AVADA-MEDIA

3D конфігуратор фасаду будинку

3D конфігуратор фасаду будинку

AVADA-MEDIA

3D конфігуратор фасаду будинку AVADA-MEDIA

Вибір будівельних і оздоблювальних матеріалів на ринку на стільки великий, що багато замовників просто губляться в масі варіантів, які пропонують забудовники. Одним з найбільш популярних будівельних матеріалів сьогодні є піноблок, який вимагає подальшої чистової обробки. І тут фантазії є де розійтися, адже фасадних матеріалів для оздоблення стін з піноблоку – величезна кількість. Якщо ваша компанія займається зведенням заміських будинків під ключ, напевно ви замислювалися про те, як залучити потенційних замовників, наочно показавши їм зовнішній вигляд їхнього майбутнього будинку.

Фотографії передають лише загальне враження, але кожному клієнту хочеться бачити, як буде виглядати саме його будинок після закінчення оздоблювальних робіт. А вам як виконавцю напевно хочеться дати клієнтам можливість для цього – і отримувати від них готове замовлення на прорахунок. Все це дозволяє робити спеціальний веб-додаток – 3D конфігуратор обробки заміського будинку. Додаток запускається в браузері, тому коректно працює на всіх пристроях з доступом в інтернет – на смартфонах, планшетах, десктопах. Завдяки тому, що тривимірна графіка добре оптимізована і обробляється саме на стороні клієнта, вимоги до інтернет-з’єднання невисокі, конфігуратор запускається і з мобільним інтернетом.

Можливості користувача

AVADA-MEDIA

Можливості користувача AVADA-MEDIA

За допомогою 3D конфігуратора користувач зможе легко задавати всі елементи зовнішнього стилю будинку, які автоматично будуть додані до кошторису і відправлені вашим менеджерам для прорахунку. Наприклад, робота конфігуратора фасадів може виглядати наступним чином. Для початку користувач вибирає з доступних варіантів будинків свій або ж задає його план самостійно, якщо проєкт індивідуальний. Другий варіант доцільно використовувати будівельним компаніям, які пропонують клієнтам будівництво по індивідуально розробленим плануванням.

У такому випадку користувач конфігуратора може задати в двомірному конструкторі всі стіни будинку, просто провівши лінії, потім поставити поверховість і висоту будинку, тип даху (двосхилий, чотирьохскатний, плоский і т.д.). Після цього залишається тільки позначити вікна, в тому числі мансардні, і двері. Ще одна можливість для вас як замовників конфігуратора фасадів – дати користувачам можливість відкривати в конструкторі стін файл з проєктом. В такому випадку індивідуальна модель відразу буде додана в інтерфейс конфігуратора.

Наступний крок – дизайн стін. Користувач конфігуратора може вибрати матеріал обробки – наприклад, штукатурку, фарбу, сайдинг різних варіантів (під дерево, під цеглу і так далі), а також обшивку дошкою і інші варіанти. Потім для кожного з варіантів можна вибрати відповідні під нього опції – наприклад, дошкам додати вогнетривке покриття, для сайдингу вибрати колір і текстуру, для штукатурки малюнок (під камінь, під цеглу, гладку).

Далі можна встановити матеріал для даху – металочерепиця, бітумна черепиця, гнучкий шифер та інші доступні у вас варіанти. Для кожного з матеріалів також доступний вибір кольорової гами та інші опції, якщо вони є – наприклад, розмір плитки, стиль укладання і т.д.

Останній штрих – дизайн столярки, тобто дверей і вікон, а також різних елементів, таких, як водовідливи, декоративні решітки, перила і так далі. Все це також може бути в широкому асортименті – користувач просто клацає на цікавий для його варіант, і той додається в тривимірну модель, що відображається на екрані.

З додаткових опцій, які не відображаються на тривимірної моделі, але дуже важливі для майбутнього будинку і можуть бути включені в конфігуратор, варто відзначити утеплення, вентиляцію фасаду, прокладку проводів, проводки і інших комунікацій. Ви можете додати опцію підказок в ваш конфігуратор, щоб клієнт не забув про ці невеликі нюанси.

Тепер дуже важливо подивитися, як буде виглядати проєкт в різних варіантах освітлення – наприклад, в конфігураторі можна передбачити варіант зимового світла, коли небо затягнуте хмарами, і денного, з прямими сонячними променями. Також є можливість додати різні варіанти штучного освітлення. Крім того, грає роль оточення – користувач може задати, як буде виглядати будинок, коли навколо зелень або, навпаки, сніг, як виглядає будинок під час дощу і в суху погоду.

Технічна реалізація конфігуратора

AVADA-MEDIA

Технічна реалізація конфігуратора AVADA-MEDIA

Конфігуратор фасадів працює за технологією WebGL, яка дозволяє реалізувати тривимірну графіку прямо в браузері, використовуючи мову розмітки HTML5. Для програмування використовується JavaScript, який також обробляється в браузері. Бібліотеки Three.js і Babylon.js дозволяють прискорити і спростити процес розробки, одночасно розширюючи можливості конфігуратора фасадів. Тривимірні моделі створюються і редагуються в 3DS Max, програмою, яка дозволяє малювати тривимірні моделі і ставити освітлення і текстури. Також використовується пакет програм blend4web і Photoshop.

Використання конфігуратора фасадів – це відмінне рішення для будівельних компаній, які хочуть залучити нових користувачів і надати їм сервіс високого рівня. Створений в конфігураторі проєкт клієнт відразу зможе відправити менеджеру для прорахунку і узгодження. Можливість створювати власні архітектурні проєкти практично з нуля і бачити, як буде виглядати майбутній будинок в деталях – дуже цінується потенційними клієнтами будівельних компаній. І AVADA MEDIA готова розробити такий конфігуратор відповідно до ваших вимог, а також підтримувати його роботу в подальшому.

Останні роботи

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Наші клієнти

Що про нас кажуть

Наші клієнти Що про нас кажуть

Успішні проєкти створюються тільки командою

Наша команда

Успішні проєкти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12

Зв'яжіться з експертами

З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

+
@
Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:

  1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації. </ Li>
  2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта. </ Li>
  3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень . </ li>
  4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу. </ li>
  5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua </ li>
  6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі. </ Li>
  7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа. </ Li>
    </ Ol>
Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

+
@
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом