковості або конвертер валют. Для медичних установ – форма швидкого виклику медичної допомоги онлайн. Для логістичної компанії – розрахунок вартості транспортування і складських послуг. Потім готовий програмний модуль необхідно встановити на сайт оптимальним чином. Такі рішення часто вимагають нестандартних підходів, і програмісти AVADA MEDIA здатні їх реалізувати.

Наповнення і базова внутрішня SEO-оптимізація. Коли розробка сайту закінчена, ми наповнюємо його контентом, який вам необхідний:

 • текстовим – ми замовляємо його професійному копірайтеру;
 • фотографіями;
 • відеозаписами.

Тексти створюються з урахуванням вимог SEO (пошукової оптимізації). Створюємо семантичне ядро ​​на підставі найбільш релевантних запитів, проводимо внутрішню оптимізацію. Все це необхідно для просування сайту в пошукових системах.

Розробка сайтів

Індивідуальні сайти в AVADA MEDIA Розробка сайтів

Розробка web-сайтів завжди вимагає індивідуального підходу. Ми прагнемо отримати максимальний зворотний зв’язок від замовників, щоб результат настільки ж повно відповідав вашим уявленням і вимогам. Розробляємо сайти для будь-якої сфери, від продажу нерухомості до веб-систем таксі і від важкої промисловості до медичних установ.

Окремо варто зупинитися на розробці корпоративних порталів, кожен з яких є унікальним проектом. Це сайти зі складною структурою, які об’єднують значну кількість сторінок, іноді володіють окремими доменними іменами. Портали можуть виконувати безліч функцій:

 • інформаційний ресурс зі зручною системою пошуку і каталогізації, присвячений певній тематиці (наприклад, wiki-проекти);
 • нішева пошукова система і каталог посилань;
 • комунікаційний ресурс спілкування користувачів, партнерів;
 • корисний сервіс – автоматизація, збір даних і т.д.

Ми беремо на себе повний цикл створення корпоративного сайту або порталу, включаючи розробку складних і унікальних програмних модулів. Також надаємо супровідні матеріали і відеоуроки для навчання адміністратора роботі з сайтом. Створити сайт з нуля або переробити існуючий – це завдання саме для нас. Звертайтеся в AVADA MEDIA!

The best sites from AVADA-MEDIA

ВІДЕО-ПРЕЗЕНТАЦІЇ The best sites from AVADA-MEDIA

Чим ми можемо вам допомогти

Додаткові послуги Чим ми можемо вам допомогти

Надаємо повну технічну підтримку

Займаємося написанням унікального контенту, створюємо індивідуальні фото- і відео-матеріали. Показуємо вам, як працювати з новим ресурсом. Пропонуємо рішення всіх проблем, що виникають при роботі з сайтом. Консультуємо вас в технічних питаннях

Оптимізуємо ваш сайт для пошукових систем

Складаємо семантичне ядро індивідуально для вашого бізнесу. Заповнюємо всі необхідні метатеги, закриваємо дублі, складаємо robots, sitemap і т.д. Наповнюємо сайт якісним SEO-контентом. Одним словом повну SEO-оптимізацію сайту під пошукові системи Google.

Забезпечуємо комплексний інтернет-маркетинг

Проводимо ретельний аналіз вашого бізнесу. Проводимо моніторинг ваших конкурентів і їх способів просування в Інтернеті. Пропонуємо оптимальний вид просування. Складаємо повний медіа-план з комплексного просування бізнесу та реалізуємо його

Створюємо і запускаємо контекстну рекламу

Запускаємо ефективні рекламні кампанії в інструментах Google Ads: контекстну, медійно-банерну, відео-рекламу, торгову. Постійно аналізуємо сайт і рекламні компанії, проводимо регулярні оптимізації.

Просуваємо ваш бізнес в соціальних мережах

Створюємо та налаштовуємо профілі вашої компанії в популярних соціальних мережах. Створюємо релевантний контент, постійно наповнюємо профіль. Налаштовуємо ефективні таргетовані рекламні компанії в FB і Instagram для вашої цільової аудиторії

Створюємо унікальний відео-контент

Створюємо креативні рекламні та промо-ролики. Запускаємо і оптимізуємо канали на Youtube для вашого бізнесу. Налаштовуємо ефективні відео-рекламні компанії

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом