AVADA-MEDIA

Розробка приватних блокчейнів

AVADA-MEDIA

Розробка приватних блокчейнів AVADA-MEDIA

Блокчейн – це безперервний ланцюжок даних, в якій зберігається інформація про всі транзакції, скоєних учасниками мережі.

Якщо на початку перспектива цієї технології викликала сумніви, то зараз її використовують найбільші світові компанії, в тому числі Microsoft, PayPal і Intuit.

 

За даними міжнародної консалтингової компанії Accenture, до 2025 року блокчейн стане невід’ємною частиною світового капіталу.

У цій статті ми поговоримо про те, що таке приватний блокчейн, чим він відрізняється від публічного, і які можливості він відкриває перед бізнесом.

Розробка приватних блокчейнів
AVADA-MEDIA

Переваги технології блокчейн для бізнесу AVADA-MEDIA

Блокчейн працює як розподілений цифровий регістр, який зберігає дані в єдиній хронологічній послідовності одночасно на сотнях і тисячах пристроїв, пов’язаних з допомогою криптографічних доказів. За рахунок цього мережа здатна забезпечувати високий рівень безпеки в ненадійних умовах. Це важливе, але не єдина перевага технології. Якщо ви прийняли рішення використовувати блокчейн в своєму бізнесі, то зможете отримати:

 • Єдиний достовірне джерело даних. Всі учасники мережі посилаються на один і той же джерело інформації, що надзвичайно важливо в галузях охорони здоров’я та фінансів.
 • Швидкість угод. Усі транзакції усередині мережі виконуються в лічені секунди.
 • Мінімізацію комісій. Блокчейн дає можливість вести взаєморозрахунки без посередників в особі банків і платіжних систем, які стягують відсоток за проведення операцій.
 • Повну конфіденційність даних. Зламати мережу можливо тільки в теорії, і для цього потрібно отримати доступ одночасно до всіх пристроїв блокчейна.
 • Можливість безпечної роботи з ненадійними партнерами. Алгоритми блокчейна неможливо підкупити чи якось обійти. Тому ви можете укладати угоди з маловідомими або ненадійними партнерами через смарт-контракти, без ризику бути обдуреним.
AVADA-MEDIA

Приватний і публічний блокчейн. В чому різниця? AVADA-MEDIA

У кожного з видів блокчейнов є свої переваги, але виділити з них більш пріоритетний варіант неможливо, оскільки це абсолютно різні технології. Проте їх визначає ряд ключових функцій:

 • Незмінний і послідовний регістр даних. Щоб мережа могла визначитися як блокчейн, у неї повинна бути структура з ланцюжка блоків, кожен з яких має прямий зв’язок з попереднім.
 • Тимчасова мережа бенкетів. Кожен користувач мережі має власну копією блокчейна на своєму пристрої і називається нодом. Такі учасники можуть взаємодіяти безпосередньо, не вдаючись до послуг будь-яких посередників, в форматі peer to peer.
 • Механізм консенсусу. При додаванні нових даних в ланцюжок блокчейн, операція узгоджується з усіма нодамі, з метою досягнення всебічного згоди – консенсусу. Це дозволяє запобігти появі в ланцюжку помилкових або хибних даних.
AVADA-MEDIA

Розглянемо кожен вид блокчейна докладніше AVADA-MEDIA

Публічний блокчейн

Це загальнодоступна ланцюжок даних, в якій будь-яка людина може переглядати історію транзакцій і приєднатися до валідації блоків.

У такій мережі не існує єдиного контролюючого органу, а ефективність її роботи досягається за рахунок оновлень протоколу, які запобігають шкідливі зміни.

Приватний блокчейн

Така мережа працює по іншому. Вона не є децентралізованою, оскільки управляється однією організацією, що визначає хто з учасників може переглядати дані про транзакції і додавати інформацію в нові блоки. У той же час мережа залишається розподіленої, і зберігає дані про блоках на пристроях нодов, що робить її стійкою до зломів.

Приватний блокчейн – це відмінне рішення, коли компанія хоче одночасно зберегти контроль і зберегти конфіденційність даних.

AVADA-MEDIA

Переваги приватного блокчейна для підприємств AVADA-MEDIA

 • Можливість контролю. Централізований орган приватного блокчейна може встановлювати правила гри: відкривати і закривати доступ до перегляду і редагування даних в односторонньому порядку, що може бути необхідно для забезпечення безпеки системи.
 • Непублічність. Транзакції усередині такої мережі не є надбанням громадськості, і бачити інформацію про них можуть тільки обрані Ноди. Тому компанії можуть зберегти свою комерційну таємницю.
 • Економічність. У приватному блокчейне немає необхідності Майні нові монети, тому підприємство не буде нести зайвих витрат на електроенергію.
 • Висока швидкість роботи. Пропускна швидкість приватних блокчейнов істотно вище, в порівнянні з публічними, і обмежується пропускною здатністю самого слабкого вузла.
  Менша ймовірність кібератак. Компанія може використовувати тільки користуються довірою вузли, тому ризик атак мінімальний, на відміну від публічних блокчейнов.
Розробка приватних блокчейнів
AVADA-MEDIA

Розробка приватного блокчейна AVADA-MEDIA

Технологія блокчейн змушує під іншим кутом поглянути на питання зберігання і передачі даних. Приватна мережа допомагає бізнесу створювати надійні сховища інформації, істотно підвищувати продуктивність і прискорювати розвиток за рахунок використання інноваційних технологій.

Компанія Avada Media має практичний досвід розробки приватних блокчейнов.

Ми розробляємо і запускаємо масштабовані мережі, смарт-контракти, додатки та інтеграції, що настроюються під велику кількість завдань. Це створює всі умови для зростання компанії.

Приватні мережі – це майбутнє сучасного бізнесу, і ми знаємо, як адаптувати цю технологію під потреби будь-якої сфери діяльності.

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом