AVADA-MEDIA

РОЗРОБКА МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ ДЛЯ РЕСТОРАНІВ І КАФЕ

Завжди під рукою

Додатки для ресторанів Завжди під рукою

Високі технології проникають в усі сфери бізнесу. Все більшу роль в продажах відіграє смартфон. Мобільні додатки для ресторанів – один із прикладів того, як змінюється сучасний маркетинг. Їх впроваджує все більше закладів.

Мобільні додатки для ресторанів – більше, ніж просто тренд. Воно вирішує відразу кілька важливих для бізнесу завдань.

За статистикою клієнтів Avada-Media вкладені в розробку гроші окупаються за 2 – 5 місяців.

Мобільні додатки для кафе, закусочних і ресторанів доповнюють можливості і переваги сайту. Ми розповімо про те, як використовувати ці сервіси і яка користь вони дають.

Моделі впровадження мобільних додатків

Як використовувати мобільний додаток для ресторану? Моделі впровадження мобільних додатків

Давайте розберемося як бізнес може використовувати мобільні сервіси для Android і iOs. Існує дві основні моделі впровадження та монетизації.

Перший варіант – додаток для пошуку ресторанів. Приклади таких проектів:

 • Foursqare,
 • Restaurant Guru,
 • The Fork,
 • OpenTable і інші.

У цьому варіанті додаток для пошуку кафе і ресторанів виступає сервісом, посередником між закладами та гостями. Воно стає дуже привабливою рекламною платформою. Для користувачів такі сервіси безкоштовні, а ось власники закладів повинні будуть заплатити за те, що їх заклад додадуть на карту. Головна цінність такого майданчика – велика аудиторія. Чим більше людей завантажить додаток, тим привабливіше воно буде для власників кафе.

Додаток для пошуку кафе і ресторанів буде цікаво:

 • туристам, які часто виявляються в нових містах,
 • діловим мандрівникам,
 • всім, хто часто їсть поза домом.

Другий варіант – фірмове мобільний додаток для ресторану, кафе або мережі закладів. Воно дозволяє поліпшити сервіс для гостей і вирішити ще кілька важливих маркетингових задач. Особливо вигідно буде додаток для бронювання столиків в мережі ресторанів. Але і окремі заклади виграють, запустивши такий сервіс.

Розберемо докладніше, які вигоди це дає закладу і його клієнтам.

Вигоди створення власного мобільного сервісу

Можливості та переваги додатків для ресторанів від Avada-Media Вигоди створення власного мобільного сервісу

Основні переваги мобільних сервісів для ніші ресторанного бізнесу:

 • Сервіс спрощує користувачам бронювання столиків та замовлення страв. Все це можна зробити через смартфон по дорозі в ресторан або кафе. За цей час кухар вже почне роботу та замовлення не потрібно буде чекати надто довго.
 • У додатку можна реалізувати програму лояльності. Постійні гості ресторану або кафе зможуть отримувати знижки та бонуси за свої замовлення.
 • Мобільний додаток для кафе підвищує рівень сервісу і покращує репутацію вашого закладу. Задоволені користувачі – найкраща і практично безкоштовна реклама вашого бізнесу.
 • Завдяки додатку знижуються витрати на залучення і утримання кожного гостя. Якщо людина прийде в кафе, залишиться задоволений кухнею і обслуговуванням, завантажить додаток, то напевно стане постійним відвідувачем. Велике «час життя» клієнта робить бізнес більш прибутковим.
 • Через додаток для кафе можна презентувати гостям меню і його поновлення, розповісти про акції і знижки. Мобільні додатки – дуже ефективний канал комунікації з клієнтами. Пересилаються можна персоніфікувати і дуже тонко налаштувати, щоб відправляти інформацію максимально зацікавленої аудиторії.
 • Через додаток ви зможете швидко отримати зворотній зв’язок від гостей і відреагувати на неї. Результат – швидка і правильна реакція на можливий негатив, який не виливається в соціальні мережі.
 • Завдяки додатку збільшується середній чек кожного клієнта.
Запуск, просування і окупність додатки

Функціонал мобільного сервісу для кафе чи ресторану від Avada-Media Запуск, просування і окупність додатки

При сучасному рівні розвитку технологій, функціонал такого додатка може бути дуже різноманітним. Все залежить від бюджету, який власник виділив на розробку, і потреб конкретного бізнесу. Наведемо лише деякі з прикладів. У вашому додатку може бути:

 • Інтеграція з обліковою системою ресторану і присвоєння унікального коду всіх замовленнях. Це ключова функція, яка спрощує ведення бухгалтерії та облік прибутку.
 • Можливість забронювати столик і зробити замовлення через додаток.
 • Розподіл оплати замовлення. Кожен користувач може вибрати певні страви в одному чеку і оплатити саме їх.
 • Можливість оцінити роботу офіціанта і дати йому чайові.
 • Квитанція на замовлення на електронну пошту.
 • Детальна інформація на замовлення (час, дата, страви, вартість тощо).

Наші розробники і маркетологи запропонують концепцію програми з усіма необхідними функціями і продуманої моделлю монетизації.

Ми допоможемо вашому бізнесу запустити і просувати додаток. За рахунок цього воно окупиться значно швидше.

Компанія Avada-Media може взяти на себе всі завдання по просуванню бізнесу онлайн.

Успішний досвід запуску в десятках стартапів і бізнес-проектів – серйозна причина звернутися саме до нас. З результатами роботи ви можете ознайомитися на сайті в розділі портфоліо.

Запускайте додаток для пошуку ресторанів або сервіс для вашого закладу! Телефонуйте вже сьогодні і виведіть бізнес на новий рівень.

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом