AVADA-MEDIA

Впровадження блокчейна в мобільні додатки

AVADA-MEDIA

Впровадження блокчейна в мобільні додатки AVADA-MEDIA

Навіть сьогодні, незважаючи на стрімкий розвиток технологій, блокчейн для багатьох залишається незрозумілою технологією, що викликає безліч питань. У той же час він має величезний потенціал, в тому числі для впровадження в мобільні додатки, які стали важливою частиною життя більшості сучасних людей.

Додатки дозволяють нам отримати доступ до онлайн-послуг, переглядати новини, спілкуватися, здійснювати покупки і банківські операції. Технологія блокчейн скорочує кількість посередників, зберігає прозорість і захищає дані. Розробники AVADA MEDIA впевнені, що з її допомогою можна істотно вдосконалити багато продуктів і сфери діяльності людини, тому в майбутньому без неї просто не обійтися.

AVADA-MEDIA

Використання блокчейна при розробці мобільних додатків AVADA-MEDIA

Ефективне включення блокчейна в мобільні додатки вимагає розуміння особливостей технології та різних складових, наприклад, блокчейн-платформ, мов програмування, різних типів мереж і т.д.

При виборі мережі розглядаються як загальнодоступний або інклюзивний (permissionless), так і ексклюзивний (permissioned) блокчейн.

У загальнодоступному блокчейне (наприклад, Bitcoin, Ethereum) не існує обмежень на особистість оброблювачів транзакцій, учасники можуть самостійно створювати блоки транзакцій, в ексклюзивному (наприклад, Multichain) – навпаки, обробка даних контролюється певними компаніями або особами, чиї особи встановлені і мають відповідний допуск.

Також розробникам додатків доводиться вибирати між існуючими блокчейн-платформами – відкритими (public) і закритими (private).

Крім традиційних мов програмування, таких як Java, C ++, Python і т. Д., Фахівці можуть віддавати перевагу більш просунутим і орієнтованим на блокчейн варіантів, наприклад, Simplicity і Solidity.

При реалізації блокчейна не можна забувати і про алгоритм консенсусу – найважливіший елемент, що відповідає за підтримку цілісності і безпеки системи. Proof of Work, Proof of Elapsed Time, Proof of Stake, Round Robin можуть бути прийняті в роботу, в залежності від вимог додатка.

AVADA-MEDIA

Переваги застосування блокчейна в мобільних додатках AVADA-MEDIA

Блокчейн дозволяє не тільки підвищити рівень безпеки при використанні мобільних додатків, але і звести до мінімуму ймовірність злому бази даних або викрадення персональної інформації.

Зрозуміло, на цьому переваги і перспективи технології не закінчуються. Існує безліч способів, за допомогою яких компанія з розробки мобільних додатків може використовувати особливості блокчейна:

 • Підвищення надійності додатки

Структура блокчейна охороняє всю систему від будь-якого збою або хакерської атаки, оскільки має безліч блоків, що зберігають дані більш ніж в одному місці. Весь масив інформації знаходиться в децентралізованої мережі, тому навіть якщо один або декілька пристроїв, задіяні в ланцюзі, з якоїсь причини вийдуть з ладу, дані не пропадуть.

Для доступу до блоків у кожного користувача повинен бути криптографічний ключ, без якого вплинути на ланцюжок блоків неможливо. Сервери блокчейна відрізняються високим рівнем захисту, база даних має розподілений характер, що запобігає будь-яким спробам несанкціонованого зміни інформації.

 • Швидке оновлення програм

Технологія блокчейн розвивається із запаморочливою швидкістю. В майбутньому це з великою ймовірністю призведе до появи максимальної кількості оновлень і змінить вимоги до мобільних додатків.

Крім того, завдяки відкритому коду, який передбачає блокчейн, розробники зможуть легко ділитися і використовувати досягнення один одного, щоб зробити програми більш потужним і безпечним. Таким чином нова технологія допоможе скоротити час і вартість їх розробки.

 • Поліпшення прозорості

Високий рівень безпеки безпосередньо пов’язаний з прозорістю. У блокчейн-мережах кожна транзакція записується таким чином, щоб користувачі могли в будь-який момент відстежити їх. Також технологія виключає шахрайські транзакції і захищає дані від несанкціонованого доступу.

Програми, що використовують блокчейн, допоможуть підприємцям завоювати довіру клієнтів. Через них користувачі зможуть здійснювати безпечні транзакції, залишаючись впевненими в захисті своїх персональних даних.

 • Відмова від паролів

Наскільки б надійним не був ваш пароль, завжди існує ймовірність, що його можуть викрасти шахраї. При використання блокчейн-технології необхідність в паролі для перевірки транзакцій або пристроїв практично повністю пропадає. Сторони, які беруть участь в угоді, роблять платежі через SSL-сертифікат (для перевірки приналежності відкритого ключа його реальному власнику).

 • Захист інформації, доступної декільком користувачам

У блокчейне використовується шифрування даних, отримати до них доступ без ключа неможливо. Це підходить для будь-якої системи, яка пропонує користувачам різні рівні доступу, але в той же час вимагає перевірки інформації, яка коригується.

З огляду на всі переваги реалізації цієї технології в додатках, можна виділити кілька сфер, перспективних з точки зору застосування блокчейна: фінансові переклади, ідентифікація особистості, онлайн-покупки, створення баз даних, захист авторського права, відстеження стану здоров’я і т. Д.

Блокчейн має величезний потенціал для впровадження і розвитку мобільних додатків. Багато великих компаній, наприклад, Microsoft, LG і Facebook, вже активно інтегрують нові технології в свої системи. Передбачається, що з часом магазини додатків на основі блокчейна навіть потіснять таких гігантів, як Google Play Store і Apple App Store, оскільки технологія дозволяє успішно реалізовувати найсміливіші і інноваційні ідеї.

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом