ДЛЯ БІЗНЕСУ ТА РОЗВАГИ

РОЗРОБКА МАКСИМАЛЬНО КОРИСНИХ МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ

Android & IOS

Розробка мобільних додатків Android & IOS

У нашій компанії можна замовити розробку мобільного додатку для будь-якої компанії і сфери діяльності. Ще недавно для успішних продажів в інтернеті було достатньо мати свій сайт. Але сьогодні все змінилося. Сучасні технології вносять корективи і в сферу ведення бізнесу через інтернет. Все більше компаній замовляє створення мобільних додатків, розуміючи, що простого сайту або інтернет магазину вже недостатньо.

Чому так популярна розробка додатків на замовлення? Маючи додаток, компанія може більш ефективно взаємодіяти і з клієнтами, і зі своїми співробітниками. В програмі будуть передбачені всі необхідні опції і функції, що сприяють максимально зручному керуванню підприємством і співробітниками.

За допомогою мобільного додатку можна віддавати розпорядження і контролювати їх виконання, проводити обмін документацією і постійно бути в курсі всього, що відбувається.

Крім цього розробка мобільного додатка для вашої компанії допоможе істотно підвищити ефективність роботи з клієнтами. Тепер ви завжди будете з ними поруч, у вигляді встановленої на смартфоні програми. Це дозволить інформувати клієнтів про акції, розпродажі та спеціальні пропозиції, не користуючись всім набридлою email-розсилкою. Плюс до цього – замовляти товари та послуги, звернутися за консультацією або задати питання представнику компанії, клієнт також зможе через інтерфейс програми.

Mobile Apps
Галузі

Кому і для чого потрібно мобільний додаток? Галузі

Ваша компанія вирішила замовити створення програми? Ми створимо саме те, що вам потрібно! Перш ніж наша команда приступить до роботи, ми з’ясуємо, що саме ви хочете отримати від мобільного додатка. Для цього потрібно відповісти на ряд простих питань.

 • Чи використовує ваша цільова аудиторія мобільні додатки?
 • При позитивній відповіді потрібно з’ясувати, наскільки активно ваші потенційні клієнти користуються додатками
 • Які цілі ви плануєте досягти за допомогою мобільного додатку? Залучити нових клієнтів, інформувати їх про акції і т.д.?
 • Які переваги отримають клієнти, які встановили ваш додаток?

Маючи багаторічний досвід в програмуванні мобільних додатків, ми можемо з упевненістю сказати, що найважливішим пунктом є останній. Якщо установка продукту на смартфон клієнта не дає йому ніяких переваг, він їм користуватися з високою ймовірністю не буде. Навіть якщо додаток отримає гарний дизайн і зручний інтерфейс.

Ми точно знаємо, як зробити додаток, розробка якого була нам доручена таким чином, щоб воно зацікавило користувача, і було йому корисним. Вирішення цього питання залежить від того, в якому сегменті працює ваша компанія. Щоб було зрозуміліше, наведемо кілька прикладів.

Так, якщо замовлення мобільного додатка виконується для спортклубу, в ньому обов’язково повинна бути корисна користувачеві інформація. Це графік тренувань, розклад роботи тренера, режиму роботи залів. Необхідна опція запису через інтерфейс програми. Оцінять користувачі та наявність додаткової інформації про правильне виконання вправ, рекомендації зі спортивного харчування, дієти і т.д.

Якщо потрібно замовити додаток для банку, то мобільна розробка передбачатиме можливість роботи користувача зі своїми рахунками. Необхідно передбачити функціонал грошових переказів, обміну валют, пошуку найближчого відділення і банкомату, режиму роботи і т.п. Якщо ж замовити розробку програми для підприємств громадського харчування, то в його функціонал необхідно передбачити вивчення меню, можливість бронювання столика онлайн, вікно чату з адміністратором і т.п.

Mobile Apps
Що дає замовнику

Мобільний додаток Що дає замовнику

Всі мобільні додатки, розробка яких здійснюється нашою компанією, орієнтовані на користувача. В першу чергу ми думаємо про те, що потрібно клієнту, який буде встановлювати і користуватися продуктом. В основі успіху розробки додатків для мобільних пристроїв – потреби клієнта, користувача.

Це перший і найважливіший крок, який необхідно пройти для створення успішного мобільного додатка.

Розробка мобільних додатків, замовити які ви можете у нас, призведе до здобуття якісної успішного продукту. Вашу програму обов’язково оцінять користувачі. Крім розробки, QA-інженери нашої компанії допоможуть в тестуванні вже готового мобільного застосування під замовлення.

Команда AVADA-MEDIA створює мобільні додатки для IOS, ANDROID, а також кроссплатформенні додатки для бізнесу та розваг

Mobile Apps
Videos of our latest projects

ВІДЕО-ПРЕЗЕНТАЦІЇ Videos of our latest projects

MOBILE APPS

Основні етапи створення мобільного застосування MOBILE APPS

Аналіз продукту

Наші фахівці проводять аналіз сегмента ринку і потреб цільової аудиторії. Ми оцінюємо наявні переваги пропонованого продукту і потреби замовника. Вся подальша робота компанії з розробки мобільних додатків проводиться тільки після занурення в бізнес клієнта

Планування

Ми плануємо кожен крок і кожну дію всієї команди розробників. Це дозволяє досягти того, що розробка мобільних додатків на замовлення нашою компанією виконується в обумовлені терміни і в межах бюджету.

Архітектурний дизайн

Особлива увага нами приділяється аналізу ринку і особливостям бізнесу замовника. Ми вивчаємо потреби цільової аудиторії, і розробка додатків ведеться з урахуванням всіх особливостей і потреб компанії замовника.

UI / UX

На етапі проектування окремим пунктом проводяться роботи по інтерфейсу додатку. Ми робимо все, щоб екрани, меню і кнопки управління призначеним для користувача інтерфейсом були зручні у використанні.

Розробка серверної частини

Крім призначеного для користувача інтерфейсу розробка додатків для смартфонів включає в себе і створення серверної частини. Саме ця частина ПО забезпечує стабільну роботу програми.

Розробка клієнтської частини

Замовляючи в нашій компанії мобільні додатки на замовлення, ви отримуєте якісний продукт. Зручний інтуїтивно зрозумілий інтерфейс з необхідним набором опцій і функціоналом.

Тестування

На етапі тестування продукт проходить перевірку на працездатність, відсутність збоїв і критичних помилок. Виявлені недоліки усуваються, вносяться корективи відповідно до побажань замовника.

Навчання користувачів

Після того як створення додатка для телефону буде закінчено, наші фахівці навчать персонал вашої компанії роботі з продуктом. Ваші співробітники зможуть самостійно обробляти заявки і працювати з серверної частиною програми.

Технічна підтримка

Створення додатків для мобільних телефонів - це не лише написання коду і запуск продукту. В процесі роботи потрібна постійна технічна підтримка, випуск нових версій і т.д. Ці послуги також надає наша компанія.

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом