AVADA MEDIA

Технічне завдання на розробку мобільної гри

ТЗ для мобільної гри

AVADA MEDIA

ТЗ для мобільної гри AVADA MEDIA

Створення будь-якого проєкту починається з розробки технічного завдання, що включає ключові вимоги до майбутнього продукту. Для проєктування гри використовується документація, що враховує концепцію, специфікацію, ТЗ і план робіт. Окремо продумується дизайн, елементи геймплея, механіки та інтеграції.

В технічному завданні для мобільної гри докладно описуються всі параметри, які клієнт хотів би отримати від майбутнього продукту: від загальної стилістики до моделі монетизації і інструментів реалізації. Документ повинен містити не тільки суворі технічні дані, а й пояснювати бачення проєкту замовником і цільовою аудиторією.

Особливості технічного завдання для розробки гри

AVADA MEDIA

Особливості технічного завдання для розробки гри AVADA MEDIA

Універсального шаблону ТЗ для мобільної гри не існує, оскільки воно складається індивідуально для кожного продукту, але в документ зазвичай включаються такі пункти:

 Загальні відомості

 • жанр гри (платформер, стратегія, РПГ та ін.);
 • завдання і цілі проєкту (команда AVADA MEDIA формує список завдань, де кожна задача прив’язана до однієї або декількох цілей);
 • вид гри 2D або 3D, ізометрія, ромбічна, вид зверху і т.д.;
 • мультиплеєр, онлайн або синглплеєр;
 • функціонал гри;
 • цільові платформи: Android, IOS.

Маркетингові рішення і прототипи

Після вивчення ринку в технічне завдання вносяться ідеї і особливості, що відрізняють гру від прототипів в даному жанрі, які зроблять її успішною на ринку.

Формат екрану

Ще при розробці ТЗ необхідно визначитися з базовими характеристиками продукту, в тому числі з співвідношенням сторін (aspect ratio) і дозволом екрану, під який будуть створюватися всі типові елементи інтерфейсу, фони і текстури. Крім того, слід вказати, як зображення буде адаптуватися до екранів, які мають інше співвідношення сторін.

Монетизація

Гра повинна приносити клієнту дохід тим чи іншим чином. Вона може продаватися за гроші або бути безкоштовною, але при цьому містити в собі вбудовану рекламу, що дає відрахування.

Play Market і App Store пропонують оптимальні можливості для реклами і продажів. Один з найпростіших варіантів – розміщення гри в платній секції та її подальше просування.

Геймплей і екрани гри

У цьому розділі описуються всі ключові сцени, які будуть присутні у вашій грі, а також – переходи між ними. Одна сцена являє собою фон і сукупність всіх об’єктів на екрані, які повністю або частково замінюються при переході до нової сцени.

Додаткові вимоги:

 • Магазини / маркети

Торгові майданчики, на яких гра буде продаватися або розповсюджуватися. Ця функція вимагає запровадження спеціального коду, який відповідає вимогам ігрових маркетів.

 • Модель з мікротранзакції

Гравці можуть платити за додаткові переваги і зручності, наприклад, відключення реклами, придбання преміум-акаунта з певними привілеями або ігрових предметів, що дають переваги, і т. д.

 • Соціальна складова

Гра може мати вихід в соціальні мережі, вести статистику досягнень, лідерборди і мати інші опції.

Мережева взаємодія (опціонально)

У разі необхідності в ТЗ для ігор може бути описаний мережевий протокол та інші додаткові дані, призначені для формалізації відносин між фахівцями і замовником.

Технічне завдання на розробку мобільної гри

Розробка ТЗ для гри в AVADA MEDIA

AVADA MEDIA

Розробка ТЗ для гри в AVADA MEDIA AVADA MEDIA

Якісне технічне завдання для розробки гри – запорука того, що фахівці виконають завдання точно, своєчасно і в рамках бюджету, а замовник отримає саме той продукт, який хотів.

Команда AVADA MEDIA не тільки готує розгорнуте ТЗ, але і повністю візуалізує його, щоб звести до мінімуму ймовірність непорозуміння між сторонами.

На попередньому етапі менеджер обговорює проєкт з клієнтом, з’ясовує основні вимоги, загальні положення, завдання і цілі гри, після чого до роботи підключаються фахівці. Вони аналізуються дані і готують рекомендації, які затверджуються і, у міру потреби, коригуються замовником.

Технічне завдання на розробку мобільної гри

Складання ТЗ для розробки гри відбувається в кілька етапів:

AVADA MEDIA

Складання ТЗ для розробки гри відбувається в кілька етапів: AVADA MEDIA

 • Створення прототипу в сервісі Moqups

Макет продукту допомагає швидко і ефективно продемонструвати клієнту інтерфейс, сценарії використання, алгоритми роботи систем, геймплей, екрани, дизайн і інші важливі елементи.

Завдяки візуалізації замовник може оцінити повний функціонал гри, переконатися, що всі вимоги були враховані і реалізовані в проєкті. Це істотно спрощує завдання розробників і дозволяє уникнути серйозних непорозумінь.

 • Опис функціональних можливостей

На наступному етапі складається повний чек-лист функцій проєкту. Фахівці формують список функціональних можливостей гри, після чого переносять його в зведену таблицю.

 • Відео, в якому пояснюється технічне завдання

Відеопояснення описує принципи роботи продукту. Воно виступає в ролі презентації для клієнта, просто і зрозуміло доносить інформацію про ТЗ, а також демонструє фахівцям, які завдання їм необхідно реалізувати в майбутньому.

В результаті замовник отримує докладну і зрозумілу візуалізацію фінального продукту, в проєктуванні якого беруть участь висококласні фахівці.

Якщо клієнту необхідна допомога і він не може швидко зорієнтуватися, як саме і в якій послідовності слід складати технічне завдання для мобільної гри, ми готові запропонувати йому готовий бриф, що спрощує процес замовлення.

Компанія AVADA MEDIA займається розробкою і активним просуванням мобільних ігор на ринку. Наші продукти стабільно працюють навіть на пристроях з обмеженою продуктивністю, швидко капіталізуються і приносять клієнтам прибуток. Для досягнення такого результату ми ретельно плануємо кожен етап і розробляємо технічне завдання.

Останні роботи

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Наші клієнти

Що про нас кажуть

Наші клієнти Що про нас кажуть

Успішні проєкти створюються тільки командою

Наша команда

Успішні проєкти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12

Зв'яжіться з експертами

З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

+
@
Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:

 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації. </ Li>
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта. </ Li>
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень . </ li>
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу. </ li>
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua </ li>
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі. </ Li>
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа. </ Li>
  </ Ol>
Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

+
@
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом