AVADA-MEDIA

РОЗРОБКА CRM-СИСТЕМ ДЛЯ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНІВ

Послуги Avada-Media

CRM системи для інтернет магазинів Послуги Avada-Media

Системи CRM – це комплексне програмне забезпечення призначене для управління бізнес-процесами компанії, орієнтоване, в першу чергу, на потреби клієнта. Кінцевою метою будь-якого бізнесу є продаж. Надати йому максимум зручностей при роботі з вашою компанією і зробити продаж – ось основна мета систем CRM.

Така стратегія ведення бізнесу забезпечує масу переваг, головне з яких – збільшення прибутку. Тому саме системи управління торговими компаніями (CRM для інтернет-магазинів) найбільш затребувані на ринку цифрових рішень.

Розробка CRM систем для інтернет магазинів
Функціонал CRM-систем

Можливості CRM-систем для бізнесу Функціонал CRM-систем

Створення умов для зручності користування інтернет-магазином, лише частина можливостей і переваг, які створює CRM. Залежно від того, яка саме CRM-система використовується, вона може виконувати функції збору і обробки інформації, накопичення даних, видачі рекомендацій при прийнятті бізнес-рішень.

Більш складні системи, побудовані з використанням технологій: хмарних, Фінтех і машинного навчання, здатні повністю автоматизувати бізнес-процеси компанії. Такі системи дозволяють:

 • обробляти величезні обсяги інформації;
 • видавати обґрунтовані рекомендації або самостійно приймати рішення;
 • приймати і відправляти платежі;
 • забезпечити збереження інформації і не допустити несанкціонованого втручання сторонніх осіб в роботу системи.

Усередині CRM для рітейлу можна вибудувати ієрархічну систему, в якій користувачі різних рівнів наділені різним рівнем повноважень. У цьому випадку користувачі нижніх рівнів, забезпечуючи систему потрібними даними, не зможуть втручатися в рішення виходять за межі їх компетенції. Так реалізується стратегія захисту системи управління бізнесом від внутрішніх ризиків.

Avada Media здатна вибудувати CRM-систему для торгових організацій будь-якої складності. Визначальними є потреби замовника.

Великі торгові організації мають тисячі товарних позицій, за якими необхідно збирати і обробляти інформацію, для прийняття правильного рішення, про те де і який товар купувати, де і за якою ціною його продавати, від яких позицій треба відмовитися, а які нові товарні позиції потрібно ввести .

Людський мозок не здатний обробляти такі потоки інформації з потрібною швидкістю. CRM-системи вирішують цю проблему і дозволяють скоротити кількість персоналу.

Розробка CRM систем для інтернет магазинів
Вигоди від впровадження CRM-систем

Цифрова трансформація торгового бізнесу та впровадження CRM в рітейл Вигоди від впровадження CRM-систем

Будь-які інновації в бізнесі мають кінцевою метою підвищення його прибутковості. Системи CRM для інтернет-магазину та інших торгових компаній забезпечують цю мету двома шляхами:

 • Збільшенням обсягу продажів. Зручність CRM-систем підвищує охоплення клієнтів, і розширює можливості збуту. Якісний аналіз товарних позицій дозволяє пропонувати клієнтам саме те, що їм потрібно.
 • Зниженням витрат на ведення бізнесу. Скорочення робочого персоналу компанії – важлива, але не єдина, стаття зниження витрат. Завдяки правильним рішенням, забезпечується закупівля тільки того товару, який буде швидко проданий і принесе очікуваний прибуток. Крім того, CRM-системи для бізнесу дозволяють ліквідувати паперовий документообіг, що теж сприяє зниженню витрат.

Цифрова трансформація торгового бізнесу та впровадження CRM в рітейл – це не модна примха, а необхідність для бізнесу, який налаштований розвиватися.

Підходи Avada-Media до впровадження CRM-систем

У скільки обійдеться розробка CRM-систем для рітейлу Підходи Avada-Media до впровадження CRM-систем

Вартість будь-якої роботи визначається затратами праці. Точно назвати ціну розробки системи CRM для бізнесу можна тільки вивчивши потреби замовника і склавши детальне технічне завдання (ТЗ). Розробка такого ТЗ, сама по собі, об’ємна робота. Тому, часто, цей етап пропускають і переходять до погодинної оплати праці фахівців. Чим більше фахівців залучається до проекту, тим швидше він реалізується.

Avada Media може запропонувати 2 підходи до впровадження CRM-систем в торговий бізнес:

 • Адаптація під потреби клієнта наявних коробкових програмних продуктів власної розробки.

Такі програми перевершують за якістю безкоштовні, але все одно є усереднені рішення, придатні для використання широким колом торгових підприємств, але не враховують індивідуальні особливості конкретного бізнесу.

 • Розробка нової CRM повністю враховує всі особливості і потреби конкретного бізнесу.

Чим складніше рішення, тим дорожче обійдеться його втілення в життя, але тим якісніше воно буде працювати. Як і всюди в бізнесі, збільшення вкладень підвищує прибуток.

Просте рішення складних завдань

Чому CRM рішення для торгівлі варто замовити саме в компанії Avada Media Просте рішення складних завдань

Наша компанія, працює на ринку розробки і впровадження в бізнес сучасних програмних рішень більше 9 років. За цей час нашими клієнтами стали компанії не тільки з України та країн СНД, а й з Австралії, США і Європейського Союзу.

Також, AVADA-MEDIA розробила і випустила власний продукт – Інтернет-магазин з уже інтегрованою системою offline-каси, що має загальну базу товарів.

Ми готові розробити і впровадити в бізнес систему управління, побудовану з урахуванням вимог CRM будь-якої складності, від недорогих варіантів, до системних рішень, повністю враховують особливості саме вашого підприємства.

Замовте розробку CRM-системи в Avada Media і все, поставлені вами, завдання будуть вирішені.

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом