IOS і Android

РОЗРОБКА МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ 1С

Для пристроїв під управлінням iOS і Android

Мобільні додатки 1С Для пристроїв під управлінням iOS і Android

Смартфони і планшети все сильніше тіснять класичні технології – стаціонарні комп’ютери та ноутбуки. Можливості портативної техніки зростають, і на них покладають все більше критично важливих функцій. Навіть бухгалтерію комерційної компанії тепер можна вести не тільки на комп’ютері, але і на смартфоні менеджера або головного бухгалтера. Реалізувати це можна в тому числі і шляхом розробки мобільних додатків 1С.

Система 1С – це комплексний програмний продукт для автоматизації роботи і обліку діяльності комерційних компаній та інших організацій. Вона являє собою систему клієнтських додатків і програмних серверів, що полегшують облік в центральній базі даних компанії.

У традиційному випадку для оперативного бухгалтерського обліку – ведення реєстру рахунків, актів і видаткових накладних, а також для автоматизації документообігу шляхом створення баз клієнтів, постачальників і товарів на складі – була потрібна установка декількох додатків 1С не тільки на комп’ютери бухгалтера і директора компанії, але і на комп’ютери або ноутбуки менеджерів.

Але робота з клієнтами, замовниками або постачальниками не завжди передбачає традиційний офісний формат.

Товар, наприклад, нерідко доводиться приймати або відпускати на складі, який може знаходитися на іншому краю міста і де немає можливості розмістити стандартні робочі місця з комп’ютерним столом. Саме для подібних ситуацій і затребувана розробка мобільних додатків 1С.

Тобто сучасні програми 1С можуть працювати не тільки на комп’ютерах під управлінням Windows, Linux або MacOS, але і на мобільних пристроях під управлінням iOS і Android. Причому це можуть бути як традиційні клієнтські програми з обмеженою кількістю функцій для рядових співробітників компанії, так і автономні бухгалтерські програми для повноцінного управління компанією чи підприємством.

Для системи 1С: Підприємство

Створення клієнтських мобільних додатків 1С Для системи 1С: Підприємство

Можливості клієнтських програм 1С затребувані в першу чергу для обліку товарів і ведення документації в форматі віддаленої роботи персоналу. Система 1С дозволяє працювати з бухгалтерією за допомогою таких рішень:

 • тонкий і товстий клієнти – це додатки, які встановлюють на стаціонарні комп’ютери та ноутбуки;
 • веб-клієнт – програмне рішення, яке дозволяє працювати з бухгалтерією через інтернет-браузер;
 • мобільний клієнт – додаток, яке можна запускати на мобільних пристроях.

Смартфон або планшет, що працює під управлінням iOS і Android, можна підключити до бухгалтерії через веб-клієнт за допомогою стандартного інтернет-браузера. Але можливості інтернет-браузерів смартфонів обмежені в порівнянні з програмами стаціонарних комп’ютерів і ноутбуків.

Мобільні браузери можуть допомогти вести елементарний облік в системі 1С і полегшать формування баз клієнтів і постачальників, але вони не зможуть повною мірою реалізувати функціональність портативного пристрою. А адже в рамках клієнтської програми 1С можна задіяти:

GPS-позиціонування і роботу з картами місцевості;

сканування штрих-кодів і QR-кодів товарів і автоматизацію обліку;

повідомлення користувачів кінцевих додатків;

 • мультимедійні можливості (фото- і відеофіксація, аудіозапис);
 • бездротову друк за допомогою технології Bluetooth або Wi-Fi;
 • доступ до контактів адресної книги для відправки документів зі смартфона;
 • синхронізація з календарями мобільних пристроїв;
 • можливості монетизації, реклами і багато іншого.

Тобто, наприклад, при прийомі товару на складі співробітник компанії за допомогою програми 1С на смартфоні зможе швидко відсканувати QR-код надійшла позиції, сфотографувати виріб і зробити аудіо-коментар про його стан. При збереженні товару в базі даних компанії автоматично підставить адреса складу, куди надійшов товар, а директор або головний бухгалтер через кілька миттєвостей отримає повідомлення, що товар прийнятий і знаходиться на балансі.

Причому можливості мобільних додатків 1С дозволяють запускати їх як в режимі онлайн при постійному інтернет-підключенні, так і автономно у вигляді самостійного клієнтського додатка з подальшою синхронізацією з основною бухгалтерією. Веб-клієнт в браузері, природно, такими можливостями не володіє.

Розробка мобільних додатків 1С
Для систем сторонніх розробників

Розробка клієнтських мобільних додатків 1С Для систем сторонніх розробників

Клієнтська програма 1С для смартфона не обов’язково повинна працювати з бухгалтерією, яка зберігається в системі 1С: Підприємство. Фактично вся документація – це просто база даних, доступ до якої здійснюється за допомогою стандартних веб-сервісів.

Тобто мобільний програму 1С для смартфона можна підключити до самих різних серверним програмам, створеним на базі незалежних технологій. Причому необхідна документація може бути навіть не на комп’ютері головного бухгалтера або директора, а в хмарному інтернет-сховище. А бухгалтерські дані – це не обов’язково звід документів фірми.

Створення мобільних додатків 1С можна замовити навіть для обліку особистих фінансів і контролю сімейного бюджету.

Крім того, розробка мобільних додатків 1С може мати на увазі підключення зовнішніх компонентів, написаних на різних мовах програмування. Це здійснюється шляхом вбудовування в мобільну програму окремих модулів, бібліотек і виконуваних компонентів, сумісних з операційною системою смартфона або планшета.

Розробка мобільних додатків 1С
З функціоналом 1С: Підприємства

Розробка автономних мобільних додатків 1С З функціоналом 1С: Підприємства

Розробку мобільних додатків 1С для оперативного обліку і управління компанією можна замовити взагалі без прив’язки стаціонарних комп’ютерів. Автономне мобільне додатки 1С, що працює на смартфоні під управлінням iOS і Android, може в значній мірі реалізувати весь необхідний потенціал 1С: Підприємства. В цьому випадку бухгалтерія буде зберігатися в хмарному сервісі, а на смартфоні буде працювати автономний мобільний клієнт системи 1С.

Як відбувається збірка і установка мобільних додатків 1С

Для того щоб встановити мобільний додаток 1С на смартфоні або планшеті бухгалтера, менеджера або іншого співробітника компанії розробник здійснює складання програми з урахуванням всіх потреб кінцевого пристрою.

Отримана програма буде сумісна з усіма сучасними девайсами під управлінням iOS і Android

Розробка мобільних додатків 1С
Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом