UX ADMIN PANELS FOR MOBILE APPS

ПРОЄКТУВАННЯ АДМІН ПАНЕЛЕЙ МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ

ПРОЄКТУВАННЯ АДМІН ПАНЕЛЕЙ МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ

UX ADMIN PANELS FOR MOBILE APPS

ПРОЄКТУВАННЯ АДМІН ПАНЕЛЕЙ МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ UX ADMIN PANELS FOR MOBILE APPS


Адміністративна панель, вона ж адмінка або адмінпанель мобільного додатка – це головний робочий інструмент адміністратора, який керує всією роботою. Він додає контент, редагує його, керує акаунтами користувачів, в межах компетенції змінює структуру програми.

Адмінпанель звичайним користувачам, як правило, не видно, але це не означає, що можна не піклуватися про її дизайн. Якісна зручна адмінка значно спростить адміністрування програми, а значить, заощадить трудовитрати і час; і в кінцевому рахунку – гроші.

Розробка мобільного додаток з адмінпанелі має завжди починатися з прототипування UX і проєктування архітектури – якщо цього не зробити на першому етапі, то розробка може істотно затягнутися через внесення постійних правок на всіх етапах.

Тому ще до програмування потрібно зробити наступне:

 • визначити цільову аудиторію додатка;
 • продумати проєкт, написати сценарії взаємодії адміністратора з адмінпанеллю і користувачами;
 • написати технічне завдання на підставі проєкту;
 • створити робочий прототип, який буде відображати всі екрани адміністративної панелі;
 • вирішити, які технології будуть використані при розробці.

Всі вище перераховані етапи може взяти на себе наша команда. Інженери AVADA MEDIA проєктують адміністративні панелі як для вже готових програм, так і для тих, які ми розробляємо з нуля.

ЕТАПИ ПРОЄКТУВАННЯ

UX ADMIN PANELS FOR MOBILE APPS

ЕТАПИ ПРОЄКТУВАННЯ UX ADMIN PANELS FOR MOBILE APPS

Для початку ми створюємо концептуальну модель прецедентів, яка відображає всі можливі види взаємодії адміністратора з панеллю і результати цих дій. Також створюється специфікація – визначення ключових понять з розшифровкою. Наприклад, якщо в адміністративній панелі присутні адміністратори і модератори, обов’язково повинні бути прописані повноваження кожної з груп і можливі дії. Створюється призначений для користувача сценарій, який позбавить адміністраторів від протиріч і повторних дій.

UX / UI макет адмінпанелі додатка створюється в Moqups. Підсумковий прототип може бути представлений замовнику для затвердження. Він відображає всі екрани, можливі сценарії і взаємозв’язки, які можуть виникати при роботі. Тільки після створення і затвердження прототипу можна вирішувати, за допомогою яких засобів буде розроблятися адміністративна панель. Це залежить від програми, для якого вона створюється. Зокрема, від того, нативний або кросплатформний це додаток, як він просувається і чи є план з розвитку і масштабування.

ПРОЄКТУВАННЯ АДМІН ПАНЕЛЕЙ МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ

ПРОЄКТУВАННЯ АДМІНКИ В AVADA MEDIA

UX ADMIN PANELS FOR MOBILE APPS

ПРОЄКТУВАННЯ АДМІНКИ В AVADA MEDIA UX ADMIN PANELS FOR MOBILE APPS

Створюючи адмінку без попереднього проєктування, можна отримати в результаті вкрай незручний і повний багів продукт, переробка якого зажадає ще більших витрат ресурсів і часу. Якісний проєкт, навпаки, дозволить ключові ресурси заощадити, адміністрування програми – значно спростити і здешевити.

Замовляючи проєктування в компанії AVADA-MEDIA ви отримуєте готовий проєкт, найрозгорнутіше технічне завдання, яке буде зрозуміло будь-якому дизайнерові і розробнику.

Такий проєкт – це фундамент вашого майбутнього продукту, приділіть йому належну увагу!

ПРОЄКТУВАННЯ АДМІН ПАНЕЛЕЙ МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ

Останні роботи

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Наші клієнти

Що про нас кажуть

Наші клієнти Що про нас кажуть

Успішні проєкти створюються тільки командою

Наша команда

Успішні проєкти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12

Зв'яжіться з експертами

З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

+
@
Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:

 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації. </ Li>
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта. </ Li>
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень . </ li>
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу. </ li>
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua </ li>
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі. </ Li>
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа. </ Li>
  </ Ol>
Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

+
@
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом