AVADA-MEDIA

Розробка CRM-систем для будівельної компанії

Розробки AVADA-MEDIA

CRM-системы, как незаменимый инструмент ведения строительного бизнеса Розробки AVADA-MEDIA

В такому бізнесі як будівництво, де продажі – процес досить довгий, і може займати період від місяця до року, особливо важливо правильно вибудувати взаємини саме з потенційними клієнтами. Тому, в цьому бізнесі CRM-системи є незамінним інструментом.

CRM-системи будуються так, щоб максимально полегшити роботу з клієнтами компанії:

 • вибудувати правильну стратегію роботи з тими чи іншими групами потенційних клієнтів
 • швидко і ефективно обслуговувати гарячих клієнтів
 • максимально уважно працювати з уже діючими клієнтами компанії

Такі стратегії для управління бізнес-процесами здатні в рази збільшувати продажі, а відповідно і прибуток власника. З цієї причини, саме спеціалізовані CRM-системи так популярні серед будівельних компаній і забудовників.

Розробка CRM-систем для будівельної компанії
Можливості CRM-систем

Застосування систем CRM в будівельному бізнесі Можливості CRM-систем

Сучасні CRM-системи здатні забезпечити бізнесу можливості далеко виходять за просте обслуговування клієнтів.

Залежно від поставлених замовником завдань, Avada Media здатна створити і впровадити CRM для будівництва будь-якого рівня складності:

 • CRM-системи з вбудованим сайтом
 • З вбудованим особистим кабінетом для простого клієнта або ріелтора
 • Системи з внутрішнім документообігом
 • Системи з внутрішніми Martech-підсистемами і так далі.

В тому числі, і володіє можливістю самообучаться, і підвищувати, з кожним циклом збору і обробки інформації, якість рекомендацій необхідних при прийнятті оптимальних бізнес-рішень.

При використанні хмарних і FinTech-технологій, впровадження функції машинного навчання можна домогтися по-справжньому революційних показників конверсії.

Такі системи CRM для будівельної компанії або забудовників здатні:

 • збирати і в стислі терміни обробляти великі обсяги найрізноманітнішої інформації, необхідної для прийняття правильних бізнес-рішень;
 • в залежності від вимог замовника, CRM-система може сама приймати рішення, чи видавати рекомендації людям, уповноваженим на це. Можливо і побудова системи, при якому рішення по дрібних питань вона буде приймати сама, а стратегічні рішення залишаться за керівництвом компанії;
 • надійно зберігати інформацію, і захистити її від крадіжки, а саму систему від несанкціонованого втручання;
 • забезпечити ієрархію управління системою. Користувачі різних рівнів, при цьому, наділяються різними повноваженнями. Низові рівні забезпечують введення інформації та виконання рішень, проміжні – приймають рішення тактичного рівня, верхні рівні управління приймають стратегічні рішення.
Вартість CRM-систем

Скільки коштує розробка і впровадження CRM-систем для підприємств будівельної сфери? Вартість CRM-систем

Вартість програмного забезпечення залежить від складності, поставлених замовником, завдань. Чим складніше і функціональніша система, тим більше потрібно трудовитрат на її створення.

Точну ціну конкретного проекту, можна назвати тільки після того, як складено докладний технічне завдання. Створення такого завдання – об’ємна праця, за який потрібно платити. Має сенс від нього відмовитися і відразу перейти до погодинної оплати праці фахівців.

Збільшення кількості залучених до проекту співробітників може значно прискорити його реалізацію.

 

Avada Media пропонує замовникам два шляхи впровадження систем CRM в будівельний бізнес:

 • Перший варіант. Фахівцями компанії створені, так звані, коробкові системи CRM для будівельників і забудовників. Серед них, CRM-система «Новобуд», Такі програмні рішення можуть бути адаптовані під потреби конкретного підприємства порівняно швидко і недорого.
 • Другий варіант – CRM для забудовника створюється з нуля. Це дозволяє створити програмний продукт повністю враховує всі особливості підприємства і виконуючий всі побажання замовника. Коштує такий продукт дорожче, але і вигод від його застосування більше.

Компанія Avada Media не нав’язує рішень замовникам, а тільки рекомендує їх. Ми доопрацюємо або розробимо CRM потрібного вам рівня.

Програмні рішення від Avada Media

Чому системи CRM для будівництва варто замовити саме у нас? Програмні рішення від Avada Media

Компанія працює на ринку цифрової трансформації бізнесу і впровадження нових програмних рішень майже 10 років, має великий досвід в розробці CRM саме будівельної тематики.

Добре розбираючись в специфіці бізнесу нерухомості, AVADA-MEDIA спроектувала і створила багато власних продуктів. Серед них:

 • WEB-cистема для керуючої компанії «МІЙ ДІМ 24», що дозволяє обслуговувати житловий комплекс, комунікувати з мешканцями, полегшити процеси управління і документообігу;
 • CRM-система «Новобуд», яка повністю заточена на ведення продажів об’єктів нерухомості будівельної компанії;
 • готовий сайт для будівельної компанії, який в найкоротші терміни можна розгорнути на вашому хостингу і адаптувати під вашу компанію;
 • готовий сайт для ЖК – продукт, який можна легко адаптувати під будь-який житловий комплекс і зв’язати його з вашої CRM або нашої CRM-системою «Новобуд»;
 • готовий портал для агентства нерухомості. Розроблено в двох варіантах (на Yii2 і Laravel) Також, з швидко і якісно інтегрований в готовий робочий бізнес, з підключенням бази квартир і будинків, з підключенням CRM-системи для агентства нерухомості, яке також є в списку розробок AVADA-MEDIA.

Зверніться за програмними рішеннями в компанію Avada Media, і ми забезпечимо вас CRM-системою потрібного рівня.

Розробка CRM-систем для будівельної компанії
Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом