СЛОВНИК ТЕРМІНІВ

Що таке Чат-бот?

СЛОВНИК ТЕРМІНІВ

Що таке Чат-бот? СЛОВНИК ТЕРМІНІВ

Останнім часом все більше компаній в різних сферах бізнесу використовують чат ботів – програми, що імітують живе спілкування з користувачем. З їх допомогою споживач швидше отримає потрібну йому інформацію або зробить певну дію.

Сфери їх поширення найрізноманітніші: від банків (допомагає з проведенням транзакцій, переглядом балансу і т.д.) до аптек (резервування товарів, замовлення доставки).

У чат-ботів є два величезних переваги в порівнянні зі службою підтримки:

  • Більший радіус дії користувачів;
  • Здійснення цілодобової підтримки.

Їх поділяють на два види: Декларативні і Інтелектуальне.

Декларативні програми знадобляться для відповіді на фіксовані питання. Наприклад, при купівлі квитків на літак. Сценарій розмови з покупцем прописаний заздалегідь, адже відомо, що він буде запитувати інформацію про рейсах, вільних місцях і ін.

Інтелектуальне чат-боти використовують машинне навчання, постійно розвиваючись. Вони враховують контекст повідомлення, розуміють природну мову (NLU). Це дозволяє їм надавати покупцям тільки релевантну інформацію, яка відповідає їх запитам. Вони вивчають потреби користувачів, пропонують рекомендації, підтримують розмову.

З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


  1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
  2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
  3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
  4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
  5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
  6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
  7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом