СЛОВНИК ТЕРМІНІВ

Що таке Permissioned Blockchain?

СЛОВНИК ТЕРМІНІВ

Що таке Permissioned Blockchain? СЛОВНИК ТЕРМІНІВ

Permissioned Blockchain

Ексклюзивний блокчейн (Permissioned Blockchain) відкритий для широкої публіки, але обробка даних в ньому контролюється певними компаніями або особами, чиї особи встановлені і мають відповідний допуск.

Наприклад, підприємства можуть вибірково встановлювати обмеження при налаштуванні мереж і контролювати дії різних учасників в певних ролях. Так, Ripple, одна з найбільших криптовалюта, підтримує ролі учасників на основі дозволів.

Permissioned Blockchain має кілька важливих переваг:

 1. Незважаючи на високий рівень захисту, блокчейн вразливий до різного роду атакам (наприклад, атаці більшості, яку може провести група осіб, що володіють більш ніж 50% всіх обчислювальних потужностей). Permissioned-модель багаторазово знижує ризик атаки, оскільки передбачає обмежений список довірених вузлів (нод).
 2. Якщо організація має невелику кількість обробних центрів, то вона може краще контролювати їх, і таким чином підвищить загальний рівень безпеки.
 3. Для ексклюзивних блокчейнов характерна висока адаптивність, також вони відрізняються прозорою структурою регулювання і гнучкістю.

Всупереч поширеному переконанню, ексклюзивний блокчейн не завжди є закритим. Існує кілька рівнів доступу до даних, наприклад:

 • читання транзакцій з блокчейна, але з певними обмеженнями (наприклад, в учасника може бути доступ тільки до транзакцій, які зачіпають безпосередньо його);
 • пропозиція транзакцій для включення в блокчейн;
 • створення нових блоків транзакцій і додавання блоків в блокчейн.

Ексклюзивні мережі можуть працювати дуже швидко при малому часу підтвердження транзакцій і зазвичай допускають більший обсяг збережених в запису даних, в порівнянні з публічними мережами.

Вони не настільки великі і глобальні, як загальнодоступні, при їх розробці не ставиться мета створити загальну інфраструктуру для цілої галузі – в цьому випадку першочерговим завданням є повний контроль доступу.

Системи на основі ексклюзивного блокчейна можуть послужити основою для створення надійних фінансових баз даних або тимчасово упорядкованих реєстрів документів. Зокрема, використання такого типу блокчейна підходить для зберігання історії взаємодії елементів всередині єдиної структури: договорів з працівниками, обліку вироблення і іншої аналогічної інформації.

З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом