ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

BLOCKCHAIN-ТЕХНОЛОГІЇ

Blockchain

Розробка рішень для бізнесу на основі технології блокчейн Blockchain

У більшої частини населення, слово блокчейн асоціюється з криптовалютою. Причина цього в тому, що саме в системі «біткоіни» вперше була реалізована повністю реплікована розподілена база даних, яка і є основою технології блокчейн. До теперішнього часу, крім біткоіна діє безліч інших криптовалют, крім того технології блокчейн почали впроваджуватися в інші програмні рішення для бізнесу.

Найбільш часто розробка блокчейн проектів поки застосовується в сфері операцій з фінансами, технологіях кібербезпеки і для ідентифікації користувачів, але цими сферами можливості технології не обмежені і є можливості розробки блокчейн додатків і програм в інших галузях бізнесу.

Blockchain
Blockchain

Що таке технологія Blockchain Blockchain

Бази даних організовані за технологією блокчейн представляють собою безперервні послідовні ланцюжки блоків, в яких міститься інформація. Блоки не тільки пронумеровані, а й пов’язані так званими хеш-сумами, що є результатом обробки даних спеціальною функцією. Кожен блок ланцюжка містить дві хеш-суми, свою власну і попереднього блоку ланцюга. Щоб змінити інформацію, що міститься в одиничному блоці, потрібно змінити дані і у всіх наступних блоках ланцюга.

Технічно це зробити вкрай складно. Саме це і підвищує надійність баз даних організованих за технологією блокчейн до небаченої висоти.

Блоки ланцюга з інформацією, зазвичай, розкидані по безлічі комп’ютерів розташованих по всьому світу. Це сприяє ще більшої складності внесення змін в дані ланцюга, і ще сильніше збільшує надійність зберігання даних.

Транзакції в блокчейн виробляються за такою схемою:

 • Учасники транзакції ініціюють її, blockchain встановлює шифрування.
 • Blockchain проводить перевірку транзакції і створює новий блок для неї.
 • Створений блок приєднується до ланцюга blockchain.
 • Завершення транзакції і оновлення реєстру.
 • Ця схема забезпечує технології блокчейн ряд переваг над найбільш поширеними зараз базами даних.
Чим корисний?

Переваги блокчейн для бізнесу Чим корисний?

Компанії впроваджують новітні технології, для отримання вигод від їх застосування, і такі вигоди блокчейн надає. До них відносяться:

 • Прозорість і надійність системи зберігання інформації. Ланцюги блокчейн, в переважній більшості випадків мають відкритий вихідний код. Це дозволяє розробникам і користувачам змінювати його, що полегшує роботу. Одночасно, внести такі зміни непомітно майже неможливо – для цього необхідно контролювати більше 50% обчислювальних потужностей мережі, досягти цього майже нереально.
 • Зниження витрат на проведення транзакцій. Блокчейн працює без посередників і не потрібно оплачувати їхні послуги. У традиційній схемі розрахунків посередником, найчастіше, є банк, який нараховує плату за проведення транзакцій.
 • Прискорення розрахунків. Банки та інші посередники працюють у відповідності зі своїм розкладом певну кількість годин на день. По вихідних і святах вони не працюють. Швидкість виконання обов’язків людьми обмежена фізіологією. В результаті транзакція, що проводиться через посередника, займає кілька днів. Блокчейн працює 24 години на добу 365 днів у році.
 • Децентралізація системи введення і зберігання даних. При використанні технології блокчейн потреба в створенні центру збору та обробки даних відсутня. Окремі транзакції мають власні підтвердження і авторизацію для зв’язку їх учасників. Той факт, що загальний обсяг даних системи розкиданий по безлічі серверів, що знаходяться по всьому світу, підвищує їх захищеність від злому. Навіть якщо один з серверів буде зламаний хакерами, скомпрометованою виявиться лише незначна частина загальної інформації.
 • Можливість контролю над мережею її користувачами. Для внесення змін до бази даних, що організована за технологією блокчейн, користувачі і розробники повинні прийти до консенсусу. Зміни без такого консенсусу неможливі. Так, через те, що консенсус 80% користувачів не було досягнуто, найбільш відома криптовалюта розкололася на біткоіни і Bitcoin Cash.

Особливо очевидні переваги використання технології блокчейн в мережах з низьким рівнем довіри між користувачами. У тій же системі біткоіни, транзакції здійснюються мільйонами користувачів розкиданих по всьому світу і особисто один одному невідомих. Про довіру не йдеться, а посередник, що гарантує операцію відсутня. Якщо ви не впевнені в тому чи потрібна вам саме технологія блокчейн, задайте питання розробнику. Традиційні бази даних, в деяких випадках, працюють краще.

Ціни на розробку

Скільки коштує використання технології блокчейн? Ціни на розробку

Вартість розробки конкретного проекту або програми з використанням технології блокчейн залежить від побажань замовника і масштабності поставлених завдань. Через високу захищеність даних, технології блокчейн широко впроваджуються в державне управління різних країн, в рамках боротьби з бюрократією.

Франція планує вкласти в такі розробки 700 млн. Євро і скоротити 120 тис. Чиновників.

Австралія в 2018 році вклала в аналогічні проекти 1 млрд. Австралійських доларів, Євросоюз – 300 млн євро.

Точна вартість проекту для вашого бізнесу може бути розрахована тільки після складання докладного технічного завдання (ТЗ). У зв’язку з тим, що розробка ТЗ коштує дорого і займає багато часу, в ряді випадків, має сенс від неї відмовитися і орієнтуватися на тарифні ставки фахівців, при погодинній оплаті їх праці.

Blockchain
AVADA-MEDIA

Чому варто звернутися до компанії Avada Media AVADA-MEDIA

Avada Media працює на ринку розробки та впровадження програмного забезпечення понад 9 років, і виконала сотні проектів для клієнтів з США, Австралії, країн ЄС та СНД, Росії і України. Ми готові запропонувати розробки в області:

 • STO (Security Token Offerings) – це форма інвестування в блокчейн-проектах з використанням токенов – захищених прав власності на акції компаній.
 • NEM (New Economy Movement) – криптовалюта з новими можливостями створеної на Java і JavaScript
 • EOS-додатків, що працюють на децентралізованої платформі з відповідною криптовалюта.
 • Блокчейн-кредитування.
 • Corda – блокчейн платформи, орієнтовані, в першу чергу, на компанії працюють у фінансовій сфері.
 • Hedera Hashgraph – нові технології в сфері блокчейн, що дозволяють записувати дані не у вигляді ланцюжка, а у вигляді специфічної сітки.
 • BigchainDB – технології «великих даних» з використанням деяких характеристик блокчейн.

І це далеко не повний перелік можливостей компанії в сфері блокчейн розробок. Зверніться в компанію Avada Media, і всі ваші побажання до програмного забезпечення будуть реалізовані.

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом