Рішення від AVADA MEDIA

VIDEO STREAMING

Рішення від AVADA MEDIA

VIDEO STREAMING Рішення від AVADA MEDIA

Стрімінг відео – це технологія, що забезпечує потокову передачу даних в відеоформаті в режимі реального часу, тобто, по суті, в прямому ефірі. Компанія AVADA MEDIA пропонує широкий спектр рішень в цій галузі, які підійдуть для відеоблогеров, для освітньої сфери, журналістики, при організації онлайн-зустрічей і відеоконференцій.

 

Онлайн стрімінг може гнучко налаштовуватися під потреби кожного клієнта. Ми розробляємо SaaS-рішення в області стрімінга відео, що представляють собою програмне забезпечення як послугу (Software as a service). Такий підхід забезпечує високу мобільність і гнучкість для споживачів – немає необхідності встановлювати складне і об’ємне програмне забезпечення на мобільні пристрої, все що вам потрібно – підключення до мережі підтримують і мобільний інтернет стандарту 4G, доступний практично по всій території Європи.

VIDEO STREAMING

Чому це потрібно саме вам? VIDEO STREAMING

Прямий ефір в інтернеті стрімко набирає популярність. Усі значимі соціальні мережі вже пропонують свої варіанти реалізації, які, втім, мають певні обмеження. Головна причина зростання популярності мобільного стрімінга лежить в області можливостей. Як тільки технічні можливості дозволили передавати відео без затримок, потоком, навіть через мобільний інтернет-з’єднання, відразу ж виникло кілька нових видів діяльності, пов’язаних з стрімінга. Перш за все, варто згадати відеоблогеров, які тепер вийшли в прямий ефір.

Головне завдання, яке вирішує стрімінг відео – це можливість забезпечити вашої аудиторії причетність цих подій. Цей унікальний досвід корисний при організації живих концертів, при читанні лекцій і проведенні вебінарів. Адже в прямому ефірі слухач може не просто задовольнятися картинкою, але і активно брати участь – задавати питання, коментувати і т.д.

Тому, якщо ваш бізнес пов’язаний з віддаленої аудиторією, стрімінг потокового відео дозволить вам освоювати нові види діяльності. Статистика підтверджує популярність стрімів в порівнянні зі звичайними відеозаписами: на популярних платформах користувачі приділяють прямих ефірів втричі більше часу.

Стрімінг відео – це новий маркетинговий інструмент, частка компаній, які використовують всі переваги нових технологій, за останні три роки зросла на 30%. Відеоконтент продає характеру все частіше доносять споживачеві саме в прямому ефірі. Це стосується найрізноманітніших сфер – продаж нерухомості, фінансові послуги, охорону здоров’я. Зокрема, рішення в області стрімінга відео, які пропонує компанія AVADA MEDIA, можуть ефективно використовуватися при організації телемедицини. Зображення високої якості, яке отримує лікар з пристрою пацієнта, дозволить проводити віддалені медичні огляди та надавати консультації.

Розвивається також ігровий стрімінг – адже далеко не всі види спорту транслюються по телебаченню. Турніри і змагання з маловідомим і популярним лише у вузьких колах видів спорту ідеально вписуються у формат потокового відео. Це можуть бути ігри в карти, кібердісціпліни, більярд або сквош – до відеотрансляції високої якості зможуть підключитися всі бажаючі. Організувати трансляцію ви зможете, використовуючи рішення AVADA MEDIA.

Стрімінг відео відкриває нові горизонти і в сфері освіти. Тепер організація лекцій віддалено більше не становить проблеми – в потрібний час студентам потрібно лише підключитися по посиланню до стриму. Таким чином ви завжди зможете організувати навчання персоналу, вебінар, лекцію в університеті. Все, що вам потрібно – це комп’ютер або навіть смартфон, адже мобільний стрімінг працює не гірше.

Video Streaming
VIDEO STREAMING

Як працює технологія потокового відео? VIDEO STREAMING

Для обробки і передачі потокового відео використовується спеціальний сервер, який обробляє інформацію, що надходить. Технологія стрімінга є буферизацию і стиснення даних, що дозволяє вести трансляцію в реальному часі. При цьому використовуються спеціальні протоколи обробки, які дозволяють, з одного боку, знизити навантаження на мережу шляхом передачі одного потоку відео для всіх клієнтів, а в іншій – мінімізувати помилки при передачі.

У кожному конкретному випадку при розробці рішень для передачі потокового відео фахівці AVADA MEDIA враховують всі фактори -предполагаемое кількість користувачів, додаткові опції і функції і т.д. Ми пропонуємо готові, гнучко настроюються рішення для будь-яких сфер застосування.

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


  1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
  2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
  3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
  4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
  5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
  6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
  7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом