CHAT-BOTS

TELEGRAM-BOT ДЛЯ МАГАЗИНУ

CHAT-BOTS

TELEGRAM-BOT ДЛЯ МАГАЗИНУ CHAT-BOTS

Якщо ви хочете поліпшити комунікацію з покупцями, залучати нових клієнтів і утримувати вже існуючих, не вкладаючи значні суми в маркетинг – зверніть увагу на можливості чат-ботів для месенджера Telegram.

Компанія AVADA MEDIA пропонує розробку багатофункціональних чат-ботів з можливостями повноцінних мобільних додатків за технічним завданням замовника. Вартість розробки чат-бота для магазину значно нижче вартості програмування повноцінного додатка, а терміни – коротше.

TELEGRAM-BOT ДЛЯ МАГАЗИНУ
TELEGRAM-BOT

ЩО ОТРИМАЮТЬ ВАШІ КЛІЄНТИ: TELEGRAM-BOT

Таким чином ви отримаєте надійний маркетинговий інструмент з серверної частиною для зберігання і оперування базою даних і з зручною адміністративною панеллю для простого управління і настройки.

До того ж, вашим клієнтам не доведеться завантажувати окремий додаток, всі функції доступні прямо в Telegram, який встановлюють все більше людей:

 • персональні пропозиції магазину, знижки та акції;
 • система лояльності – бонуси;
 • замовлення товару з доставкою та повідомлення про стан доставки;
 • оплата товарів.

Чат-бот для магазину – це відмінна можливість заощадити на комунікаціях без втрати якості, залучити нових покупців і побудувати налагоджену комунікацію з ними.

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом