UX MOBILE APPS

Проектування мобільних додатків

UX MOBILE APPS

Проектування мобільних додатків UX MOBILE APPS

Обсяги мобільного трафіку ростуть, збільшується і попит на якісні мобільні додатки на всі випадки життя.

Але і конкуренція також стає все більш запеклою – для однієї і тієї ж задачі можуть існувати десятки додатків, і найменш продумані, зручні і функціональні залишають ринок.

Тому так важливо перед етапом розробки програми приділити достатньо часу проектування і створення прототипів майбутнього продукту, які можна протестувати.

Ще до того, як буде написаний програмний код додатка, проект проходить такі стадії:

 • визначення цільової аудиторії;
 • проектування;
 • створення технічного завдання на основі проекту;
 • прототипирование і дизайн.
UX MOBILE APPS

ОСНОВНІ ФУНКЦІЇ ПРОЕКТУВАННЯ UX MOBILE APPS


Проектування включає в себе відповіді на деякі важливі питання. Наприклад, що для додатка буде MVP, або minimum viable product – тобто, тим мінімумом, який можна випускати на ринок. Також проектування допомагає визначити необхідні трудовитрати, архітектуру проекту і приблизні терміни реалізації.

При проектуванні розробляються сценарії взаємодії програми та користувачів, продумується UX / UI-дизайн. Іншими словами, на цьому етапі необхідно вирішити ключові завдання – що і як буде працювати.

Для цього складається діаграма прецедентів, або варіантів використання. Вона є складовою моделі прецедентів – концептуальної моделі програми, яка лягає в основу сценаріїв. Створюються сценарії в Moqups – сервісі для створення макетів UX / UI.

На наступному етапі проектується структура, архітектура бази даних сервера і інтерфейс майбутньої програми. Спираючись на концептуальну модель прецедентів, можна створювати все екрани додатка в тому вигляді, в якому їх побачить кінцевий споживач. Потім вибирають технології, за допомогою яких проект буде реалізований.

Від цього залежить, наприклад, чи буде додаток нативним або кросплатформним, на які навантаження повинен бути розрахований сервер, які додаток матиме можливості для майбутнього масштабування і інтеграції. Без проекту все це довелося б вирішувати «на коліні», з неминучими помилками, подорожчанням і затягуванням термінів.

Наявність якісного проекту допомагає узгодженості дій команд розробників. Завдяки такому підходу терміни розробки і вартість такого додатка можна спрогнозувати  заздалегіть.

 

UX MOBILE APPS

ПЕРЕВАГИ ПРОЕКТУВАННЯ МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ UX MOBILE APPS

Навпаки, якісний проект і прототип дозволять скоротити і спростити етап розробки та впровадження, заощадять ресурси. Але перш за все, дадуть дієвий і потрібний цільової аудиторії інструмент як раз вчасно, завдяки чому додаток отримає комерційний успіх.

Якщо ви хочете отримати якісне додаток – звертайтеся в компанію, яка починає його розробку з проектування і створення прототипу. У штаті AVADA-MEDIA присутні досвідчені архітектори з великим досвідом проектування складних функціональних додатків різних ніш бізнесу

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом