СЛОВНИК ТЕРМІНІВ

Що таке MVP?

Словник термінів

Що таке MVP? Словник термінів

MVP (minimum viable product) – це мінімально життєздатний продукт. Його головна особливість – пробна версія товару або послуги, що має обмежений набір функцій (іноді всього одну), яку компанія випускає на ринок. Мета цього методу – перевірити ідею на актуальність і життєздатність.

Завдяки MVP компанія може випустити продукт з обмеженим функціоналом і отримати зворотній зв’язок від споживачів. Це покаже його недоліки, дозволить вибрати напрямок, в якому слід його розвивати. Перевага такого підходу – можливість випустити товар, витративши набагато менше коштів і часу, ніж при повноцінному виробництві.

Реалізувати MVP можна різними способами. Все залежить від наявності ресурсів і вихідних даних.

 

 

<НАЗАД У ГЛОСАРІЙ

Стратегія має кілька видів:

 • MVP Флінстоуна – створення ілюзії функціонального тестового продукту. Компанія робить всю необхідну роботу вручну, при цьому перевіряючи ідею на життєздатність і актуальність.
 • Консьєрж MVP – пряма робота з клієнтом, практичне надання послуг;
 • Розрізнений MVP – замість створення нових рішень компанія доносить до споживача цінність використання існуючих інструментів;
 • Продукт з однією функцією – створюється лише з тією кількістю функцій, які потрібні для перевірки гіпотези. Дозволяє визначити ЦА, отримати зворотній зв’язок і почати тестування.
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом