CHAT-BOT

TELEGRAM-BOT КІПППЕР

CHAT-BOT

TELEGRAM-BOT КІПППЕР CHAT-BOT

Мессенджер Telegram дозволяє абсолютно безкоштовно створювати і використовувати для спілкування всередині самих різних спільнот величезні групові чати. Модерація таких груп може бути досить складним через масштаби і великої кількості повідомлень

У той же час групові чати – це улюблене місце для спамщіков і рассикі різних рекламних повідомлень, наявність яких небажано. Відстежувати активність користувачів і автоматично відсівати повідомлення з небажаною інформацією допомагають чат кіпер боти.

AVADA-MEDIA

Що дає використання такогобота? AVADA-MEDIA

Такий бот відстежує візит нових користувачів, час, який вони проводять в чаті, і контролюють розміщення спаму за певними критеріями. Якщо бот бачить, що новий користувач протягом першої доби розмістив повідомлення, відповідне по визначенню під спам, він автоматично видаляє його.

Ми пропонуємо розробку чат кіпер ботів по чітко заданим замовником параметрам. Наприклад, такий бот може бути налаштований на видалення всіх повідомлень з посиланнями або переслані з інших чатів. Розробка такого бота набагато простіше і дешевше, ніж найм модератора, який буде робити ту ж роботу. Ми розробляємо чат-боти з серверної частиною і адміністративною панеллю.

Chat-keeper-bot in Telegram
Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


  1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
  2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
  3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
  4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
  5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
  6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
  7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом