Blockchain Технології

Розробка веб-платформ для DeFi проєктів

Розробка веб-платформ для DeFi проєктів

Що таке DeFi

Розробка веб-платформ для DeFi проєктів Що таке DeFi

DeFi — це децентралізовані фінансові інструменти, в яких користувачі взаємодіють один з одним безпосередньо без будь-яких посередників, таких як банківські структури, держави та юристи. Область їх застосування досить широка. Зокрема, вони часто використовуються у проектах пов’язаних із кредитуванням, страхуванням, GameFi та торгівлею цифровими активами.

Безпека всіх транзакцій у DeFi-протоколах забезпечується смарт-контрактами – спеціальними комп’ютерними скриптами, в яких заздалегідь запрограмовані умови угод.

Вся інформація у таких контрактах захищена за допомогою криптографії, а самі вони виконуються автоматично, без третіх осіб. Це дає всім сторонам угоди гарантію захищеності та прозорості.

DeFi-проєкти можуть бути реалізовані у форматі мобільних, десктопних та браузерних додатків, при цьому веб-версії користуються найбільшою популярністю, що пов’язано з їхньою високою сумісністю – вони не залежать від операційної системи та можуть однаково ефективно працювати на всіх пристроях, де встановлений браузер.

Розробка веб-платформ для DeFi проєктів

Переваги DeFi

Переваги DeFi

Частка децентралізованих додатків на глобальному фінансовому ринку стрімко зростає, що пов’язано з їхньою високою економічною ефективністю. Тільки за підсумками 2021 року обсяг цього сектора збільшився на 1210% і досягнув $245,22 млрд. Розглянемо основні переваги DeFi-проєктів докладніше:

 • Автоматизація. Всі процеси в платформах DeFi автоматизовані і не вимагають ручного контролю або верифікації.
 • Швидкість транзакцій та комісії. Усі фінансові операції в DeFi здійснюються у P2P форматі, що дозволяє суттєво підвищити швидкість проведення угод та знизити витрати на комісії, особливо якщо сторони фізично перебувають у різних країнах та під різними юрисдикціями.
 • Безпека. У децентралізованих мережах відсутні центральні точки відмови, що практично повністю виключає ймовірність злому та витоку даних.
 • Прозорість. У блокчейні немає центрального органу, який контролює дані користувачів, що робить систему максимально прозорою та надійною.
 • Глобальний доступ. DeFi-проєкти доступні для всіх користувачів, незалежно від географії їхнього проживання та статусу. При цьому, послуги надаються всім учасникам мережі на рівних умовах.
Розробка веб-платформ для DeFi проєктів

Розробка веб-платформ DeFi

Розробка веб-платформ DeFi

У розробці браузерних DeFi-додатків фахівці AVADA MEDIA можуть задіяти різні технології та блокчейни. Вибір конкретних інструментів часто залежить від технічних особливостей та завдань, які проєкт виконуватиме після релізу:

 • Frontend – мова програмування JavaScript та фреймворк Vue.js. + React
 • Backend – мови програмування Python, Java, Node.js
 • Блокчейни – Ethereum, Tron, Solana та інші.
 • Смарт-контракти – мови програмування Solidity, Rust та інші, залежно від блокчейну.

У процесі розробки DeFi-проєкту бере участь ціла команда спеціалістів. Розглянемо поетапно, як і здійснюється.

Крок 1. Збір інформації

Насамперед розробникам потрібно визначити цілі та завдання проєкту. Для цього проводиться інтерв’ю із замовником та виконується ретельний аналіз ринку. Після цього фахівці визначають технічну здійсненність проєкту.

Крок 2. Складання технічної документації

На підставі отриманої інформації складається технічна документація DeFi-проєкту, що розробляється, яка включає список технологій, які будуть використовуватися в продакшені, опис функціоналу та план реалізації. Після цього виконується розрахунок термінів вартості виробництва.

Крок 3. Проєктування та дизайн

Зовнішній вигляд веб-додатку дуже впливає на майбутній комерційний успіх проєкту. Дизайн повинен бути зручним, логічним і передбачуваним – таким, щоб при першому ж потраплянні на сайт людина розуміла, які дії їй потрібно зробити для виконання потрібного завдання.

Щоб досягти цієї мети, в першу чергу розробляється структура проєкту, мокапи окремих сторінок та система навігації, з урахуванням CJM — передбачуваної карти користувацьких шляхів. Після цього роботу приступають UI-дизайнери, які створюють зовнішнє оформлення сайту.

Крок 4. Програмування

Розробка функціоналу – це найбільш об’ємний та трудомісткий етап продакшену. Його можна розділити на дві основні частини:

 • Frontend — створення інтерфейсу користувача з яким взаємодіятимуть кінцеві споживачі. Завдання фронтенду полягає в тому, щоб отримувати та передавати запити клієнта в блокчейн та на сервер для подальшої обробки, а потім виводити отриманий результат у зручному форматі.
 • Backend – включає розробку смарт-контрактів, які є ядром будь-якого DeFi-проєкту, підключення крипто-гаманців, наприклад MetaMask та створення серверної частини веб-додатку.

Крок 5. Тестування

Після завершення технічної розробки веб-додаток DeFi передається до QA-відділу, де проходить кілька рівнів тестування:

 • Перевірка функціоналу.
 • Тестування смарт-контрактів.
 • Тестування юзабіліті інтерфейсу користувача.
 • Перевірка безпеки та продуктивності софту.

Для виконання об’єктивного тестування смарт-контрактів вони розміщуються в тестових мережах блокчейну, де можна безпечно перевірити коректність їх роботи, без ризику втрати даних та репутації. У разі виявлення багів проект повертається на доопрацювання відповідальним фахівцям, після чого проходить повторне тестування, що дозволяє переконатися в тому. що помилка справді була усунена.

Крок 6. Розгортання

Коли сайт DeFi-платформи повністю готовий та протестований, його смарт-контракти розміщуються на публічному блокчейні, а backend – на сервері. Після цього проект стає доступним кінцевим споживачам.

Розробка браузерних DeFi-платформ в AVADA MEDIA

Розробка браузерних DeFi-платформ в AVADA MEDIA

Створення складних blockchain-рішень – це один із основних напрямків роботи компанії AVADA MEDIA. Для виробництва DeFi веб-платформ у нас вже є сформовані команди досвідчених фахівців, завдяки чому ми можемо гарантувати високу швидкість і якість реалізації проєкту.

Після завершення розробки ми також можемо взяти на себе подальший технічний супровід платформи та її маркетинговий розвиток.

Останні роботи

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Наші клієнти

Що про нас кажуть

Наші клієнти Що про нас кажуть

Успішні проєкти створюються тільки командою

Наша команда

Успішні проєкти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12

Зв'яжіться з експертами

З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

+
@
Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:

 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації. </ Li>
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта. </ Li>
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень . </ li>
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу. </ li>
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua </ li>
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі. </ Li>
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа. </ Li>
  </ Ol>
Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

+
@
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом