СЛОВНИК ТЕРМІНІВ

Що таке Blockchain?

СЛОВНИК ТЕРМІНІВ

Що таке Blockchain? СЛОВНИК ТЕРМІНІВ

Блокчейн (Blockchain) – це технологія розподілених реєстрів, в якій дані про кожної транзакції зберігаються в незмінної ланцюга.

Інформація знаходиться в прозорій децентралізованої мережі (на відміну від традиційного реєстру), тому навіть якщо один або кілька комп’ютерів, задіяні в ланцюзі, з якоїсь причини вийдуть з ладу, дані не пропадуть.

 

Ланцюжки блоків дозволяють відправляти цінні дані в будь-яку точку світу. Для роботи з ними у кожного користувача повинен бути криптографічний ключ – унікальний цифровий код. Ключ відкриває власнику доступ до блоків, якими він “володіє”, також з його допомогою покупець і продавець активу підтверджують транзакцію. Наприклад, якщо ви надасте комусь свій ключ, то разом з ним можете передати суму, що зберігається в розділі ланцюжка блоків.

 

Вплинути на ланцюжок блоків без відповідних ключів неможливо. Ця особливість технології сприяє створенню довірчих відносин і удосконалює систему підтвердження особи (що запобігає шахрайство).

Блокчейн можна розділити на два основних види:

  • Публічний блокчейн часто застосовується в сфері криптовалюта і являє собою відкриту базу даних, яка регулярно оновлюється і доповнюється: будь-який учасник ринку може переглянути історію транзакцій, вивчити дані і створити смарт-контракт. Він рідко використовується компаніями, які постійно працюють з конфіденційною інформацією.
  • Приватний блокчейн обмежує доступ до зберігаються в реєстрі даними, у всіх учасників мережі повинен бути відповідний дозвіл. До транзакціях отримують доступ тільки задіяні в них сторони.

Блокчейн – одна з найбільш перспективних технологій в світі, яка може застосовуватися в багатьох сферах. Наприклад, для верифікації кожного клієнта сучасним банкам щодня доводиться витрачати додатковий час і здійснювати цілий ряд дій. Блокчейн дозволить прискорити процес збору та обробки інформації: якщо всі дані будуть внесені в розподілену базу даних, добре захищену від злому, то від багатьох етапів можна відмовитися.

 

Також блокчейн може спростити завдання системи з управління персональними даними користувачів. Так, застосування нових технологій дозволило б звести процеси KYC / AML (ідентифікація особистості / протидію відмиванню грошей) до швидкої автоматизованої перевірки.

Що таке Blockchain?
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


  1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
  2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
  3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
  4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
  5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
  6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
  7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом