UX CRM

ПРОЕКТУВАННЯ CRM

UX CRM

Проектування CRM UX CRM

CRM, або Customer Relationship Management, дозволяє вирішувати безліч завдань для бізнесу і не тільки. Це надійна база даних, інтеграція з системами маркетингових комунікацій і каналами зв’язку з клієнтами. Вона дозволяє знизити витрати часу і зусиль на виконання всіх бізнес-процесів.

Є два шляхи, за якими може йти бізнес у використанні CRM: придбання готової системи і замовлення розробки власної. Причому другий варіант є і більш гнучким, оскільки дозволяє врахувати всі нюанси саме вашого бізнесу, і найчастіше більш дешевим, адже ви платите тільки за те, чим реально будете користуватися.

Компанія AVADA MEDIA давно і успішно розробляє CRM-системи для самих різних областей і масштабів бізнесу. Ви можете побачити реальні проекти в портфоліо.

Задовольнити всі потреби клієнта в надійної та продуктивної CRM-системи нам дозволяє значний досвід. І саме він говорить про те, що без ретельного проектування системи приступати до розробки програмної частини – вкрай необачно.

UX CRM

Проектування CRM UX CRM

Тому перше, що ми зробимо, якщо ви вирішите замовити у нас розробку CRM – це познайомимося з усіма вашими бізнес-процесами і формалізуємо їх в спеціальних діаграмах процесів. Вони використовуються в мові графічного опису для моделювання бізнес-процесів і проектування, в тому числі, складних веб-сайтів. Крім того, намалюємо за допомогою сервісу Moqups UI-прототип ресурсу, на якому будуть відображені всі елементи інтерфейсу і принцип їх взаємодії.

Такий прототип називається мокап і є частиною технічного завдання з розроблення CRM.

Щоб приступити до проектування, ми з’ясовуємо, як у вас відбувається:

 • управління контактами – тобто, як ви формуєте і як керуєте базою даних клієнтів;
 • управління комунікацією з клієнтами – хто і як приймає і обробляє дзвінки, листи, повідомлення в чаті;
 • управління замовленнями – як ви ведете конкретне замовлення від формування до доставки;
 • управління персоналом – система заохочень, розподіл повноважень, навчання;
 • маркетинг і просування.
  Все це можна і потрібно автоматизувати в CRM, але для початку інформацію потрібно формалізувати в технічному завданні.
Проектування CRM
UX CRM

Проектування CRM UX CRM

Сьогодні кожна третя компанія в Україні вже використовує CRM і ще стільки ж компаній планують. Ринок весь час розвивається, і наявність робочої CRM-системи, що відповідає потребам компанії, є реальним конкурентною перевагою. Адже її використання оптимізує маркетингову стратегію, підвищує рівень взаємодії з клієнтами і рівень сервісу компанії. В кінцевому підсумку CRM сприяє появі все нових клієнтів і поверненню існуючих, не збільшуючи (або знижуючи) при цьому навантаження на персонал, а значить, підвищує ваші доходи.

Залежно від призначення, поділяють всі CRM на такі різновиди:

 • для продажу – пропонують функції управління контактами, аналізу прибутку і збитків і складання прогнозів і планів;
 • для маркетингу;
 • для управління відділом продажів – в основному орієнтовані на обробку заявок і замовлень, аналіз і підвищення ефективності співробітників;
 • комплексні універсальні системи.
Проектування CRM
UX CRM

Проектування CRM UX CRM

За способом організації розрізняють CRM «з коробки», або standalone-системи, які встановлюються прямо на ваш сервер або хостинг, а також хмарні SaaS-рішення (software as a service). Компанія AVADA MEDIA пропонує розробку систем будь-якого виду і організації, але ці моменти обов’язково потрібно врахувати при проектуванні.

Чим складніше CRM, тим більш структурованим буде її прототип, але без нього ніяке подальше рух неможливо – як будівництво без архітектурного плану. Ми готові взятися за найскладніші проекти і виконати їх в обумовлені терміни під ключ. Звертайтеся до нас!

Проектування CRM
Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом