AVADA-MEDIA

Парсер з автомобільних аукціонів США

AVADA-MEDIA

Парсер автомобільних аукціонів США AVADA-MEDIA

Один з продуктів компанії AVADA MEDIA – парсери для автомобільних аукціонів. У числі інших ми створюємо парсери для автоаукционов США з можливістю отримувати відомості з сайтів таких великих і відомих аукціонів, як Copart, Manheim, Adesa, Insurance Auto Auctions (AIIA) та інших.

Парсер може бути розроблений на замовлення для потреб конкретного клієнта і буде корисний, перш за все, сайтам з продажу автомобілів і дилерських компаній. Парсер для автомобільних аукціонів США дозволяє отримувати і систематизувати інформацію, відсутню у відкритому доступі для всіх користувачів мережі і яка є ексклюзивною.

Ми кілька років займаємося розробкою парсеров для різних областей діяльності, тому може надати якісний стабільно працюючий продукт, розрахований на збір і обробку значних обсягів інформації та використовує передові технології розробки.

Парсер для автоаукціону США від AVADA MEDIA дозволить зберігати продані лоти і вартість продажу. Крім того, доступна функція створення бази даних лотів і гнучке налаштування фільтрів для пошуку конкретних автомобілів. Реалізована можливість завантаження фотографій цікавить лота з високою роздільною здатністю зі збереженням на сервер.

Парсер автомобільних аукціонів США
AVADA-MEDIA

Що може парсер? AVADA-MEDIA

Парсер може збирати і систематизувати дані по таким видач сайтів автомобільних аукціонів:

 • номер лота;
 • Марка автомобіля;
 • Модель;
 • рік випуску;
 • пробіг в км;
 • двигун (тип, потужність, кількість циліндрів);
 • коробка передач;
 • паливо;
 • аукціонна ціна;
 • поточні ставки;
 • місцезнаходження лота;
 • документи;
 • дата продажу.

За бажанням користувача можуть бути додані інші поля запиту – наприклад, тип приводу, колір і т.д. Запит користувач створює самостійно, задаючи ключове слово, яке включає, наприклад, назва моделі або рік випуску. Для деяких ключових слів можливо передбачити, що випадає.

Видача результату пошуку можлива в окремому файлі зручного формату. Користувач також може після вибору автомобіля переходити на сторінку продажу на сайті аукціону з можливістю купити машину. При необхідності в парсером може бути передбачений автоматичний переклад з англійської на зручний для клієнта мову.

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом