ЦИФРОВА ТРАНСФОРМАЦІЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

РОЗРОБКА CashBack - СЕРВІСІВ

CashBack

CashBack-сервіси забезпечують лояльність клієнтів CashBack

Можливість для покупця повернути частину грошей за покупку – це зручний маркетинговий інструмент, що дозволяє заощадити на рекламі і забезпечити утримання клієнтів, раніше вчиняли покупки. Для повноцінної реалізації cashback сервісу використовується спеціальна платформа. Розробкою кешбек платформ успішно займається компанія AVADA MEDIA.

CashBack
CashBack

Як працює кешбек CashBack

У ланцюжку повернення частини коштів три ланки – продавець (вендор), клієнт і спеціальний сайт-посередник. Бізнес-модель роботи всіх cashback сайтів виглядає так:

 1. частина коштів, сплачених продавцю, надходить на користь власника кешбек-сайту (посередника, або аффіліатов);
 2. ці кошти використовуються афіліатом для просування продукту продавця;
 3. частина винагороди посередника використовується для перерахування клієнтам, які вчинили покупку.

У такій схемі посередник прямо зацікавлений в тому, щоб привести якомога більше клієнтів і забезпечити їх повернення, а продавець економить на рекламі час і гроші. При цьому покупка зазвичай може бути зроблена як на сайті продавця, так і на сайті посередника – для всіх трьох сторін це не має значення.

Класичний приклад кешбек сайтів в Україні – Покупон, який пропонує не тільки знижки, але і повернення коштів. Замовити розробку кешбек сервісу, орієнтованого на ваші потреби, ви можете в компанії AVADA MEDIA.

CashBack
AVADA-MEDIA

Що ми пропонуємо AVADA-MEDIA

Готові рішення в області cashback з можливістю адаптації для вирішення ваших завдань, а також розробку сервісів з нуля. Ми пропонуємо такі опції:

 • можливість авторизації на сайті кешбек через соціальні мережі (Facebook, Google, Twitter та інші) – ваші клієнти зможуть підключитися до програми за один клік;
 • реалізація системи реферральний посилань з можливістю для ваших клієнтів отримувати кешбек за запрошених користувачів (рефералів) – така схема відмінно
 • зарекомендувала себе в онлайн-Геймінг;
 • можливість гнучкого налаштування персональних ставок вендорів-партнерів кешбек сервісу;
 • зручний віджет статистики вашого cashback сайту – в будь-який момент маркетолог зможе проконтролювати загальну кількість повернення, покупок на сайті, зареєстрованих користувачів і вендорів;
 • зручне управління завантаженням купонів і промокодом і видалення купонів з вичерпаним терміном;
 • завантаження магазинів мереж Cost Per Action (з оплатою за дію);
 • ручне управління тарифами і настройка автоматичного завантаження тарифів;
 • коректна робота у всіх сучасних браузерах і на всіх мобільних пристроях;
 • захист від DDoS;
 • настройка декількох мовних версій;
 • можливість інтеграції з VISA і MasterCard для виплати кешбек на карту клієнта.

Крім того, компанія AVADA MEDIA пропонує інтеграцію вашого кешбек сайту з сервісом геолокації, що дозволить проводити геотаргетинг локальних пропозицій з кешбек. Також ми підключаємо сервіси розсилок електронної пошти, зберігання і обробки зображень.

Деякі використовувані для розробки кешбек сайтів технології:

 • YII2;
 • Java
 • Python
 • PHP
 • Bootstrap
 • JavaScript і jQuery
 • HTML / CSS

Замовивши у нас кешбек сайт, ви отримуєте повністю готову платформу для пропозиції інтернет-магазинах, медичним центрам, туроператорам і іншим компаніям, які зацікавлені в залученні клієнтів з використанням схеми кешбек. Якщо у вас вже є готове рішення, ми розширимо його функціональність і спростимо для партнерів інтеграцію вашого кешбек сервісу на їх сайти.

Звертайтеся в AVADA MEDIA – ми знаємо, як вам допомогти!

CashBack
Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом