UX ADMIN PANELS

Проектування адмін. панелей

AVADA-MEDIA

Проектування адмін. панелей AVADA-MEDIA

Адміністративна панель сайту – це прихований від відвідувачів розділ, який необхідний для управління ресурсом. Тут адміністратор (и) працюють як зі структурою сайту, так і з контентом. Адміністративна панель, або админка, дозволяє створювати, змінювати і видаляти сторінки і розділи, текст, медіаконтент – в рамках, передбачених використовуваною системою управління контентом (CMS). Крім того, що админка повинна бути зручною і швидкою, ще одна вимога до неї – можливість роботи з панеллю людини без навичок в програмуванні і невтручання в програмну частину сайту.

Незважаючи на те, що адміністративна панель не видно користувачам, її проектування – не менш важлива частина роботи, ніж проектування фронтенда. Адже від зручності використання панелі залежить результативність роботи адміністратора. Складна, заплутана і погано продумана адмінпанель, ігнорує призначений для користувача досвід, не тільки ускладнить і зробить дорожчим роботу персоналу, а й збільшить ймовірність помилок, а значить, додаткових витрат на їх усунення.

AVADA-MEDIA

Проектування адмін. панелей AVADA-MEDIA

Саме тому, проектуючи новий сайт, програмісти компанії AVADA MEDIA велику увагу приділяють також проектування адміністративної панелі. Проектування починається з того, що ми створює діаграму прецедентів. Це дуже важливий документ, який дозволяє зрозуміти і побачити, як саме відбувається взаємодія адміністратора з панеллю. Причому для цього, природно, необхідно знати і ряд інших речей:

 • частота оновлення сайту;
 • передбачувана CMS;
 • складність ресурсу (скільки сторінок він буде містити);
 • якого роду контент там буде розміщуватися;
 • які права мають бути надані адміністратору – зміна структури або тільки контенту;
 • як передбачається просувати ресурс.

 

Все це ми обов’язково врахуємо під час створення діаграми прецедентів. Наступний крок – складання прототипу адмінки в програмі Moqups. Це дозволить створити макет з урахуванням UX – користувацького досвіду, який ми переглядаємо і оптимізуємо під конкретні завдання. Головний принцип – мінімізація дій в адмінпанелі з метою прискорення роботи і зниження кількості помилок.

AVADA-MEDIA

Чому так важлива зручна адміністративна панель? AVADA-MEDIA

У більшості випадків системи управління контентом вже мають вбудовану адмінпанель, але так само часто вона просто не підходить під ваші завдання, і доводиться розробляти нову. Краще один раз витратити час і гроші на створення гарної панелі, ніж постійно витрачати ці ресурси на роботу з незручною. І проектування – обов’язкова умова розробки. Наприклад, далеко не всі адмінки дозволяють написати альтернативний текст і додати мета-теги до фотографій – ми враховуємо цей момент при проектуванні. Обов’язково потрібен зручний інтерфейс для SEO-фахівця, щоб він міг додавати правильні описи сторінок ресурсу – такі, які добре індексуються в пошукових системах.

Легко і без проблем адміністратор повинен:

 • правити тексти і прописувати посилання в зручному редакторі;
 • змінювати меню сайту, додавати і видаляти пункти;
 • додавати медіаконтент і прописувати мета-теги;
 • змінювати шаблон сайту в цілому при необхідності.

Все це неможливо зробити без зручною адміністративної панелі. Розробники AVADA MEDIA готові братися за найскладніші проекти і реалізують їх витончено і в чіткі терміни.

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом