LMS-SYSTEM

РОЗРОБКА LMS СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ НАВЧАННЯМ

LMS-SYSTEM

РОЗРОБКА LMS СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ НАВЧАННЯМ LMS-SYSTEM

LMS, або learning management system, являє собою веб-додаток, що дозволяє адмініструвати навчальний курс будь-якого напрямку в процесі дистанційного навчання.

Такі системи дуже широко поширилися останнім часом у зв’язку з пандемією і переходом багатьох навчальних закладів на віддалений або частково віддалений формат діяльності. Є обґрунтовані припущення, що дистанційна освіта буде широко використовуватися і надалі.

Наявність зручної системи управління навчанням дозволяє вирішувати цілий ряд задач, які раніше вимагали великої кількості розрізнених інструментів, в тому числі і паперових записів. Перш за все, LMS дозволяє налагодити процес навчання. Викладач може в рамках системи:

 • призначати завдання;
 • посилатися на курси і окремі навчальні матеріали;
 • контролювати витрачений на вивчення і виконання завдань та тестів час;
 • оцінювати досягнуті результати;
 • скоротити час на донесення інформації.

Такі системи успішно застосовуються і в корпоративному навчанні, адже вони дозволяють донести до нового співробітника всі стандарти і весь комплекс професійних знань за гранично короткий термін і в зручному форматі. І звичайно, LMS буде незамінна для дистанційного навчання персоналу в мережевих компаніях, для представників і агентів, фрілансерів і т.д.

AVADA-MEDIA

Можливості сучасних LMS AVADA-MEDIA

Компанія AVADA MEDIA розробляє готові LMS для будь-яких цілей і завдань, за технічним завданням клієнта. Ми реалізуємо практично всі можливості сучасних систем управління навчанням. Наприклад, широкою популярністю користується функція конструктора тестів і опитувань, що дозволяє:

 • задавати питання з варіантами відповідей в потрібній кількості;
 • створювати кілька варіантів тесту з однаковим набором питань в різному порядку;
 • робити відповіді закритими або відкритими, з формою введення;
 • задавати час проходження;
 • вмикати і вимикати підказки та пояснення;
 • виводити і відправляти на пошту відповіді в кінці тесту;
 • перемішувати варіанти в довільному порядку.

Обробка результатів таких тестів проводиться автоматично, що вивільняє корисний час викладача. Також LMS дозволяє створювати індивідуальні тести і задавати шкалу успішності для окремих студентів або співробітників.

Система управління освітою дозволяє «упакувати» будь-яку освітню програму в зручний формат, створюючи курси, розбиті на окремі частини з будь-розмірністю і наповненням. Текстові, графічні та відеоматеріали, аудіозаписи та будь-які посилання можуть бути додані в курс в зручному для сприйняття вигляді. Також LMS допускає можливість Гейміфікація процесу навчання.

Маркетинг і аналітика грають велику роль для комерційних курсів. Тому в LMS можна передбачити функцію єдиної вітрини для продажу курсів за принципом онлайн-магазину і розгорнуту аналітику по залученню клієнтів, продажу та джерел трафіку. Крім того, в системі можна передбачити можливість генерації промокодом і купонів, індивідуальних пропозицій і промо-акцій.

UX ADMIN PANELS FOR MOBILE APPS

ПРОЕКТУВАННЯ адмінки В AVADA MEDIA UX ADMIN PANELS FOR MOBILE APPS

При розробці легко реалізується можливість інтеграції LMS з різними сервісами. Наприклад, сервіс для організації вебінарів дозволяє налаштувати інтеграцію системи з Zoom і іншими популярними засобами організації онлайн-конференцій. Також настроюється інтеграція з сервісами електронної пошти і мессенджерами, можливе підключення функції телефонної підтримки. За бажанням користувача налаштовується інтеграція і з іншими сторонніми плагінами і модулями.

Система легко масштабується: створювати повноцінні курси можна як для індивідуального навчання, підлаштовуючи під кожного конкретного учня, так і під потреби великих аудиторій. Створення курсів займає зовсім небагато часу і зусиль завдяки простому і інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу адміністратора і системі підказок.

Для викладачів та адміністраторів також передбачена можливість отримувати будь-яку інформацію в зручному вигляді в режимі реального часу. Це дозволяє відстежувати успішність кожного слухача по кожному конкретному курсу, оперативно знаходити прогалини в знаннях і концентрувати на них зусилля, формуючи індивідуальні завдання і тести.

Особистий кабінет користувача орієнтований на слухача курсу. У ньому він зможе переглядати статистку пройдених курсів і тестів, відстежувати успішність, отримувати і використовувати індивідуальні пропозиції по знижкам. Якщо мова йде про LMS для корпоративного навчання, передбачена можливість постійного доступу співробітника до бази знань компанії зі зручною розбивкою по розділах.

AVADA-MEDIA

Як здійснюється розробка LMS AVADA-MEDIA

Перш за все, ми створюємо архітектуру майбутньої системи на підставі технічного завдання. В архітектурі перераховані компоненти системи і їх взаємозв’язку: конструктор тестів, конструктор курсів, система звітності, аналітика, особистий кабінет і т.д. Наступний етап – підготовка моделі файлових структур під розроблену архітектуру.

Потім продумуємо інтерфейс, який повинен бути зручним і адекватно відображати архітектуру. Проектуємо моделі поведінки користувачів, тобто задаємо ролі.

Основні – це студенти, викладачі, адміністратори, але в разі потреби можна передбачити інші або ранжувати основні, наприклад, давши викладачам різні рівні прав.Далі створюється основний функціонал системи, який надалі тестується і доповнюється, поки не буде готова релізний версія системи. При необхідності створюємо також мобільний додаток для iOS або Android з доступом до основних функцій LMS.

Розробка системи управління навчанням проводиться компанією AVADA MEDIA на підставі договору, який включає всі значущі умови: вартість, терміни, функціонал системи.

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом