TELEGRAM-BOT

ЧАТ-БОТ ДЛЯ БАНКІВ

TELEGRAM-BOT

ЧАТ-БОТ ДЛЯ БАНКІВ TELEGRAM-BOT

Всі можливості сучасного багато функціонального чат-бота в месенджері Telegram для банку і фінансових установ розкриває компанія-розробник AVADA MEDIA.

Ми пропонуємо створення багаторівневих і складних чат-ботів з розгалуженою системою діалогів, сервером для зберігання бази даних і зручною панеллю адміністратора для настроювання сценаріїв.

TELEGRAM-BOT

ЩО ОТРИМУЮТЬ ВАШІ КЛІЄНТИ: TELEGRAM-BOT

Ваші клієнти зможуть, не встановлюючи окремий додаток, отримати корисну актуальну інформацію:

  • загального характеру: банківські послуги, акції, кредити і депозити;
  • приватного характеру: платежі по кредитах, стан депозиту, нагадування про необхідність верифікувати карту, персоналізовані пропозиції.

Ви отримуєте потужний і гнучко настроюється інструмент взаємодії з клієнтами, причому абсолютно безкоштовний у використанні. Вартість і терміни розробки чат-бота в порівнянні з повноцінним додатком значно менше. Ми пропонуємо розробку чат-бота для банку або фінансової установи в суворій відповідності з технічним завданням замовника.

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


  1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
  2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
  3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
  4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
  5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
  6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
  7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом