Progressive Web Application

PWA додатки

PWA (React.js + FireBase или FaunaDB/GraphQL)

Progressive Web Application PWA (React.js + FireBase или FaunaDB/GraphQL)

Progressive Web Application (PWA) – це додаток, створений за допомогою веб-технологій і є гібридом звичайного веб-сайту, доступ до якого здійснюється через браузер (в тому числі і браузер мобільного додатка). Такі гібридні веб-додатки імітують досвід використання нативних додатків і мають максимально наближений до них зовнішній вигляд і юзабіліті.

Однак спектр PWA дуже широкий – завдяки комбінації стилів, розмітки, скриптових мов розробники можуть створювати довільні інтерактивні елементи управління. Частково PWA виконуються в мобільному браузері, однак використовують апаратне забезпечення пристрою, на якому відкриті.

Одні з найбільш широко використовуваних фреймворків для створення PWA – Vue.js і React.js в зв’язці з FireBase або FaunaDB / GraphQL, хоча фахівці компанії AVADA MEDIA використовують широкий спектр інструментів в роботі над PWA.

Основна особливість і відмінність PWA від нативних додатків – відсутність необхідності завантажувати що-небудь з сайтів Appstore і Google Play. Завдяки цьому користувач не повинен реєструватися на них. Мобільний браузер запропонує установку окремої іконки для такого PWA при наступному відвідуванні. Завдяки цьому використання PWA буде максимально наближене за рівнем комфортності для користувача до нативним додатків – UX / UI хороших PWA нічим не поступається останнім.

PWA
PWA

Архітектура PWA і використовувані технології PWA

PWA – це цілий простір рішень, що лежить між класичними веб-сайтами та додатками для мобільних пристроїв. Саме це дозволяє їм утримувати на сьогоднішній лідерство в зручності для користувачів. Це наступний етап розвитку адаптивної верстки веб-сайтів, яка повсюдно впроваджується зі збільшенням мобільного інтернет-трафіку протягом останніх 2-3 років. Однак ключовим словом у визначенні PWA можна вважати прикметник progressive – тобто, прогресивні.

Вигода сайту-PWA очевидна: ви не повинні витрачати кошти і час на створення окремого додатка, досить замовити у нас розробку сайту, який буде виглядати як додаток і навіть отримає фірмову іконку на екрані смартфона (за це відповідає Web App manifest).

Вам не потрібно проходити досить складну процедуру перевірки додатку в Appstore і Google Play і вносити абонентську плату за послуги кабінету розробника в цих сервісах. Не потрібно наймати фахівця, який коректно реалізував би всі функції сайту в додатку. Замовляючи в AVADA MEDIA розробку PWA, ви отримуєте 2 в 1: і сайт, і додаток.

Web App manifest дозволяє відображати PWA у вигляді окремої іконки, як будь-який нативное додаток. Для цього він надає інформацію про PWA у вигляді текстового файлу JSON. PWA також використовують технологію Push Notifications, яка дозволяє (при бажанні користувача) виводити деякі види оновлень прямо на екран користувача пристрою. Вона використовується і в нативних додатках.

PWA
PWA

Схожість PWA і нативних додатків PWA

Зовнішня схожість PWA і нативних додатків обумовлена схожістю дизайну і підходів до його розробки. Внутрішні подібності також є – основні ресурси зберігає клієнт, який у міру необхідності завантажує новий контент, що значно збільшує швидкість роботи PWA в порівнянні з веб-сайтами.

В даному випадку браузер пристрою клієнта є свого роду віртуальною машиною для PWA. При цьому, в порівнянні з нативними, PWA є в повній мірі кроссплатформенную рішеннями.

Тобто працюють однаково на всіх браузерах і на всіх операційних системах, будучи спочатку оптимізованими під всі типи пристроїв.

Створення PWA за принципом «2 в 1», тобто, веб-сайтів, що реалізують на мобільних пристроях функціональність і дизайн нативних додатків, відкриває величезні можливості в області веб-розробки. Можливості, якими вже скористалися багато клієнтів компанії AVADA MEDIA. З прикладами ви можете ознайомитися в портфоліо.

PWA
Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


  1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
  2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
  3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
  4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
  5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
  6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
  7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом