UX

Проектування сайту

UX

Проектування сайту UX

Проектування будь-якого сайту – процес, без якого не обійтися, якщо ви хочете, щоб ресурс виконував покладені на нього завдання. Адже приступати до програмування можна просто так, потрібно точно знати відповіді на цілий ряд важливих питань. А саме, як повинен виглядати і працювати сайт, на кого він розрахований (цільова аудиторія), як буде просуватися і якого роду контент містити. Чи будуть на сайті розміщені веб-додатки, яка структура його сторінок і як буде виглядати дизайн. На етапі проектування можливі будь-які зміни – більш того, вони навіть бажані, так як в процесі роботи над проектом розробники шукають і знаходять все більш витончені рішення.

Виправити будь-які огріхи на етапі проектування також значно простіше і дешевше, ніж тоді, коли вже створена програмна частина. Ось чому ми в компанії AVADA MEDIA приділяємо проектування величезне значення. Особливо це відноситься до складних сайтів, наприклад, корпоративним. Переваги цього етапу – в гарантії досягнення закладених цілей, економії часу і коштів замовника, в налагодженні ефективної взаємодії розробників між собою.

Проектування сайту
UX

ЕТАПИ ПРОЕКТУВАННЯ КОРПОРАТИВНОГО САЙТУ UX

Корпоративний сайт може бути дуже складним за структурою і містити сотні сторінок – наприклад, включати каталог продукції. Проектування такого сайту включає кілька етапів. Перш за все, повинна бути складена діаграма прецедентів. Вона є моделлю взаємодії користувача і сторінок ресурсу.

Не можна, щоб, потрапляючи на сторінку сайту, відвідувач розгубився і не знав, що йому робити. Тому всі його можливі дії потрібно продумати. Якщо це ваш співробітник, він може зайти для того, щоб заглянути в хендбук компанії, тобто розділ з важливою і корисною інформацією.

Якщо це потенційний покупець або постачальник, його варто направити на потрібні розділи найкоротшим шляхом, не змушуючи розбиратися в навігації. Саме тому потрібен продуманий UX / UI дизайн, який об’єднує користувальницький досвід і графічну складову в єдине ціле.

При створенні макета ми використовуємо спеціальний інструмент Moqups, який дозволяє візуалізувати проект сайту посторінково. Причому макет, а точніше, мокап кожної сторінки зв’язується в іншими такими ж. Готовий мокап сайту представляється замовнику у вигляді технічного завдання для затвердження, після чого починається робота з програмування.

SEO & MARKETING

Пошукова оптимізація і маркетинг SEO & MARKETING

Уже на етапі проектування можна упустити з виду питання пошукової оптимізації та просування сайту.

Правильно спроектований ресурс значно спростить завдання маркетологів в майбутньому і дозволить заощадити на просуванні.

Саме тому, крім питань, пов’язаних з зручністю сайту для користувачів, обов’язково вирішується і завдання зробити ресурс максимально помітним для пошукових роботів.

Наприклад, Google ранжує сайти не тільки з врахуванням релевантності його вмісту запиту, але і швидкості завантаження, наявності адаптивної верстки та деяких важливих сторінок – контактів, про компанії, новин.

Все це обов’язково враховується при розробці макета.

Але перш за все, звичайно, корпоративний сайт створюється для відвідувачів. Він повинен відповідати на цілий ряд питань, які враховуються при проектуванні:

 • чим займається компанія і які у неї успіхи;
 • які місія, цінності та цілі компанії;
 • історія і перспективи;
 • принципова відмінність від конкурентів, «фішки»;
 • яка структура управління;
 • наскільки компанія відкрита;
 • як тут працюють з клієнтами та співробітниками;
 • як компанія веде громадську діяльність.
Проектування сайту
AVADA-MEDIA

Проектування сайту для компанії AVADA-MEDIA

Відповіді на всі ці питання нам важливі для того, щоб проект вашого майбутнього корпоративного сайту максимально відповідав поставленим завданням. Якщо вам дійсно потрібен робочий і розкручений корпоративний ресурс, незалежно від масштабів і складності, звертайтеся в компанію AVADA MEDIA. Ми розробляємо найскладніші проекти з нуля.

Проектування сайту

Проектування сайту
Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом