КОМАНДА ПРОФЕСІЙНИХ РОЗРОБНИКІІВ

SPACE TEAM SPACE TEAM

Ви шукайте надійних і професійних
розробників під ваш стек?
Обирайте кращих з команди AVADA MEDIA

AVADA MEDIA

Middle&Senior
РОЗРОБНИКИ Middle&Senior
РОЗРОБНИКИ

Ви шукаєте команду програмістів для конкретного проекту або стартапа, з чітким періодом зайнятості? Це складне завдання – більшість фахівців IT-сфери воліє постійну зайнятість, а підшукуючи фрілансерів, ви зазвичай не можете бути переконані в їх компетентності. Однак ми пропонуємо третій варіант: найняти програмістів високого класу з команди AVADA MEDIA!

В нашій базі розробників понад 100 фахівців, і всі вони – перевірені на конкретних завданнях.

В нашій команді ви зможете підібрати і найняти розробників, що спеціалізуються в таких сферах:

 • fullstack developers
 • frontend
 • backend
 • mobile developers

Програмісти AVADA MEDIA працюють з такими мовами програмування і середовищами розробки:

AVADA MEDIA

ПОНАД 100 РОЗРОБНИКІІВ
У ШТАТІ ПОНАД 100 РОЗРОБНИКІІВ
У ШТАТІ

Avada-media

Наші переваги Наші переваги

У нашому штаті багато розробників, і якщо вам потрібен програміст, ви обов’язково знайдете його тут. Представлено всі напрямки розробки, і ви можете подивитися резюме кожного фахівця з розбивкою за напрямками. У компанії AVADA MEDIA працюють програмісти рівня senior і middle з великим досвідом роботи на масштабних проектах. Подивіться портфоліо, щоб переконатися в цьому. Компанія готова надати як окремих фахівців, так і команду для роботи над складним проектом.

Ми забезпечуємо швидкий і якісний результат завдяки використанню SCRUM-методологи при розробці. Такий підхід забезпечує повний контроль усього процесу при збереженні достатньої гнучкості в прийнятті рішень.

Робота ведеться за методом спринтів, що передбачає чітку постановку завдань всім членам команди на певний часовий відрізок з контролем і обговоренням результатів. Весь проект розбивається на окремі завдання, для кожної з яких ведеться власний беклог.

Ми також надаємо готові команди програмістів для мобільного і веб-розробки. У таку команду входить project-manager, проектувальник UX, frontend і backend розробник, дизайнер і QA. Для участі в розробці мобільних додатків в команду включається програміст, що працює в даній сфері. У разі необхідності прискорення роботи над проектом в команду можуть бути включені кілька backend чи frontend-розробників.

НАДІЙНА КОМАНДА РОЗРОБНИКІВ ПРОСТІ РІШЕННЯ СКЛАДНИХ ЗАВДАНЬ
avada-media

КРАЩІ РОЗРОБНИКИ КРАЩІ РОЗРОБНИКИ

Наші розробники не тільки працюють над новими проектами з нуля, але і можуть переробити вже готовий. Всі програмісти знають, що прочитати і розібрати чужий код, а потім переробити його часом куди складніше, ніж написати власний з нуля. Ми робимо і це, допомагаючи виявляти і виправляти помилки.

Робота над вашим проектом ведеться на основі договору, що включає гарантії якості виконання, тому ви можете бути впевнені в результаті. Ви можете подивитися повний список напрямків, обрати підходящих фахівців, ознайомитися з резюме кожного з них. Програмісти AVADA MEDIA готові взятися за ваш проект!

НАША КОМАНДА

УСПІШНІ ПРОЕКТИ
СТВОРЮЮТЬ ТІЛЬКИ КОМАНДОЮ УСПІШНІ ПРОЕКТИ
СТВОРЮЮТЬ ТІЛЬКИ КОМАНДОЮ

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
Зв'яжіться з експертами

З'явилися питання? Напишіть нам

ЗГОДА НА ОБРОБКУ персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Безкоштовне навчання

РЕЄСТРАЦІЯ В SPACELAB РЕЄСТРАЦІЯ В SPACELAB

найняти команду

розробників розробників

Свяжитесь с нами любым удобным для Вас способом:

+ 38 (097) 179 96 63
Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом