Функціональне рішення з красивим адаптивним дизайном

АДМІН ПАНЕЛІ ДЛЯ САЙТІВ І ВЕБ-ДОДАТКІВ

Як створити функціональне рішення з красивим адаптивним дизайном?

Адмін-панелі Як створити функціональне рішення з красивим адаптивним дизайном?

Будь-сайт, веб-система або веб-додаток мають адмін панель, доступ до якої здійснюється за допомогою авторизації користувача. Людина, відповідальний за редагування та наповнення сайту інформацією вводить за відповідною веб-посиланням ім’я користувача і пароль і отримує доступ до CMS – системі керування вмістом (від англ. Content Management System). Більшість адмін панелей мають типову функціональність, і для прискорення розробки цифрових рішень зручно використовувати гнучкі багатофункціональні адмін панелі, такі як

 • Admin LTE
 • Devias Kit
 • Vuexy
 • ArchitectUI

Сучасний підхід до створення сайтів і web-додатків дозволив подолати згадані обмеження. Тепер прийнято використовувати готові шаблони адмін панелей на базі фреймворків. Вони дають можливість реалізувати весь необхідний для управління контентом функціонал з урахуванням необхідної якості UX / UI-дизайну.

Сучасна адмін панель сайту повинна мати привабливий і інтуїтивно зрозумілий зовнішній вигляд, адаптивно працювати під управлінням різних браузерів на різних операційних системах і відкриватися з різних пристроїв.

До того ж важливо, щоб на отрисовку і створення адмін панелі сайту не витрачалися зайві ресурси, адже типові завдання повинні мати типове рішення.

Компанія Avada Media використовує в створенні цифрових продуктів систему управління вмістом на основі різних наборів компонентів таких як: Admin LTE, Devias Kit, Vuexy, ArchitectUI та інших.

Це чудове рішення являє собою набір шаблонів і елементів інтерфейсу, які підходять для адміністрування будь-яких цифрових проектів, включаючи веб-системи для управління бізнесом.

За допомогою адмін панелі на базі Admin LTE можна адмініструвати сайти, портали, CRM- і ERP-системи, сервери мобільних додатків, багатофункціональні веб-системи та інші цифрові рішення.

Як відбувається створення адмін панелі?

Back-end- і Front-end розробника Як відбувається створення адмін панелі?

Як відомо будь-який серйозний цифровий проект, включаючи веб-сайти та портали, складається з трьох частин:

 • Back-end – це основна серверна частина сайту, яка відповідає за функціональність;
 • Front-end – це інструмент взаємодії системи з користувачами через графічний інтерфейс;
 • база даних – це інформація і дані, які зберігаються на сервері, беруть участь в обчисленнях і надаються клієнту.

Система управління вмістом сайту дає можливість керувати даними за допомогою призначеного для користувача інтерфейсу.

Наприклад, за допомогою меню і кнопок адмін панелі можна завантажити на сайт інформацію у вигляді тексту і графіки. А віджети і дашборда системи управління вмістом видадуть необхідну статистичну інформацію про роботу цифрового проекту. Це можуть бути дані про кількість скоєних продажів інтернет-магазину або числі відвідувань сайту, обсязі нових передплатників і географічному розподілі користувачів.

Тому адмін панель будь-якого сайту повинна мати грамотно спроектований користувальницький інтерфейс, тобто Front-end-частина, яку нарівні з загальнодоступним розділом сайту підключають до функцій серверної Back-end-частини.

Типові функції і гнучкий адаптивний інтерфейс

Можливості Admin LTE Типові функції і гнучкий адаптивний інтерфейс

Набір компонентів Admin LTE включає список готових до використання елементів UX / UI-дизайну – дашборда (інформаційних панелей з бізнес-інформацією), всіляких модулів, утиліт і віджетів. Вони представлені до використання у вигляді типових блоків і форм і включають:

 • кнопки, поля, форми і елементи вибору (списки) для внесення даних;
 • іконки і готові стилі для відображення існуючої інформації;
 • функціональні елементи, такі як редактор тексту, вікно авторизації користувача, поштовий клієнт або календар;
 • інструменти бізнес-аналітики – графіки, діаграми, карти, таблиці;
 • віджети для інфографіки з поданням кількості нових повідомлень, коментарів, повідомлень і т.д.

Все элементы админ панели из набора компонентов Admin LTE можно настраивать под требуемый дизайн интерфейса. Использование подобного фреймворка для создания системы управления контентом обеспечивает быструю и надежную работу админ панели на разных устройствах.

Благодаря применению Admin LTE заказчик получает возможность потратить основные ресурсы на разработку не типового CMS-решения, а основной Back-end-части сайта. При этом вы получите понятный, простой, доступный и удобный интерфейс панели администрирования. Обращайтесь к нам для детального обсуждения возможностей Admin LTE при подключении админ панелей для ваших цифровых проектов.

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом